Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja

[es] :: Digitalna Televizija :: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja

Strane: << < .. 124 125 126 127 128 129

[ Pregleda: 426326 | Odgovora: 2576 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 7623
212.200.182.*



+1547 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja14.06.2026. u 10:08 - pre 12 dana i 2h
Što se wifija tiče imam 2 crte od mogućih 5 Ai kaže 15-25 mbps što bi trebalo da bude dovoljno za iptv striming.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja17.06.2026. u 10:09 - pre 9 dana i 2h
Za nov ili polovan ruter to je uzas. Sto se toga tice odma vidim zabio si ga u kamen.Nadjes najvislji deo u tavanu procenis i tu ga u plasticnoj kutiju scucuris i zavrnes mora da bude najbolje proverene metode.
 
Odgovor na temu

Edward Furlong
Ivan Cirkovic
Sistem Administrator
Cacak

Član broj: 84720
Poruke: 163
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://cybertron.rs


+1 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja17.06.2026. u 12:19 - pre 9 dana
Čuj, AI kaže? Kakav AI? Nije AI tu da ti kaže da li je nešto dobro ili loše, već da li je istina ili laž. Ja i dan danas koristim forume.
I look in the mirror and all I see.Is a young old man with only a dream...
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja17.06.2026. u 18:27 - pre 8 dana i 18h
Rece meni ai za neki komp tvoj kompjuter ne podrzava blutut pa ti je dzabe da pokusavas jer neka tamo linija ne ide u slotu na plocu.Vidim ja kolko je sati radio i na dve wifi kartice.Reko nece da bude.Odem u mint bio zaguljivo win10 corav za bt , fino u mintu ukljucim wifi ukljucim bt, i ajde da i ja malo budem pametan reko onako ugasim ga na suspend i samo zamenim hdd.Ok radi u mint i ugasim. Iscupam fles palim win bt radi.Kao ai je moze biti od koristi? kakve?
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 7623
87.116.164.*



+1547 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja17.06.2026. u 23:56 - pre 8 dana i 12h
Ali ja poznajem taj ruter u dušu tj pojačivač signala tako da je ubo baš kako jeste. Koristim ga 15+ godina. Dve crte su siguran i stabilan net. Zabo sam ga na prozor u potkrovlju gde ima direktnu optičku vidljivost.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja19.06.2026. u 12:41 - pre 6 dana i 23h
Kod ac/n wifi a su dobro uradili ako se zabrlja ip v4 protocol neta idalje ima jer koristi ipv6 sto mi je dobro, a lose je mala pokrivenost.
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja19.06.2026. u 12:42 - pre 6 dana i 23h
Citat:
bordzija:
Spremam se da uvedem komšijski internet u vikendici, stari pojačivač signala je spreman, eon box napunjen iptv listama isto spreman 😎



Jel to wa701 ?
Ako kazes da je dobar onda je dobar. Wifi 4 ide dalje inace zbog 2.4ghz. Meni je pre za takve stvari radio poso wa901 i v3 i v2 posle v4 koji cak moze na 28db.
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja19.06.2026. u 12:49 - pre 6 dana i 23h
Ja dinara jednog nemam preko potrbnog dzabe mi stoju u pratim jedan dobar ruter



Kazu da ima cfe ko u asusa ako brikne odem na ip i ucita fw reko da probam netgear ruter al sva je prilika da necu.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 7623
87.116.177.*



+1547 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja19.06.2026. u 17:08 - pre 6 dana i 19h
Ovaj preko njega sam furao po 16 uređaja


Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja19.06.2026. u 20:22 - pre 6 dana i 16h
Trenutna na rt3200



meni ac87 potera i po 25 al ja to rasopredim pa kad je jedan iskljucen drugi preuzeima sve zivo u krug
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja20.06.2026. u 10:07 - pre 6 dana i 2h
Citat:
bordzija:
Ovaj preko njega sam furao po 16 uređaja


Samo mislim da si trebao uzimati wr841hp v1 su bile i po 1000 ja ih nakupovo ima za baciti imaju toliko cistu vifi vezu svic dobar.Jeste to da ddwrt doda opcija dobrih al ubrlja cistocu veze rutera , al mislim i da su generalno wa akses pointi u tp linka(i u ddwrt) BAS DOBRI eto to je jedini tplink koji nije ili je najmanje imao brljanja i wifi u ko sto nije slucaj sa wr941 on oce bez razloga da brlja a wa ovi lepo rade.
Eto meni je medju zlatnim rezervama wa901v2 jer je ekstra dobar i stabilan a stim ima 24db jacinu,i ddwrt lepo moze.

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 20.06.2026. u 11:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja20.06.2026. u 10:10 - pre 6 dana i 2h
Inace bordzo jel ima kod tebe sta u t2 formatu kod mene domaci nista jedino bih sto je dodala atv u mux d.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 7623
87.116.181.*



+1547 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja20.06.2026. u 20:51 - pre 5 dana i 15h
Ništa, danas prodao jedan t2 tjuner iz vikendice hevc 264 za 1400 din i sad imam jedan orion što smo popravljali svi zajedno ovde na forumu za vreme korone. Žao mi da ga prodam pa da poručim još jedan redline h265 i kraj priče.

U vikendici 30+ programa sve radi samo ponekad pukne hrt na par min. U bg 10 programa i to je to od t2.

Da ima neke najave nema niti će biti drugačije do pada diktature.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja21.06.2026. u 07:52 - pre 5 dana i 4h
Nema to veze stim bordzija nego nemaju dobar nacin da naplacuju dzaba servis pa im se ne isplati da ulazu uz to i ne zele.Da vidis kako bi da je recimo sbb da drzi t2 bili bi ekstra kanali ali da ili sbb daje dzabe kanale dal bi i ovako bili, prosto sve je stvar novca.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 7623
87.116.177.*



+1547 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja22.06.2026. u 14:26 - pre 3 dana i 22h
Nema veze svejedno mi nabavio sam lte ruter za 1300 dinara i od septembra uzimam neograničeni internet 300-400 dinara mesečno.


Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2558



+38 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja23.06.2026. u 12:37 - pre 2 dana i 23h
Prico sam ti to skinem ja ddwrt i openwrt za zte283 dzaba otkljuca 30db kad nijedan ne moze da proizvodi net,ne vidi karticu jer neradi citac.Huawai ne znam nisam imao ijedan.Nisam uzimo od onda vise modem.Kad naidju ako zatreba.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 7623
87.116.165.*



+1547 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja24.06.2026. u 09:24 - pre 2 dana i 3h
Na kp sve neki ludaci prodaju ruter pa da im uplatim pa se predomisle prodaju drugome, ovaj poslednji kao ruter se odjednom pokvario i vratio mi novac.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja

Strane: << < .. 124 125 126 127 128 129

[ Pregleda: 426326 | Odgovora: 2576 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.