Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Maturski rad - Politika i politicke institucije

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Maturski rad - Politika i politicke institucije

[ Pregleda: 6543 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivke302
Marko Ivkovic
Beograd

Član broj: 55294
Poruke: 2
*.beotel.net.



Profil

icon Maturski rad - Politika i politicke institucije12.04.2005. u 13:48 - pre 230 meseci
cao! vidite gore koja mi je tema za maturski....ako neko ima informaciju za sajt koji bi mogao da mi pomogne da zavrsim maturski, bilo bi kuuuuuul....a moze i neki raniji maturski sa istom ili slicnom temom....svaka informacija dobro bi mi dosla...po3 i hvala unapred
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Maturski rad - Politika i politicke institucije14.04.2005. u 12:36 - pre 230 meseci
Da li mozes da budes malo odredjeniji oko teme, to sto si ti naveo kao tema je jako siroko. Da li ti treba konkretno za neku zemlju, deo sveta?
 
Odgovor na temu

ivke302
Marko Ivkovic
Beograd

Član broj: 55294
Poruke: 2
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Maturski rad - Politika i politicke institucije15.04.2005. u 18:08 - pre 230 meseci
pa tako mi glasi tema....ustvari treba da pisem o politici uopste....tako neka misljenja, anticko, srednji vek itd.... pa onda koje su bile prve stranke i tako nista odredjeno..mogu da pisem o cemu hocu samo da se tice politike i politickih institucija....mogu da pisem i sistemima vladavine....ako nije dovoljno jasno javite mi...ja cu jos vise pojasniti...evo i sadrzaj cu da napisem ako treba...poz i hvala na interesovanju
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Maturski rad - Politika i politicke institucije

[ Pregleda: 6543 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.