Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opis Service Menija Samsung TV

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Opis Service Menija Samsung TV

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15042 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shepabald
Split

Član broj: 95266
Poruke: 5
212.91.125.*



Profil

icon Re: Opis Service Menija Samsung TV19.05.2006. u 14:48 - pre 218 meseci
Aj molim te reci mi kako uć u service mode, jer evo već misec dana pokušavam. Jebe me geometrija slike, slika je trapezoidna, u gornjim kantunima izvija prema vanka, a donji rub je zakrivljen prema sredini ekrana. Otvorija san TV i proba sa štelanjem ona 4 trimera, ali nije puno pomoglo. Za poludit. Danas san je iša zaminit u dućan di san je uzea, ali na toj u dućanu je još gore zakrivljenje.

E, da i na livom i desnom rubu ekrana je razmak između topova veći od par milimetara, tako da ljudi pare mrežasti. Kako san samo bacija novce!!!!
And remember... if all else fails.... try Wales!
 
Odgovor na temu

nessha
Falcon Crest

Član broj: 94560
Poruke: 838
*.beotel.net.



+13 Profil

icon Re: Opis Service Menija Samsung TV19.05.2006. u 17:02 - pre 218 meseci
Alo chovik, par odgovora iznad imas prikacen PDF file sa instrukcijama koje te interesuju;Savet tebi i svima: Pre kupovine pogledajte temu "Lista Top polovnjaka"...
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!
 
Odgovor na temu

zokaaa

Član broj: 82029
Poruke: 349
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Opis Service Menija Samsung TV19.05.2006. u 21:23 - pre 218 meseci
Citat:
Shepabald: Aj molim te reci mi kako uć u service mode, jer evo već misec dana pokušavam. Jebe me geometrija slike, slika je trapezoidna, u gornjim kantunima izvija prema vanka, a donji rub je zakrivljen prema sredini ekrana. Otvorija san TV i proba sa štelanjem ona 4 trimera, ali nije puno pomoglo. Za poludit. Danas san je iša zaminit u dućan di san je uzea, ali na toj u dućanu je još gore zakrivljenje.

E, da i na livom i desnom rubu ekrana je razmak između topova veći od par milimetara, tako da ljudi pare mrežasti. Kako san samo bacija novce!!!!

Ma ja mislim da to sve radi samo ti malo preteruješ. Savet, gledaj samo okrugle scene....
 
Odgovor na temu

zoran
tv service
021

Član broj: 426
Poruke: 2706
*.53.eunet.yu.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Re: Opis Service Menija Samsung TV21.05.2006. u 02:13 - pre 218 meseci
e zokaaaa ova ti je baš dobra......ja mislim ;kolko para tolko muzike i da se to ne može više ispraviti .....osimmm.....neko je spomenuo neke magnetiće ??
fanzo.org
 
Odgovor na temu

Chellawy
Sinisa Konjevic
Backa Palanka

Član broj: 88012
Poruke: 1043
82.208.195.*



+5 Profil

icon Re: Opis Service Menija Samsung TV21.05.2006. u 20:49 - pre 218 meseci
he he magnetici

pa nisam primetio da se radi o flekama
vec ako sam dobro razumeo iskrivljenoj slici ?

ali u svakom slucaju izgleda da je to u pitanju neka fabricka neispravnost

zasto bi i na oba tv-a bila ista greska a pogotovo sto su oba nova ?

tako da prika moj zameni ducan a ne tv

nije struja kriva vec zica
 
Odgovor na temu

diaton
omiš

Član broj: 94525
Poruke: 6
*.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Opis Service Menija Samsung TV22.05.2006. u 22:40 - pre 218 meseci
prijatelj mi je kupio sličan ili možda isti tv pa me zvao da mu ga naštelujem, međutim problem je greška proizvođača jer smo otišli u dućan i slika je bila ista na svim tim televizorima.vjerovatno je loše dimenzionirana ow zavojnica ,ili otklonski sistem.kad se gleda u formatu 4:3 onda je donekle ok , ali u 16:9 je katastrofa. vratio je samsunga i uzeo sony.
 
Odgovor na temu

zokaaa

Član broj: 82029
Poruke: 349
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Opis Service Menija Samsung TV22.05.2006. u 23:09 - pre 218 meseci
Citat:
diaton: prijatelj mi je kupio sličan ili možda isti tv pa me zvao da mu ga naštelujem, međutim problem je greška proizvođača jer smo otišli u dućan i slika je bila ista na svim tim televizorima.vjerovatno je loše dimenzionirana ow zavojnica ,ili otklonski sistem.kad se gleda u formatu 4:3 onda je donekle ok , ali u 16:9 je katastrofa. vratio je samsunga i uzeo sony.

E ako je Sony Slovačke proizvodnje katastrofa će doći samo malo kasnije. Čuvena A10E šasija. Tako mlada a već se pročula.
 
Odgovor na temu

Shepabald
Split

Član broj: 95266
Poruke: 5
212.91.125.*



Profil

icon Re: Opis Service Menija Samsung TV25.05.2006. u 08:16 - pre 218 meseci
Ništa brate,

izgleda da tv jednostavno projicira iskrivljenu sliku i koliko god čačka po parametrima, ne postižem ništa.

Mislim, sve je to lipo i krasno, v-sinc, parabole, kutevi ovi, kutevi oni, ali izgleda da je SAMSUNG jednostavno škovaca od televizije i zaminit ću je za LG-ev 29" model (isto 'slim' tehnologija, jebiga, neman baš mista u dnevnon boravku) koji je jeftiniji 100 eura i uzet kakvi divx player za razliku.
And remember... if all else fails.... try Wales!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Opis Service Menija Samsung TV

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15042 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.