Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Disasembled Klez anyone?

[es] :: Zaštita :: Disasembled Klez anyone?

[ Pregleda: 2585 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Disasembled Klez anyone?01.06.2002. u 22:45 - pre 265 meseci
Trebao mi mi disasemblovan Klez ako ga neko ima ili zna gde se moze naci tako da mogu jasno da vidim script.
Sale_®
 
Odgovor na temu

StratOS
Slovenija

Član broj: 2234
Poruke: 989
*.dsl.siol.net



+1 Profil

icon Re: Disasembled Klez anyone?03.06.2002. u 17:14 - pre 265 meseci
upotrebi "znanje" ako več upotrebljuješ NET
Pozdrav StratOS
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"As a rule, software systems do not work well until they have been used, and have failed repeatedly, in real applications."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Disasembled Klez anyone?04.06.2002. u 18:56 - pre 265 meseci
Sta si ti sad rekao matere ti????? E jos nesto, downloadovao sam zipovan virus al ima extenziju *.h tako da ne znam u sta da ga rename-ujem(exe, eml...) da bi mogao da trazim disassambler za njega...Jel zna neko neki dobar i jednostavan disassambler?
Sale_®
 
Odgovor na temu

Milan Aksic

Član broj: 412
Poruke: 1053
*.beotel.net



Profil

icon Re: Disasembled Klez anyone?04.06.2002. u 19:43 - pre 265 meseci
Jel se ti to zezas ili...

Savet:
ako stvarno ne znas u sta/dali da promenis extenziju, zasto se uopste bakces tim virusima, napravices samo neko s***** na svom kompu i samo ces izgubiti dosta vremena, ni zasta.

 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Disasembled Klez anyone?04.06.2002. u 20:30 - pre 265 meseci
Ne zezam se zato sto Klez uopste nije EXE virus kada ti ga neko zarazen posalje, nego je to script koji u sebi sadrzi viruse kao sto je neki EXE program koji "ubija" firewallove i AV programe... Ali u medjuvremenu sam ukapirao da je ustvari EXE, i ja bih da vidim njegov source code ili kako li se to vec zove kao sto mi je SEH dao izvadak iz disasemblirane Nimde u temi "AUTOEXECUTION".... Znas li kako bihh ja mogao taj EXE da razbucam?
Sale_®
 
Odgovor na temu

Milan Aksic

Član broj: 412
Poruke: 1053
*.beotel.net



Profil

icon Re: Disasembled Klez anyone?04.06.2002. u 21:58 - pre 265 meseci
Eh krajisniku ;o) na tom sajtu, gde si i ostavio link, mozes da nadjes source code mnogih virusa, trojanaca... http://www.ebcvg.com/sections/sources/
Bez uvrede, interesuje me da li radis u asm-u ili c-u, odnosno da li se bavis programiranjem uopste?
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Disasembled Klez anyone?04.06.2002. u 22:12 - pre 265 meseci
Upravo zato sam i postavio ovu temu jer me interesuje specificno Klez crvuljak a njegovog sourca nema na tom sajtu vec samo ona Klez.h fajl... Jel si pogledao da li se tu moze sta uciniti? Ne znam ja ni asm ni C, ali imam ispit iz fortrana kroz par dana i ciljam na desetku, xe, xe... Toliko o mom programiranju... Klez me zanima samo zbog onog scripta preko kojeg zarazuje ljude a to je pisano u activeX-u i Javascriptu sto donekle i razumem. Zato i zelim da ga razmontiram, da bih video na koju foru to radi.. Verovatno preko MIME headera, ili slicnog buga ali opet ne znam tacno... Tako da ako mozes da ga disasembliras, bio bih ti zahvalan... Inace, potrazio sam te na ICQu ali pise da si offline, a odgovaras na moja pitanja par minuta nakon sto ga postavim?!?!?
Sale_®
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Disasembled Klez anyone?

[ Pregleda: 2585 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.