Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi

elitemadzone.org :: MadZone :: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 74563 | Odgovora: 542 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:00 - pre 229 meseci
gresis mnogo hakinen, nemam ja nista od nekretnina (stan od 50kvadrata je u vlasnistvu mojih roditelja) i nemam ni babu ni dedu na selu i od gajenja paprike nema nista.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:10 - pre 229 meseci
Citat:

I najbolje bi bilo da se i zastava automobili privatizuju, ali to je veliki gigant i neverujem da ce neko smeti da preuzme to!!!


Idi... gigant ;-)

Nije to nikakav gigant, to je jedan najobicniji generator gubitaka (doduse gigantskih) i samo pukim sticajem okolnosti, tj. suludoscu gradjana Srbije uspeva da sve ove godine izbegne neizbezno - stecaj.

Za ovo vreme koliko se sa njima zamajava, drzava je mogla da raspise tendere za par fabrika automobila koje bi se sagradile od nule :(


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 02.07.2005. u 00:11 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:17 - pre 229 meseci
Dobro bre nisam mislio u pravom smislu reci gigant, vec da je to velika fabrika sa mnogo ljudi, da generise gubitke tu si u pravu, da su veliki, nisu bas mnogo velki!!!
Citat:
Ivan Dimkovic:
Za ovo vreme koliko se sa njima zamajava, drzava je mogla da raspise tendere za par fabrika automobila koje bi se sagradile od nule :(

Pa nesto neverujem ali ajde ako ti tako kazes!!!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
0

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
217.26.66.*



+1 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:20 - pre 229 meseci
stvarno da se covek zapita da li je RTS i dalje nekim ljudima jedino sredstvo informisanja.ccc.
Alo moderator,zakljucaj ovu temu plz.u stvari,ne,kako bi inace dosli na videlo ovakvi "strucnjaci".
Citat:
bojan_bozovic
Nema onoga bez koga se ne moze. Te druge firme ce naci druge partnere za svoje proizvode ili izmeniti proizvodni program. A to sto ce Zastavini radnici da ostanu bez posla - pa i ja sam nezaposlen pa nikkoga ne boli za to :)

Ok kad si tako strucan,doduse nezaposlen,hajde lepo objasni tim 5000 i vise buducim nezaposlenima,i onima koji su vec ostali bez posla,kako da se zaposle sa prosekom od 55 godina.Doduse,te "tisuce lezilebovica' kako bi rekao cenjeni storm,mogu i da nas sve spasu od muka kad bi se lepo obesili i smanjili nas javni rashod,zar ne?Zamislite taj uspesni poduhvat:10 000 ljudi manje,pune ruke grobarima,manja izdavanja drzavi,netreba onda za KG tih 400 miliona dinara za samozaposljavanje(ah da,nezaboravimo da to dobija ko zaposli preko 100 radnika:))
WOW.Drzava Srbija ponovo ponosno jase!Tako da ivicat netreba da izdvaja svojih 10dinara za Zastavu i spas Srbije.
Pa sta vi mislite,ko je dovlacio taj narod u fabrike?Ko je propagirao parolu sto vise radnika sto vise fabrika?Pixi?Pa drzava.I sta sad?Radnici lezilebovici????????
I kad ode Zastava ode i IMR IMT FAP gomila REMONT preduzeca i fabrika dodatnih delova.Tako da vas molim da se ne smejete kad vam neko kaze da je to mnogo veci broj od 3000-4000 ljudi.
Hvala Bogu,pa ne zavisim od Zastave niti sam ikada zavisio,ali ne zelim da ti ljudi ostanu bez hleba,ni njihove porodice.
A Moderator bi stvarno mogao da zakljuca ovu temu,jer moze da se pojavi jos neki ekonomski "mesija" pa da nam objasni kako cemo i sta cemo........

WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:24 - pre 229 meseci
Citat:

Pa nesto neverujem ali ajde ako ti tako kazes!!!!


Sto ne verujes? Kako je Slovackoj uspelo, imaju cak 6 (sest) fabrika automobila... a da, oni nisu stitili neku njihovu Zastavu vec su oborili sve moguce poreze i dadzbine i bukvalno molili strance da dodju.

