Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problemi na snijegu!

[es] :: Digitalne kamere :: Problemi na snijegu!

[ Pregleda: 2293 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drimena
Savina

Član broj: 21921
Poruke: 51
*.crnagora.net.



Profil

icon Problemi na snijegu!31.03.2005. u 16:03 - pre 232 meseci
Imam sony dcr-hc14e kamkorder i skoro sam bio na skijanju.Snimao sam dosta toga na snijegu ali posle nekog vremena kamera vise nije htjela da snima.Kad je ukljucim trazila bi mi kasetu za ciscenje.Ima li iko takvih problema? Cuo sam da je problem to sto je hladnoca velika pa se u kameri kondenzuje vlaga kada se naglo promjeni temp. okoline. Npr. kad udjem u hotel.Posle ovoga mi je cesto trazila kasetu za ciscenje glave,a onda sam bacio ove obicne kaste i kupio nove i sada mi fino radi,ali se bojim da cu i ove nove kasete morati da bacim kad se vratim sa sledeceg skijanja.
Da li se ovo ikom desavalo i da li je u pitanju neki veci problem i sta da radim da bih izbjegao sve ovo?
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Problemi na snijegu!31.03.2005. u 17:11 - pre 232 meseci
ako ti je izlazila ikonica koja pokazuje "kapljicu vode",to znaci da te kamera "upozorava" da je moguca kondenzacija,pa odbija da snima(safe your self).
Nisi trebao da bacas kasete.
 
Odgovor na temu

drimena
Savina

Član broj: 21921
Poruke: 51
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Problemi na snijegu!31.03.2005. u 20:03 - pre 232 meseci
nije mi prikazivala nikakvu kapljicu,samo preko cijelog ekrana velikim slovima:CLEANING CASSETTE!
posle toga kada sam koristio stare kasete,cesto mi je bila ova poruka.cim sam kupio nove,prestali su ovi problemi.
 
Odgovor na temu

Sabo Robert
/

Član broj: 57006
Poruke: 3
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Problemi na snijegu!30.04.2005. u 02:56 - pre 231 meseci
I ja imam isti model kamere ko ti , a i iste probleme! I meni je skoro poceo da brbljavi ,a do sada sam resavao kasetom za ciscenje glave (MiniDv Head Cleaner).
Robby
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Problemi na snijegu!

[ Pregleda: 2293 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.