Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Želim reklamirat nekog! Što mi je od dokumentacije potrebno za to?

[es] :: E-Marketing :: Želim reklamirat nekog! Što mi je od dokumentacije potrebno za to?

[ Pregleda: 2153 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Frane Marinković
MNGR & Technical Support Dept.,
Get-Host.net Group
Hrvatska

Član broj: 23984
Poruke: 513
*.net.t-com.hr.

Jabber: frane.marinkovic@elitesecurity.org
Sajt: get-host.net


+1 Profil

icon Želim reklamirat nekog! Što mi je od dokumentacije potrebno za to?04.03.2005. u 20:36 - pre 232 meseci
Pripremam sadržaj za novi site i zanima me, pošto pravim site za jedno turističko mjesto, koje isprave moram imati da otiđem u nekog ponudim mu planove reklamiranja, te u slučaju da pristane naplatim mu određeni iznos!
Što je sve potrabno za to??? Kreče se od najmanjeg paketa koji vrijedi 100HRK(1000din) do največeg od oko 500HRK(5000din)
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Želim reklamirat nekog! Što mi je od dokumentacije potrebno za to?05.03.2005. u 00:49 - pre 232 meseci
Treba da imas registrovan pravni subjekt koji u svom opisu delatnosti ima i sifru za vrsenje delatnosti oglasavanja (propagande). O modalitetim ase raspitaj u opstini, ili sudu ili kod prijatelaj. Ljudi to rade preko agencija (u Srbiji se registruju u opstini), firmi a znam lika koji ima registrovanu zemljoradnicku zadrugu.

Onda ide ono standradno, ponuda, ugovor, racun itd

Miloje
 
Odgovor na temu

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon Re: Želim reklamirat nekog! Što mi je od dokumentacije potrebno za to?05.03.2005. u 11:26 - pre 232 meseci
Citat:
Miloje Sekulic: Treba da imas registrovan pravni subjekt koji u svom opisu delatnosti ima i sifru za vrsenje delatnosti oglasavanja (propagande).


Ne mora da ima registrovan pravni subjekt, može da nastupa pred klijentima i kao fizičko lice, bez razlike.
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Želim reklamirat nekog! Što mi je od dokumentacije potrebno za to?05.03.2005. u 17:18 - pre 232 meseci
Citat:
može da nastupa pred klijentima i kao fizičko lice, bez razlike.


Da placaju preko ugovora o delu ili tako neka varijanta?

M
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Želim reklamirat nekog! Što mi je od dokumentacije potrebno za to?

[ Pregleda: 2153 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.