Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preko cookies do informacija ??!!

[es] :: Security :: Preko cookies do informacija ??!!

[ Pregleda: 2503 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

win2k+
BiH, Sarajevo

Član broj: 14876
Poruke: 40
*.team.ba.



Profil

icon Preko cookies do informacija ??!!12.01.2005. u 13:13 - pre 234 meseci
Treba mi hitan odgovor, jedan tip na mrezi mi koristi neke divlje chatove koristi javu i jos neke gluposti koje sam ja zabranio korisnicima da koriste, e sad skinuo sam mu cookies kako da preko cokies dodzem do web stranica na koje idem eventualno do ostalih podataka.
The only thing to fear, is running out of beer.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Preko cookies do informacija ??!!12.01.2005. u 13:38 - pre 234 meseci
'Ajd' polako :). Koji Windows je u pitanju? Mreza ili jedan razunar? Ako je mreza, da li se koristi proxy, firewall i sl?
 
Odgovor na temu

win2k+
BiH, Sarajevo

Član broj: 14876
Poruke: 40
*.team.ba.



Profil

icon Re: Preko cookies do informacija ??!!12.01.2005. u 13:48 - pre 234 meseci
U pitanju je LAPTOP koristi XP, imam Server ali je samo kao file sharing a firewall mi je integrisan u routeru nemam neki symantec-ov hardwerski ili nesto slicno e sad nije mi bitno kako da mu zabranim, nekako cu mu zabraniti ali me interesuje kako mogu da sto vise informacija izvucem, ne znam mozda cookies inisu pravi nacin ima li neki drugi. Nemogu ga nadzirati preko neta jer je mali supak postavio sebi neki spynet koji mu javlja kada ga ja skeniram sniferom a hocu da ga zajebem a da on to ni nezna jer ipak sam ja administrator ovdje a ne on.

Hvala unaprijed.
The only thing to fear, is running out of beer.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Preko cookies do informacija ??!!12.01.2005. u 14:01 - pre 234 meseci
Preko cookies-a neces nista otkriti (osim spiska svih sajtova koje je posecivao). Java aplet direktno komunicira sa serverom i to mozes videti na firewall-u. Tu mozes i zabraniti. Da ga spijuniras... malo teze. Probaj na ruteru da sniff-ujes saobracaj izmedju njegovog racunara i tog servera na koji je nakacen.
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Preko cookies do informacija ??!!

[ Pregleda: 2503 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.