Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?

[es] :: ISP :: ADSL :: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?

[ Pregleda: 5788 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boksi
Beograd

Član broj: 29415
Poruke: 91
212.200.120.*



Profil

icon Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?21.03.2005. u 07:07 - pre 232 meseci
Zna li neko nesto o Zvezdari,sta se desava sa ADSL-om???Samo pouzdane informacije mi igraju.Cekam od januara kod Beotela i Sezama!
Pozdrav
 
Odgovor na temu

SteX_bgd

Član broj: 20431
Poruke: 83
*.dial.InfoSky.Net.

Sajt: www.CiljniMarketing.rs


+1 Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?22.03.2005. u 22:55 - pre 232 meseci
ja sam sa zvezdare,i imam adsl..
tacnije josh cekam da mi puste *ebeni signal..
 
Odgovor na temu

smark
Principal Manager, Software Development,
Microsoft
Prague

Član broj: 20964
Poruke: 437
*.beotel.net.

Sajt: cz.linkedin.com/in/msmark..


+11 Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?22.03.2005. u 23:22 - pre 232 meseci
Kod kog provajdera si? Koje su pocetne cifre tvog tel. broja?
 
Odgovor na temu

niki999
Bgd

Član broj: 46910
Poruke: 1
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?23.03.2005. u 11:23 - pre 232 meseci
Evo dela emaila koji sam dobio od beocity-a mozda ima nade mada dok se ne vidi :)...

Postovani/Postovana
Ovu postu ste dobili jer spadate u grupu korisnika koji trenutno nemaju
tehnickih mogucnosti za realizaciju aDSL prikljucka jer Telekom Srbija
jos uvek nije instalirao potrebnu opremu, ILI na Vasem telefonskom
broju imate dvojnicku kutiju, PCM ili FM uredjaj.

Medjutim, u slucaju ako se Vas telefonski prikljucak nalazi na
Beogradskim centralama:

Akademija
Bezanija
Dunav
Tosin Bunar
Zarkovo
Zeleznik
Zemun ili
Zvezdara

ili u gradovima Nis i Novi Sad, upravo smo dobili informaciju da ce
instalacija biti moguca vec od Aprila ove, 2005. godine.

Vas prikljucak mozete vec sada rezervisati jer uplate za navedene
centrale pocinjemo da primamo od petka 25.03.2005!

Pozdrav,
N
 
Odgovor na temu

boksi
Beograd

Član broj: 29415
Poruke: 91
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?24.03.2005. u 19:33 - pre 232 meseci
Ne razmume imas adsl a nemas signal.Pa koje tu lud.I kako ti radi taj adsl modem bez signala,eto neka to bude pitanje.Ja sam sa Zvezdare i cekam od januara tako da to je isto i kod mene,imam adsl po telekomu,tako kazu,ali ja i dalje cujem moj modem kako bira veratove pristupne linije.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

supastar
Zvezdara

Član broj: 53091
Poruke: 10
195.252.85.*

Sajt: www.elitehub.co.sr


Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?26.03.2005. u 00:57 - pre 232 meseci
Ja sam na Zvezdari telefon 380-xxxx. potpisao ugovor sa beotel-net 14.01.2005 :D
JOsh chekam. Poslednja informacija je da ce biti gotovo u Aprilu (na pochetku ili kraju ne zna se).
Medjutim, ako se uzme u obzir da sam 14.1. dobio info da ce biti za 10-ak dana, pa onda sledecu, sledeceg meseca, pa sam onda ja ispao glup jel su oni navodno rekli za 2 meseca, pa onda mi rekli josh mesec dana i gotovo 100%. I onda pozovem da bih oipt ja ispao gloop i lazov, jel su oni pre 10 dana rekli da ce biti za mesec dana :D
Vrlo interesantni nachini poslovanja kod nas. MOram da pochnem da Uvozim Porche i obecavam ljudim da ako sad plate da ce najkasnije za mesec dana biti kod njih u garazi....
btw, jedina stvarno dobra i fer stvar u svemu je sht osam dobio DialUp Flat Free dokle god ne dobijem adsl....Shto znachi ne placam flat, pa mogu 2x vishe da budem online za iste bpare (shto mu dodje oko 8-10 sati dnevno :D)
Ako neko ima informacija POST :D
DC++ HUB Belgrade - Admin Team
Address: ELITE.D.LA
Web: www.elitehub.co.sr
 
Odgovor na temu

svilen
Beograd

Član broj: 14125
Poruke: 140
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?26.03.2005. u 02:04 - pre 232 meseci
Jos ces ti taj free DialUp da furas :)
 
