Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sajam banaka BANK EXPO 2005 BG Sajam 9-12 mart

[es] :: IT događaji :: Sajam banaka BANK EXPO 2005 BG Sajam 9-12 mart

[ Pregleda: 2985 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.air.tehnicom.net.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Sajam banaka BANK EXPO 2005 BG Sajam 9-12 mart07.03.2005. u 16:39 - pre 232 meseci
[zvanicni poziv BG sajma]



Poštovana gospodo,

Pozivamo Vas da posetite Drugi medjunarodni sajam bankarstva, opreme, usluga i osiguranja – BANKEXPO 2005. na Beogradskom sajmu od 9 do 12. marta 2005. u hali II na nivou A i S na površini od oko 3.500 m2.

Ovaj sajam će biti jedinstvena prilika da na jednom mestu dobijete sve potrebne informacije o najnovijoj bankarskoj ponudi, stambenim i privrednim kreditima, kreditnim karticama, mogućnostima životnog osiguranja, privatnog penzionog osiguranja, gotovinskim kreditima. Kao posebna zanimljivost ovogodišnjeg sajma BANK EXPO najavljuje se premijerno predstavljenje kartice za kupovinu putem interneta – prvi put kod nas. Privrednici, menadžeri, finansijski eksperti imaće na ovom sajmu priliku da se upoznaju sa mogućnostima poslovnog kreditiranja, fondovima za osiguranje kredita, ponudom institucija kroz koje idu strane donacije, najnovijim softverskim programima iz oblasti finansijskog poslovanja, kreditima za razvoj i drugim elementima iz oblasti finansija neophodnim za uspešno poslovanje u periodu tranzicije.

Posebna zanimljivost ovogodišnjeg sajma biće predstavljanje Asocijacije lizing korporacija koja će predstaviti široki spektar mogućnosti lizinga opreme kao nove opcije finansiranja na srpskom tržištu.

Dileri i distributeri najsavremenijih svetskih tehnologija za zaštitu i opremanje banaka i menjačnica predstaviće najnovija tehnološka dostignuća u ovoj oblasti kao što su skeneri za detektovanje falsifikovanog novca, neprobojna stakla, sefovi i druga oprema, a softverske kuće predstaviće najnovije softver programe za elektronsko, web poslovanje koje štedi vreme i predstavlja budućnost finansijskog poslovanja.

vise informacija na:
http://www.sajam.co.yu/index.p...amp;id=604&sajam=bank_expo

eMiloje


 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: Sajam banaka BANK EXPO 2005 BG Sajam 9-12 mart09.03.2005. u 08:22 - pre 232 meseci
Citat:
Kao posebna zanimljivost ovogodišnjeg sajma BANK EXPO najavljuje se premijerno predstavljenje kartice za kupovinu putem interneta – prvi put kod nas.


Juče sam se malo detaljnije informisao o ovome (iz dva raznorodna izvora). Koliko sam shvatio, radi se o osobama koje su svojevremeno bile angažovane oko technikomovog e-shop-a, i uzeli su preko Hrvatske licencu za greb pre-paid Internet karticu. Znači, koliko oni prošire mrežu sajtova i koliko oni uspeju da rašire upotrebu kartica, od toga će zavisiti njihova primenljivost.

Ako je tačno ono što sam takođe čuo, da je njihova provizija 20% (u datom slučaju koji sam čuo radilo se o usluzi) za prodavce, mislim da od ovoga neće biti puno koristi u praksi...
 
Odgovor na temu

[es] :: IT događaji :: Sajam banaka BANK EXPO 2005 BG Sajam 9-12 mart

[ Pregleda: 2985 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.