Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

internet explorer u nekoj aplikaciji

[es] :: C/C++ programiranje :: internet explorer u nekoj aplikaciji

[ Pregleda: 2597 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rapidlord
Vladan Markovic
dev
KG

Član broj: 10145
Poruke: 428
*.kg.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon internet explorer u nekoj aplikaciji19.04.2005. u 17:06 - pre 231 meseci
Pravim jednu aplikaciju u MFC-u u kojoj bi trebalo da se u jednom prozoru (odredjenom delu) te aplikacije prikaze online-web-stranica, sa linkovima ka drugim dozvoljenim stranicama, ne sme da se vidi da je to npr. MS IE. t.j. od te komponente mi treba samo neki njen VIEW bez adressbar-a, dugmica BACK,HOME itd. svu kontrolu sadrzaja web-stranice ce vrsiti program iz unutra.
Koji je najbolji nacin da se ovo uradi (ActiveX, COM ...) ??

Hvala,
 
Odgovor na temu

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.ptt.yu.



+727 Profil

icon Re: internet explorer u nekoj aplikaciji20.04.2005. u 00:56 - pre 231 meseci
Ako me sećanje dobro služi, treba ti klasa CHtmlView
 
Odgovor na temu

rapidlord
Vladan Markovic
dev
KG

Član broj: 10145
Poruke: 428
*.kg.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: internet explorer u nekoj aplikaciji06.05.2005. u 16:36 - pre 230 meseci
CHtmlView je OK, upravo ono sto mi treba.

Mada je doslo do izmene, aplikacija nije MFC vec standard Win32 app. Pokusavam da resim ovo tako sto sam ubacio CHtmlVew u MFC DLL a zatim ga linkovao iz Win32 app. U MFC DLL prosledim HWND glavne aplikacije a onda pri kreiranju CHtmlView taj HWND koristim kao parent window. I ovo naravno nece da radi.

Cudno mi je jer sam isti nacin primenio sa CWnd MFC klasom umesto CHtmlView i stvar je odlicno radila dobio sam child CWnd u Win32 app.

Kako bi ovo moglo da se uradi, na pamet mi je palo da mi child umesto CHtmlView bude CDocument a onda u njemu da stavim CHtmlView, jer ima neko neku ideju ?
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: internet explorer u nekoj aplikaciji

[ Pregleda: 2597 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.