To je nekima ovde ispod casti... e pa cast se ne jede za dorucak.


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 02.07.2005. u 00:24 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Downforce
Milan Milic
Beograd

Član broj: 56650
Poruke: 260
*.infosky.net.

Sajt: www.mulsannescorner.com


Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:26 - pre 229 meseci
Pa ne moze da bude 4000 radnika.Ako neko planira da ulozi ogromne pare u nesto kao sto je serijska proizvodnja automobila i da da pare za najskuplje tehnologije njemu ne treba toliko radnika.On moze da kupi Zastavu,ili moze da gradi fabriku od nule(bolja varijanta u ovom slucaju).Gde je problem?Nema ko da otpusti 4000 radnika i da raspise tender za novu fabriku.Doduse taj neko u medjuvremenu od izbora do izbora moze da prica bajke o strateskim partnerstvima.I tako sve u krug...
Pametan covek uci i zaboravlja,inteligentan se podseca,a glup sve zna.

Covek koji se razume u sale jedini moze da shvati ideale.
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:31 - pre 229 meseci
Citat:
A Moderator bi stvarno mogao da zakljuca ovu temu,jer moze da se pojavi jos neki ekonomski "mesija" pa da nam objasni kako cemo i sta cemo........


Ti si strucan, tebe cemo za moderatora da postavimo.

Citat:
Hvala Bogu,pa ne zavisim od Zastave niti sam ikada zavisio,ali ne zelim da ti ljudi ostanu bez hleba,ni njihove porodice.


Ti im placaj hleba! Ja necu, jer za mene nema!

Put your money where your mouth is!
 
0

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
217.26.66.*



+1 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:42 - pre 229 meseci
eeeeeeeee Boki Boki,jel boli kad si nezaposlen i kad nema hleba?
a ti bi tek tako 4000 ljudi ............
Samo opusteno Boki........
WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
0

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
67.151.201.*

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:43 - pre 229 meseci
Citat:
simonzec: Ok kad si tako strucan,doduse nezaposlen,hajde lepo objasni tim 5000 i vise buducim nezaposlenima,i onima koji su vec ostali bez posla,kako da se zaposle sa prosekom od 55 godina.

Objašnjenje: Neprofitabilni ste. Nema para za vaše plate. Snađite se!

 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:47 - pre 229 meseci
@simonzec

Znas sta, nemoj da popujes ovde, vec svaki mesec kad primis zaradu, nalog za uplatu, pa u banku pa uplati Zastavi na ziro-racun...

 
0

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
217.26.66.*



+1 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:56 - pre 229 meseci
Citat:
bkaradzic: Objašnjenje: Neprofitabilni ste. Nema para za vaše plate. Snađite se!

pa ja bih voleo da vidim branimire tog ko ce da to kaze.i sam si govorio da drzava je u svemu ovome neki garant zar ne? pa ok.ja sam za.nek se ugasi fabrika,nek svi odu kuci....mislis da je ok taj film?pa mozda i jeste.kakva nam drzva takva nam i sudbina.....
boki malo si offtopic al ajd ne brini,dace i tebi cika zeka malo mleka..end
WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
0

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi01.07.2005. u 23:58 - pre 229 meseci
Prednost zastave, u odnosu na to da se fabrika gradi od nule, je to sto zastava ima hale, i sto ima radnike koji su do sada proizvodili automobile i koji bi radili i dalje u struci!! A i nasta bi licilo to da recimo zatvore zastavu, i otpuste 4000 radnika a otvore fabriku u beogradu koja bi zaposlila mozda 1000!!! Pa znate sta bi napravili ovih 4000 radnika u beogradu, pa popalili bi sve redom!!! Neka se otvori nova fabrika, ali u kragujevcu a ne u beogradu!!!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi02.07.2005. u 00:01 - pre 229 meseci
@simonzec

Ne trazim ja nista da mi se da.
Ja ne prosim.
Ja ne udeljujem prosjacima.

@hakinen

Zato je bog izmislio pendrek.



[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 02.07.2005. u 01:02 GMT+1]
 
0

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
217.26.66.*



+1 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi02.07.2005. u 00:08 - pre 229 meseci

Citat:
bojan_bozovic:Zato je bog izmislio pendrek.



