Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Google modifikovao AddUrl stranu...napokon

[es] :: Pretraživači i SEO :: Google modifikovao AddUrl stranu...napokon

[ Pregleda: 5071 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Google modifikovao AddUrl stranu...napokon05.03.2005. u 12:04 - pre 232 meseci
http://www.google.com/addurl/

Nema vise automatskih prijava...Iako ne znam ko vise uopste koristi taj link ali dobro su se setili da naprave zastitu od botova :)
Ili da preformulisem...Zasto bas sad? Opet neka promena algoritma za indeksiranje!? :))
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Noe
Stanisa S
PTR

Član broj: 6010
Poruke: 306
*.041net.co.yu.

Sajt: www.istanco.rs


+6 Profil

icon Re: Google modifikovao AddUrl stranu...napokon05.03.2005. u 19:44 - pre 232 meseci
Lakse je bilo da su tu stranu ukinuli skroz, da ne zbunjuje .Inace da se koristi - koristi se, prosurfaj malo po drugim forumima pa ces videti koliko ljudi pita "gde da prijavim sajt na google?"
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Google modifikovao AddUrl stranu...napokon05.03.2005. u 20:07 - pre 232 meseci
Naravno da ljudi pitaju, niko se nije naucen rodio. Ali ces isto videti na tim "drugim" forumima da svako ko ima imalo iskustva sa pretrazivacima savetuje linkovanje na sajt/forum sa velikim saobracajem umesto AddUrl opcije (pogledaj FAQ u vrhu, primera radi).

Cinjenica je da G mora da ima takvu stranu, cisto pro-forme, medjutim mene intrigira zasto su bas sad odlucili da je nabudze sa anti-bot zezalicama, a ne recimo pre X godina.

Imajte u vidu da je Google inovator! Ako uvodi neke opcije - uvodi ih prvi, a ne poslednji...Dakle, sta se desava ispod zita...To sam zeleo da postavim kao temu diskusije ovde, a ne da li ljudi koriste AddUrl ili ne.
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Noe
Stanisa S
PTR

Član broj: 6010
Poruke: 306
*.041net.co.yu.

Sajt: www.istanco.rs


+6 Profil

icon Re: Google modifikovao AddUrl stranu...napokon05.03.2005. u 21:02 - pre 232 meseci
Citat:
boccio:  Ali ces isto videti na tim "drugim" forumima da svako ko ima imalo iskustva sa pretrazivacima savetuje linkovanje na sajt/forum sa velikim saobracajem umesto AddUrl opcije (pogledaj FAQ u vrhu, primera radi).


Pa znam to, i ja uvek na takva pitanja odgovaram slicno.

Citat:
boccio:Dakle, sta se desava ispod zita...To sam zeleo da postavim kao temu diskusije ovde,


Na to na zalost ne znam odgovor iako bih voleo da znam, a ne verujem da iko jos uvek moze i da pretpostavi o cemu se radi.
Mozda i nema nikakve veze ni sa cim, osim za zastitom.

P.S. prijaviti sve sajtove ponovo na datom linku - mozda to postane jedino relevantno za rejting stranice u buducnosti kad google potpuno izmeni algoritam :))
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Google modifikovao AddUrl stranu...napokon

[ Pregleda: 5071 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.