Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48040 | Odgovora: 306 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Miloje Sekulic
Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 17:15 - pre 231 meseci
Treba postupiti kao Gadafi - ukinuti profesionalni i takmicarski sport.
Nema nikakvog smisla da 22 coveka jure za jednom loptom a da 100k drugoih sedi, nervira se i potom potuce.

Besmisleno velike i nicim opravdane svote novca koje se vrte narocito okk fudbala usmeriti u rekreaciju najsirih slojeva stanovnistva.

Uzmite primer tenisa. Blagi boze koja su tu para vrti a za najsire slojeve stanovnistva on je misaona imenica. Tako naravno ne mor ad abude u Budimpesti sam video teniske terene sa slobodnim ulazom u sasvom normalnim, cak siromasnijim delovima grada u kojima zivi srednja klasa. Budalastine poput Formule 1 da ne pominjem. Ili sou program znan kao NBA liga.

I da ne bude zabune - Nisam komunista nego humanista

Miloje
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Saopštenje povodom nereda na derbiju C. Zvezda vs. Partizan (23.04.2005.)24.04.2005. u 17:54 - pre 231 meseci
Ministarstvo unutrašnjih poslova:

U neredima navijača pre, za vreme i posle utakmice Crvene zvezde i Partizana:

- Povredjeno 37 osoba, a 87 lica privedeno.

- Pomoć je u Urgentnom centru zatražilo 19 osoba sa lakšim telesnim povredama, povredjeno je 18 policajaca.

- Oštećeno je 19 službenih vozila, jedno vozilo gradjana i jedan objekat.

- Krivične prijave podignute su protiv 48 lica, a protiv 31 osobe prekršajne. Za osam lica je utvrdjeno da nema elemenata krivične ili prekršajne odgovornosti.

Incidenti prema MUP su se dogodili kao posledica propusta organizatora susreta, protiv kojih će biti "preduzete zakonske mere".

TIMELINE:

14.15: Policija je na Autokomandi sprečila tuču dve grupe navijača.

17.25 : Navijači, koji su se nalazili na južnoj tribini, zapalili su baklje i slomili stolice na stadionu.

18:50: Jedan navijač Partizana je ušao pored redara na tartan stazu, skinuo zastavu navijača Crvene zvezde sa ograde na istočnoj tribini, što je, prema MUP-u, izazvalo nerede na jugu i istoku Marakane.

19:30: Masovni napadi navijača obe ekipe na pripadnike policije desio se u Bulevaru JNA kod Veterinarskog fakulteta. Navijači su policajce gadjali kamenicama, flašama, drvenim i metalnim šipkama, kao i drugim predmetima...

p.s.
Zvezda i Partizan odigrali su nerešeno 1:1 u 24. kolu Meridijan prve lige Srbije i Crne Gore.

 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 18:02 - pre 231 meseci
Za zastavu se gine,kao i u ratu. Ako protivnickoj strani oduzmes zastavu,oduzeo si im i cast! Maksimalno si ih ponizio kao muskarce! Cela guzva je i nastala zbog oduzimanja zastave navijaca Crvene Zvezde! Sta je trebalo navijacu Partizana da to radi da mi je znati kad je odlicno znao kakve posledice ce nastupiti?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 18:29 - pre 231 meseci
Citat:
Treba postupiti kao Gadafi - ukinuti profesionalni i takmicarski sport.
Nema nikakvog smisla da 22 coveka jure za jednom loptom a da 100k drugoih sedi, nervira se i potom potuce.

Besmisleno velike i nicim opravdane svote novca koje se vrte narocito okk fudbala usmeriti u rekreaciju najsirih slojeva stanovnistva.

Uzmite primer tenisa. Blagi boze koja su tu para vrti a za najsire slojeve stanovnistva on je misaona imenica. Tako naravno ne mor ad abude u Budimpesti sam video teniske terene sa slobodnim ulazom u sasvom normalnim, cak siromasnijim delovima grada u kojima zivi srednja klasa. Budalastine poput Formule 1 da ne pominjem. Ili sou program znan kao NBA liga.