Odgovor na temu

boksi
Beograd

Član broj: 29415
Poruke: 91
212.200.120.*



Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?26.03.2005. u 13:09 - pre 232 meseci
Momci slusajte,
te price da ce nesto do aprila biti to je sve zbog moguceg ukidanja monopola Telekomu a posto od toga nema ni moga tako da cemo se jos mi nacekati.Sto kaze Svlieni jos cemo mi voziti Dial-up.Nema sanse da im ukinu monopol,pa to je drzavno,nece drzava da dozvoli da udje jos jedan provajder fiksne telefonije ili cega vec.
Ma kakav april ako bude do kraja godine im da pevam.Cekam ja PTT lepo da dodju da mi ugrade Cable,posto koliko vidim pre ce oni doci sa kablom nego adsl.Kad sam ovoliko cekao onda cu jos mao.I onako us poceli na Rakovici,valjda ce i uskoro na zvezdari.Modem vec imam samo 1500 dinara/mesecno za 128kbit/sec ili 2000 za 256 za flat.E to je vec nesto!
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
*.beotel.net.



+17 Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?26.03.2005. u 23:14 - pre 232 meseci
Citat:
Cekam ja PTT lepo da dodju da mi ugrade Cable,posto koliko vidim pre ce oni doci sa kablom nego adsl


http://www.elitesecurity.org/t...net-Sumice-Konjarnik-Mirijevo-

Evo, ovde mozes pogledati nasa iskustva sa PTT-om i visegodisnjim cekanjem na njihov net koji moje komsije i ja nismo ni docekali. Koliko god Telekom sporo da radi na pripremi centrala za ADSL, pre ces to docekati nego PTT-ov cable, jer moje licno misljenje je da ga PTT na ex-TKB mrezi (Mirijevo, Konjarnik, Sumice) nece uopste ni pustati... Dakle - naoruzaj se zivcima i strpljenjem i ciljaj na ADSL... ;)

Pozdrav
 
Odgovor na temu

supastar
Zvezdara

Član broj: 53091
Poruke: 10
*.beotel.net.

Sajt: www.elitehub.co.sr


Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?27.03.2005. u 16:56 - pre 232 meseci
Ja mogu CABLE preko SBB-a sada...
Cene su slichne jedino shto neshto mute sa onim NAT adresama....
Shta mislite o tome. Ja sam na Zvezdari kod Arhitektonske Shkole, pa ako ima neko sa SBB Cable tamo, nek pishe iskustva.

BTW, shto se tiche aDSL ja mislim da ce biti u toku aprila, jer BeoCity net opet prima uplate. Ne bi smeli to da je to laz. Ipak su nov ISP, pa ne bi bash smeli da se zajebavaju tek tako :P A i konkurencija je.
Aj to za SBB ako ima neko neka iskustva, pishi te plz.
DC++ HUB Belgrade - Admin Team
Address: ELITE.D.LA
Web: www.elitehub.co.sr
 
Odgovor na temu

smars
Beograd

Član broj: 12323
Poruke: 219
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?27.03.2005. u 21:05 - pre 232 meseci
@supastar

Evo meni uveli sbb pre nedelju dana (tu sam na 100 m od ATŠ, u okviru ovih poslednjih teritorija kojima je omogućen net) i za sada radi kao sat, da ne ureknem. Uzeo sam 128k da vidim kako će ići, pa od sledećeg meseca 256k, još ako budu uskoro uveli onaj flathome+ sa javnom IP adresom, biće super. Inače, radi komotno i p2p, samo moraš biti strpljiviji, ali to je već opšte poznato, pa neću detaljisati. Download je uvek tu oko 15-15,5 kB, nije bilo nekih gušenja.

Eto toliko, izvinjavam se ostalima na off topiku..

Pozdrav
 
Odgovor na temu

supastar
Zvezdara

Član broj: 53091
Poruke: 10
*.beotel.net.

Sajt: www.elitehub.co.sr


Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?27.03.2005. u 21:38 - pre 232 meseci
uhh pa to zvuchi dobro. Samo mi reci josh koliko si chekao da ti uvedu, i koja si ulica? Ja sam u Ulcinjskoj, verovatno smo komshije :D
Hvala na obaveshtenju u svakom sluchaju :P
DC++ HUB Belgrade - Admin Team
Address: ELITE.D.LA
Web: www.elitehub.co.sr
 
Odgovor na temu

supastar
Zvezdara

Član broj: 53091
Poruke: 10
*.beotel.net.

Sajt: www.elitehub.co.sr


Profil

icon Re: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?27.03.2005. u 22:43 - pre 232 meseci
E brate, plz, josh mi je bitno...kakav je ping na stranim serverima u igrama...
Al plz vidi to ako mozesh :D
DC++ HUB Belgrade - Admin Team
Address: ELITE.D.LA
Web: www.elitehub.co.sr
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Alo ljudi,`oce li vise ta Zvezdara?

[ Pregleda: 5788 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.