Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Metuzalem medju "digitalcima" Fuji MX-700 i SmartMedia kartica

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Metuzalem medju "digitalcima" Fuji MX-700 i SmartMedia kartica

[ Pregleda: 2633 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Metuzalem medju "digitalcima" Fuji MX-700 i SmartMedia kartica24.04.2005. u 23:51 - pre 231 meseci
Kao i u samom naslovu dosao sam u posed ovog aparata rezolucije 1.5Mp i to potpuno besplatno, bez memorijske kartice. Tako da me interesuje prvenstveno gde se kod nas moze nabaviti ovakav tip kartica(SmartMedia) koje vec gazi vreme? Naime kada je vec od prethodnog vlasnika izbacen kao "garderoba koja izlazi iz mode", onda me vec licno interesuje narocito to sto sam do sada amaterske fotografije radio aparatima koji koriste stari dobri film, kakve su mogucnosti ovog digitalca, jeli, ako se uzme u obzir investicija koja nalaze jedino nabavku memorijske kartice?!? Samim tim nije za baciti??!??
Ako neko ima informaciju o tome ko poseduje i prodaje SmartMedija kartice bio bih zahvalan odgovorima PP.

Hvala!
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Metuzalem medju "digitalcima" Fuji MX-700 i SmartMedia kartica25.04.2005. u 10:56 - pre 231 meseci
Jos ima toga u ponudi, recimo www.pcberza.co.yu

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Metuzalem medju "digitalcima" Fuji MX-700 i SmartMedia kartica

[ Pregleda: 2633 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.