Vidim da ti obozavas sport. Obozavam ovakve likove.

Citat:
Za zastavu se gine,kao i u ratu. Ako protivnickoj strani oduzmes zastavu,oduzeo si im i cast! Maksimalno si ih ponizio kao muskarce!

Joj ne lupaj vise...ne mogu vise da citam tvoje gluposti! To je gomila kretena i maloumnika koji nemaju mozga kao pile, a kamoli cast.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Miloje Sekulic
Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 18:29 - pre 231 meseci
Poslati ih u rudnike da potrose visak energije.

Miloje
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Miloje Sekulic
Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 18:35 - pre 231 meseci
Citat:
Vidim da ti obozavas sport.

Da veoma volim sport. Volim da plivam, kao mladji sam trcao, sad sam vise za varijantu bicikla ili tako nesto. Ne podnosim sportski biznis i manipulaciju sportom i legitomnom zeljom za takmicenjem.

Citat:
Obozavam ovakve likove.

I ti si meni simpatican (salim se naravno)

Miloje
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 19:13 - pre 231 meseci
joj uzasno skoro se na nekoj temi nisam nagledao glupljih postova

pocevsi od ovog nabuka koji kaze kako su svi koji navijaju glupi itd itd mislim decko jel tebe tera neko da gledas jel ti imas neki drugi kanal ?
Kaze llik da 50 000 ljudi koji odu na derbi ili sl da su to debili :> pa to sto imas najvecu glavu neznaci da si i pametniji od tih 50 000

a tek ofaj lik sto je rekao " sta dzabe navijate kad igraci dele pare"
Sto dzabe gledas filmove kad svi zarade osim tebe ? sto gledas tv kad pink dobije pare od reklama?

lol mislim uzas :>
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Dusan Marjanovic
Član broj: 59
Poruke: 1290
*.volim.dojke.info.

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 19:18 - pre 231 meseci
22 seljaka na terenu, zbirno 16 razreda škole i 2 pročitane knjige i brdo para i slave...
Neka se uvedu posebni porezi sa sportske klubove, i limitiraju plate sportistima, pa nek se bave time iz ljubavi :)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 19:28 - pre 231 meseci
Citat:
Ne podnosim sportski biznis i manipulaciju sportom i legitomnom zeljom za takmicenjem.

I ja takodje, ali to nije razlog da dignemo ruke od sporta...barem ne jos uvek. :-)

Citat:
joj uzasno skoro se na nekoj temi nisam nagledao glupljih postova

pocevsi od ovog nabuka koji kaze kako su svi koji navijaju glupi itd itd mislim decko jel tebe tera neko da gledas jel ti imas neki drugi kanal ?
Kaze llik da 50 000 ljudi koji odu na derbi ili sl da su to debili :> pa to sto imas najvecu glavu neznaci da si i pametniji od tih 50 000

a tek ofaj lik sto je rekao " sta dzabe navijate kad igraci dele pare"
Sto dzabe gledas filmove kad svi zarade osim tebe ? sto gledas tv kad pink dobije pare od reklama?

lol mislim uzas :>

Sa tobom tesko da mogu da diskutujem na nekom svom nivou. A da se zbog tebe toliko nisko spustam ne pada mi na pamet. Kada naucis da sastavis recenicu, onda mozda budes mogao da se ukljucis u neku diskusiju koja izlazi iz domena sabloniziranog difejsovanja jednog phpbb foruma. Do tada bi bilo najpametnije da se pokrijes usima i da cutis.
A to sto se na stadionu skupilo 50000 ljudi ili milion ljudi uopste ne znaci da su pametniji od mene ili bilo koga drugog...samo zato sto ih je vise. Kvantitet ne znaci i kvalitet...ali naravno ti si to znao. Ma da...