[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 02.07.2005. u 01:02 GMT+1]
??????
uh
hakinen batice
kao sto vidis mnogi smatraju da otvaranje takve fabrike u drugom mestu(ajd pogodi gde) bi bo sasvim opasan posao.Ja mislim da je prvi korak ucinio onaj baja sto je otvorio fabriku da sklapa kineske motore......Samo napred..........
WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
0

Downforce
Milan Milic
Beograd

Član broj: 56650
Poruke: 260
*.infosky.net.

Sajt: www.mulsannescorner.com


Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi02.07.2005. u 00:09 - pre 229 meseci
@hakinen
Niko normalan ne bi pravio fabriku automobila u Beogradu.
Pokusaj da nadjes podatke o broju zaposlenih u nekoj ozbiljnijoj fabrici automobila i pogledaj koji broj automobila godisnje izlazi iz njih pa ce ti biti jasno zasto 4000 ljudi ne moze da radi u takvoj fabrici.Nema potrebe za tim.To sto neko ima halu ne mora da bude neka prednost.Ponekad je lakse nesto napraviti iz pocetka nego budziti vec postojece.

Pametan covek uci i zaboravlja,inteligentan se podseca,a glup sve zna.

Covek koji se razume u sale jedini moze da shvati ideale.
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi02.07.2005. u 00:11 - pre 229 meseci
@simonzec

A sta bi bilo da ja probam da 'pozajmim' malo tvoje imovine?
Ili mi se cefne da ti tako potpalim kucu?
 
0

ivicat13
Sumadija

Član broj: 54736
Poruke: 108
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi02.07.2005. u 00:14 - pre 229 meseci
Citat:
mislis da je ok taj film?

Na mozes da gledas da li je sve crno ili belo. Ima i nesto izmedju.

Citat:
ima radnike koji su do sada proizvodili automobile i koji bi radili i dalje u struci

... tako sto bi na nekom novom modelu automobila sve rucno pakovali gde bi njihova strucnost dosla do izrazaja.

Ovo se ne odnosi samo na Zastavu vec na sve 'nase' velike 'gigante' (kao sto neko rece).
 
0

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi02.07.2005. u 00:15 - pre 229 meseci
Downforce ocigledno ne citas moj post kako treba, pazi ja ne kazem da treba ta nova fabrika da ima 4000 radnika, neka ima ona 1000 radnika, ali neka se napravi u kragujevcu, i neka zaposli tih 1000 radnika, a za ovih 3000 radnika koji bi stali u zastavi neka od toga ostane bez posla jos 1000 radnika a 2000 neka proizvode FLORIDU i mislim da bi ok poslovali!!! Nego su ljudi u beogradu u fazonu, ma ko njih sisa neka daj da mi zatvorimo zastavu, i da mi napravimo novu fabriku!!!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
0

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
67.151.201.*

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi02.07.2005. u 00:15 - pre 229 meseci
Citat:
hakinen: A i nasta bi licilo to da recimo zatvore zastavu, i otpuste 4000 radnika a otvore fabriku u beogradu koja bi zaposlila mozda 1000!!! Pa znate sta bi napravili ovih 4000 radnika u beogradu, pa popalili bi sve redom!!!

Možda ima par divljaka poput tebe koji bi to uradili, ali većina tih radnika bi našla neki drugi posao i nastavila sa normalnim životom. I oni verovatno shvataju da su već godinama na teretu drugih poreskih obveznika... Takođe policija je tu da zaštiti građane i imovinu.

 
0

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi02.07.2005. u 00:20 - pre 229 meseci
Aj sad netreba sve uzimati u bukvalnom smislu, naravno da nebi palili, ali bi protestvovali sigurno i ako nista drugo blokirali saobracaj, pa ko popusti!!!
A neko lepo rece sta ce covek recimo sa 50-55 godina koje je ostalo jos 10 godina da radi, gde on da konkurise za posao???? Sta ti mislis??? Prosto je otpustiti a veoma tesko zaposliti radnike!!!!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Punto u Kragujevcu - Vlada Srbije "uslovno" je otpisala dugove "Zastave" prema državi
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 74563 | Odgovora: 542 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.