Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Interesuje me vaše mišljenje za logo za market

[es] :: Grafički dizajn :: Interesuje me vaše mišljenje za logo za market

[ Pregleda: 2177 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

urke
Aleksandar Urošević
Web Developer
Kragujevac

Član broj: 2997
Poruke: 317

Jabber: urke@elitesecurity.org
Sajt: https://urosevic.net


Profil

icon Interesuje me vaše mišljenje za logo za market20.04.2005. u 19:29 - pre 231 meseci
Poz.

Već nekih mesec dana smišljam razne varijacije logotipa za brata. U pitanju je prodavnica mešovite robe, bolje reći midi market pod nazivom „Metro market“.
Njegov uslov je da bude iz dve boje koje dominiraju i to crvena i crna. E sad, Market _mora_ da piše fontom u Marlboro fazonu a crvena da bude nijansa marlboro crvene. Inače, hoće da to bude svetski (a naše :).

Evo mojih predloga, između ostalog, a najupečatljiviji je ovaj najjednostavniji - polednji. Njega sam danas uradio.

Ima li ko ikakvu ideju kako da izvedem da gore pomenuti uslovi upadnu u „svetski“ logo :) Meni je malo smor taj Marlboro font i ta nijansa crvene, ali... gazda (brat) bira :)

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Interesuje me vaše mišljenje za logo za market20.04.2005. u 21:13 - pre 231 meseci
Od svih ovih logoa najviše mi se dopada ovaj zadnji dok onaj prvi uopšte ne priliči nekom marketu zbog slike voza(barem po meni).
 
Odgovor na temu

Miroslav Strugarevic

Član broj: 5038
Poruke: 2689



+68 Profil

icon Re: Interesuje me vaše mišljenje za logo za market20.04.2005. u 21:28 - pre 231 meseci
Poslednji predlog je super, i ovaj drugi dok mi se prvi ne svidja.
 
Odgovor na temu

urke
Aleksandar Urošević
Web Developer
Kragujevac

Član broj: 2997
Poruke: 317

Jabber: urke@elitesecurity.org
Sajt: https://urosevic.net


Profil

icon Re: Interesuje me vaše mišljenje za logo za market20.04.2005. u 21:29 - pre 231 meseci
Pa znam. Meni se iskreno kad sam ga uradio i nije svideo, jer nije ispao kako sam zamislio a mrzelo me da ga prerađujem, mislim na voz. A još buraz kad je video reko mi - Alo bre, pa nisam ja auto prevoznik :)

Imam još dve varijante sa stilizovanim slovom M, mada se meni iskreno ne sviđa to tako već bih pre da se M skoro ni ne nazire, dok ne čuješ da tu postoji slovo M. Kao u trećem slučaju.
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.teleklik.net.

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: Interesuje me vaše mišljenje za logo za market20.04.2005. u 23:59 - pre 231 meseci
I verzija, doduše malo prerađena. (sredi ovo gde piše market, nešto tu fali)

III verzija: Font kojim piše "Metro" previše liči na font koji koristi "Marlboro" cigarete. Pogledaj malo.

Inače sve tri verzije imaju prolaznu ocjenu, ostalo su nijanse.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.107.EUnet.yu.



+3 Profil

icon Re: Interesuje me vaše mišljenje za logo za market21.04.2005. u 15:12 - pre 231 meseci
Citat:
dr ZiDoo: III verzija: Font kojim piše "Metro" previše liči na font koji koristi "Marlboro" cigarete. Pogledaj malo.


Tako je tražio njegov brat odnosno gazda:)

Citat:
urke: Poz.

VE sad, Market _mora_ da piše fontom u Marlboro fazonu a crvena da bude nijansa marlboro crvene. Inače, hoće da to bude svetski (a naše :).
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Interesuje me vaše mišljenje za logo za market

[ Pregleda: 2177 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.