Citat:
i limitiraju plate sportistima, pa nek se bave time iz ljubavi :)

Zasto?!? Samo zato sto ima vecu platu od tebe, ajde odmah da mu je smanjimo?! Pa sutra kada ti pocnes neki posao i pocnes da radis nesto sto volis i uz to ubijes pare ja cu odmah da trazim da ti ne placas isti porez kao ja, vec 50 puta veci...i trazicu da ti smanje tu zaradu, iako si sve posteno radio...jebiga, imas 100 puta vise para od mene, a meni se to ne svidja. Pa se bavi time iz ljubavi.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 20:03 - pre 231 meseci
Dati pandurima odresene ruke... uf... to je kao dozvoliti navijacima da legitimno nose oruzje na stadion...
O navijacima nemam sta pametno da kazem, ove godine Partizan ce odneti titulu, da nije on odnela bi Zvezda... i tu situaciju stavis na loop i eto ti, uzbudjenja do nebesa. Jedina utakmica koja necemu moze da valja je taj derbi, jer jedino tu utakmicu ne moze niko da kupi, sve ostalo je prodato i to je jednostavno tako.

Sto se makljanja navijaca tice, najbolje bi bilo kao sto je neko vec rekao - uraditi copy/paste zakona iz Engleske i zdravo djaci, kome posle toga bude u interesu da pravi sranja, samo napred...

Ipak, pandure ne treba poistovecivati sa navijacima, panduri su posebna prica i ne bih sad da nacinjem temu...
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 20:24 - pre 231 meseci
Citat:
Dati pandurima odresene ruke... uf... to je kao dozvoliti navijacima da legitimno nose oruzje na stadion...

Treba im dati odrešene ruke u smislu da imaju pravo da mlate svakog ko krši zakon na stadionu i van njega.Naravno, svaki pandur bi trebao da odgovara ako bespotrebno upotrebi silu, ali iskreno govoreći, to što mnogi tupe da panduri upotrebljavaju silu i kad treba i kad ne treba, jednostavno nije tačno.Ja još nisam video da su panduri došli i izmlatili nekog zato što je samo stajao, a svojevremneo sam bio na dosta utakmica (zadnjih par godina me naša liga uopšte ne zanima, jer nije ni za onu stvar), uključujući i desetak derbija.Čak, naprotiv dosta puta sam video da su pokušavali da smire strasti bez upotrebe sile, da razdvoje grupe odgurivanjem (dakle, bez pendreka i bilo kakvog oružija) dok su ih divljaci gađali kamenjem i šipkama.Iskreno, mislim da je trebalo i više da ih mlate, jer čim te neko gađa kamenom, to možeš da shvatiš i kao pokušaj ubistva.Tačno je da se dešavalo da neko nevin dobije po leđima od strane pandura, ali to jednostavno mora tako, jer kad krene rulja, leti kamenje, stolice, flaše, šipke, pa otkud mu vremena da ispituje ko baca te rekvizite, a ko ne.
Citat:
Jedina utakmica koja necemu moze da valja je taj derbi, jer jedino tu utakmicu ne moze niko da kupi, sve ostalo je prodato i to je jednostavno tako.

Pa, nisu ni ostale utakmice prodate, bar ne u tom smislu, već je situacija takva da su Partizan i Zvezda najbogatiji klubovi, i sve od igrača iz drugih klubova što valja, vrlo brzo završi u njihovim redovima, tako da ostali klubovi nemaju šta da traže u duelima sa ova dva giganta.Jedino im ostaje da se među sobom prepucavaju oko tih mesta koja preostaju i vode u Evropu.
Citat:
Sto se makljanja navijaca tice, najbolje bi bilo kao sto je neko vec rekao - uraditi copy/paste zakona iz Engleske i zdravo djaci, kome posle toga bude u interesu da pravi sranja, samo napred...

Po meni, nije bitno da li će zakoni ostati isti, da li će se kopirati engleski, ili će se pak naći neka sredina.Bitno je da počnu da se primenjuju i da izgrednici odleže malo u zatvoru, umesto što provedu noć u stanici i bivaju pušteni da se spremaju za sledeću utakmicu.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 20:38 - pre 231 meseci
Citat:
Pa, nisu ni ostale utakmice prodate, bar ne u tom smislu

Ko te to lagao?! Procitaj jedan od mojih prethodnih postova na ovu temu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 20:53 - pre 231 meseci
Marjane, pročitao sam sve postove, inače ne bih ni postovao na ovoj temi.Da, pročitao sam i onaj deo o tome šta ti je rekao, tačnije priznao, prijatelj iz Zvezde (mada ako ti je on to rekao ne mora da znači da je to i istina, jer ne verujem da bi rukovodstvo tako nešto pričalo igračima).Ja nisam nikakav funkcioner nekog od ta dva kluba pa da znam tačno šta se radi "iza zatvorenih vrata".Ovo što sam napisao je više sa logičke strane.Mislim, ako ti imaš tenk i igraš se igre "kukavica" sa nekim ko je na biciklu, valjda nema potrebe još da mu plaćaš da skrene prvi, zar ne ? Ok, možda se i kupi poneka utakmica, ono za svaki slučaj, ali ne verujem da se kupe baš sve, unapred.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 21:43 - pre 231 meseci
JUce sam se prvi put u zivotu zabrinuo za burazera koji je bio juce na JUGU.Culi smo se na mobilni,tj.on me je zvao kad su poceli neredi da me obavesti,mada sam ja slusao prenos na MIP radiju pa sam znao.
Uplasio sam se pogotovu kad burazera nije bilo jedno 2 sata posle tekeme kuci a mobilni mu bio nedostupan.Iskreno laknulo mi je kad sam ga video nepovredjenog na ulazinim vratima(iako je aktivno ucestvovao u incidentiama,izbegao je srecom par stolica koje su direktno letele na njega i pandurske pendereke).

Ne znam,ja sam isto grobar kao i on,samo nisam vatreni grobar kao burazer,i ne shvatam najbolje kako se neko bije za dzabe na tekmi.Mislim shvatam,ali prosto mi nije jasno kako ljudi nisu evoluirali koji stepenik vise.

U sustini incidenti su nastali kad je jedan grobar skinuo zvezdinu zastavu i dosao sa njom na jug...dalje znamo i sami.

Fazon je u tome sto su ovaj put izbili incidenti i na istoku i na zapadu koji su po defaultu bezbedne lokacije.Ja nikad nisam isao na fudbalske tekme naseg prvenstva(samo na kup uefa i ligu sampiona kad je Partizan ucestvovao),ali sad nemam nameru ni da idem,pa cak ni na istok ili zapad,posto su i te "neutralne" tribine koje bi trebale da budu popunjene normalnim ljudima,sada popriste sukoba.

Inace nisu mi jasni ljudi koji vode devojke,,drugarice,zene,sestre,na utakmicu i jos na jug/sever sa vatrenim navijacima,gledam na tv-u,ne moze devojka da se snadje u stampedu,bezanju od milicije i slicno
Ja nikad ne bih rizikovao zdravlje i zivot svoje devojke pa tako fudbal i basket sa njom mogu gledati iskljucivo na TV-u
,tako da bih savetovao i svima koji idu sa vatrenim navijacima-ne vodite devojke/zene/drugarice/sestre posto cete biti odgovorni i za njih.
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.dial.b92.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 21:50 - pre 231 meseci
Citat:
blood:
Kaze llik da 50 000 ljudi koji odu na derbi ili sl da su to debili


Da je sve normalno, kao sto nije, ja bih orvi mislio da tih 50000, pardon 30000, nisu debili. Isto tako, nazivao bih "derbijem" utakmicu Zvezda-Partizan ('de li se dede ono "Crvena"?), sto danas to svakako nije. Daleko je i od samog "d" od derbija. To je vise "derbi" izmedju pomahnitalih i razularenih Delija i pomahnitalih i razularenih Grobara, uz podrsku pomahnitalih i razularenih Pandura. I tako dodjemo do te cifre od 50000 debila. Svi oni znaju da ce biti extra tuce na stadionu i van njega, pa ipak idu na utakmicu (doduse, nekima je to radna obaveza). Zasto ne odluce da bojkotuju na primer sledeci derbi??? Zar misle da su svi kratke pameti? Onda bi smo imali situaciju da na Severu i na Jugu bude priblizan broj "jednakih medju prvima", pa bi onda, uz pojacano prisustvo kamera, "snaga reda" i pojacano odsustvo szv. huligana na stadionu, prvi naredni derbi bio lisen ispada.

A za (citiram)
Citat:
pa to sto imas najvecu glavu neznaci da si i pametniji od tih 50 000
zasluzio si bar zuti karton
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 24.04.2005. u 21:57 - pre 231 meseci
Vidim da su neki pokusali da na cig...zvezdinom forumu postave topice,ali su brisani.

Probajte na forumima drugih navijackih grupa
http://www.juznifront.net/jfforum/
http://www.tribina.co.yu/phpBB/index.php
 
Odgovor na temu

eddy_yu
Zrenjanin

Član broj: 6616
Poruke: 226
212.200.54.*



+1 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 25.04.2005. u 01:01 - pre 231 meseci
Zabraniti zakonom fudbal kao i spanske i latino americke serije !!!

Eddy ;o)
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 25.04.2005. u 01:16 - pre 231 meseci
Citat:
Stefano:
Uplasio sam se pogotovu kad burazera nije bilo jedno 2 sata posle tekeme kuci a mobilni mu bio nedostupan.Iskreno laknulo mi je kad sam ga video nepovredjenog na ulazinim vratima(iako je aktivno ucestvovao u incidentiama,izbegao je srecom par stolica koje su direktno letele na njega i pandurske pendereke).


Heh, ja se uopste ne bih zabrinuo.... kad kazes da je "aktivno ucestvovao u incidentiama". Takvi i treba da popiju koju stolicu u glavu pa posle malo da leskare na Urgentnom. No hard feelings, pricam u globalu.

Sto ulazis u frku kad si slabiji sto kaze Carls Barlki
 
Odgovor na temu

supporters
Milos Petrovic
Srbija/Beograd

Član broj: 11276
Poruke: 74
195.252.85.*



Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 25.04.2005. u 01:33 - pre 231 meseci
Tacno sam znao da ce neko otovriit ove temu(nista me nebi cudilo da je taj neko neki zandar ili neko slican njima)
Nemogu da verujem kolko je gluposti ovde napisano pa to je strasno prvo vama sto hocete da date zandaraima odresene ruke samo bih vam pozeleo da se sa tim finim i dobrim ljudima nadjete u nekoj situaciji u kojoj ste nevini i da vidite kolko su fini i dobri ejjjjj odresene ruke ljudima koji bez trunke savesti pucaju detetu u lice.
Vi sto pisete ovde zakone bavite se nekim pametnijem stvarima postoje zakoni i za kriminalce pa se nepostuju a sto zato sto su isti ti koji donose zakon kriminalci.
To da uprava zvezde stoji iza navijaca to mogu da podpisem da nije tacno i nisu oni uneli najlone niti ih platili a o bakljama necu da pricam nije mesto za to.
Manite se ljudi ove teme nije to za vas ima mnogo ozbiljnijih stvari o kojima mozete da raspravlajte.
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ? 25.04.2005. u 02:27 - pre 231 meseci
Citat:
Sto dzabe gledas filmove kad svi zarade osim tebe ? sto gledas tv kad pink dobije pare od reklama?

Kad gledam filmove ja ih gledam da bi video kakvi su tj. umetničko-estetsku vrednost i ne navijam likovima i ne tučem one koji hoće da se film drukčije završi. Mislim gde si ti video tuče gledalaca sa povodom na primer "Dobri momci vs. Loši momci"? Ili tako već nešto. Opet, većina navijača ne obraća mnogo pažnje estetskoj lepoti igre (posebno protivničke ekipe), nečega čega danas u fudbalu nema po mom mišljenju uopšte. Kažu da je nekad bilo drukčije, ali ja to ne znam.
Inače, ja ne gledam pink.
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Derbi (generalno) - Kako zaustaviti nerede i nasilje na sportskim manifestacijama ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48040 | Odgovora: 306 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.