Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!

elitemadzone.org :: MadZone :: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 26235 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.mobtel.com.



+968 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!23.12.2004. u 19:42 - pre 236 meseci
Citat:
Silencer:
E bre sta fali pesmi ANAMARIJA od dado Polumente?
Pesma je bas do jaja, kladim se da se pola beograda lozi na tu pesmu i ne samo pola Beograda nego cela Srbija slusa te danasnje turbo folk pop pevace sto kradu pesme itd. Pa majko mu odes na rodjendan zurku ne znas ni jednu stranu samo nase znas da pevas kad se napijes.

Ma to je sudbina i nije magijaaaaaa. Osecam se kao beba pocinjem da volim :)))))
Nije ana nije marijaaaaaaaaaaaa......
Bla bla bal reci su smesne ali je do jaja kad si pijan i na zurci 18 rodj :) Pa zamisli onda kad ti puste Ludilo ono (a ona igra vrti se kao cigra) kad pocnu flase da lete na sve strane, pa plus posle puste npr. Sanju Djordjevic i pesmu ti zaplakaces na mojoj strani kreveta i kad svi popadamo dole, pa odvali Radeta Lackovica - Da ima ljubavi ili npr Mina - Stariji covek doduse ovo mi vise lici na neku najgoru kafanu a kao slag na tortu puste Indiru Radic - Moj zivote i posle Aco Pejovic - Ma samo opusteno opusteno..... E sad DJ-u se smuci i promeni na najgoru komercijalu Van Helden - My My My i leti mu flasa u glvu direktno.


Bože. Ovog Silencera treba ućutkati :)
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!23.12.2004. u 19:50 - pre 236 meseci
Citat:
Silencer: Pa majko mu odes na rodjendan zurku ne znas ni jednu stranu samo nase znas da pevas kad se napijes.


Ne, zapravo, od domaćih znam jedino da pevam Van Gogh, Čorbu, Prljavo Kazalište, Bijelo Dugme i ne znam, možda sam nešto propustio.
Od stranih mogu nabrojati sigurno 30-40 PUTA više pesama koje znam da pevam. Ako baš puštaju neku domaću "muziku" iz žanra "debilno", a ja sam baš gadno pijan, možda ću i pokušavati nešto da pevam, ali bi se to uglavnom svodilo na mumlanje pošto nemam pojma kako idu reči, niti želim da znam. Reči stranih pesama se mogu setiti bez obzira na količinu alkohola u krvi.

E sad ako je u Beogradu stvarno toliko strašno kao što kažeš... Da svi to slušaju... Hmm pa ne znam šta da ti kažem...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

misko2004

Član broj: 31193
Poruke: 399
194.106.171.*

ICQ: 207328353


Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!23.12.2004. u 20:42 - pre 236 meseci
Pa normalno da pola Srbije slusa to kad su mladi i zele da budu "IN".
Evo ja sam mlad (90 godiste) pa ne slusam to a skoro svi iz moje skole slusaju to.
Te pesme su jadne,imaju dobar "ritam" i lako ulaze u glavu pa ih zato i volis i pevusis...
Keep your friends close and your enemies closer.
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.yubc.net.



+2 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!23.12.2004. u 22:40 - pre 236 meseci
Pa sad, da li pola Srbije slusa turbo-narodnjake je vec pitanje za diskusiju. Mada, verujem da niko nema (niti moze imati) tacne podatke o tome. Stvar je po mom misljenju u sledecem: to sto su te pesme "pevljive" i sto imaju ritam koji "ulazi u glavu" ne znaci da ih zato ljudi slusaju... Slusaju ih zato sto vole tu vrstu muzike. Bez obzira koliko narodnjak bio zarazan i ulazio u usi, to me moze samo naterati da zapamtim neke reci ili deo refrena (ako ga cujem cesce) ali me ne moze naterati da tu pesmu saam pustim i odvrnem do daske. Takodje, mnogo zavisi i od toga u kom se drustvu covek krece, sa kim se druzi, da li mu je muzika dostupna samo preko Palme, ili moze i da cita o njoj, kupuje diskove, prica sa ljudima... Isto tako, iz mog licnog iskustva znam da ljudi koji na pitanje "sta slusas?" odgovaraju "slusam sve" ustvari slusaju narodnjake. Sad but true.
I sto se tice zurki...ne mora zurka da uspe kad svi pijani bauljaju uz Sabana i Cecu. Moze i uz neku drugu vrstu muzike da se covek otkine od provoda.

Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
*.vdial.verat.net.

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!24.12.2004. u 00:54 - pre 236 meseci
Citat:
Pirossi: Bože. Ovog Silencera treba ućutkati :)


Pa pravo da ti kazem ne znam ni ja sam sto je meni nick Silencer :) Valjda zato sto sam mnogo cutljiv ili tih :)
 
Odgovor na temu

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!24.12.2004. u 15:58 - pre 235 meseci
Ma ja bi sve one sto pevaju narodnjake "uza zid pa metak u celo" zajedno sa onima koji ih slusaju!
Jednostavno ne shvatam kako neko moze biti tako primitivan!!!
Cela moja je*ena skola slusa te gadosti, u celoj skoli ima nas 10ak koji smo verni Hip-Hopu :-)
Osim repa slusam i dosta strane muzike, gotivim Rammstein, Offspring, Scooter i sl.
Iako sam ipak dosta mlad('90 god) bar vidim sta je normalno za razliku od ostalih PRIMITIVNIH BUDALA.
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
213.244.197.*

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!24.12.2004. u 16:48 - pre 235 meseci
Citat:
Iako sam ipak dosta mlad('90 god) bar vidim sta je normalno za razliku od ostalih PRIMITIVNIH BUDALA.

Zasto je neko primitivan, a i jos budala ako slusa ono sto se tebi ne svidja ? Ovo je slobodna drzava i neka slusa ko sta hoce, a ti druze ako ti se ne slusa, nemoj ni slusati a onima kojima se slusa pusti da to i rade... Nekome je bas Rammstein i Scooter s*****,a osobe koje to slusaju - budale. Meni licno ne smeta Scooter i Rammstein...sta vise imaju zaista dobrih pesama..Ali ajde ti prevedi sta oni pevaju pa razmisli koliku vrednost imaju reci u njihovim pesmama (na pr. koliko kosta riba ?!)
nikakvu, cime se podudaraju sa narodnjacima iz cega proizilazi logicki ( ne moj, vec logicki ) zakljucak da su Rammstein i Scooter s***** ( mislim, kad bi tako razmisljali )... Narodna muzika je najbolja, ali ne novopecena narodna, vec stara narodna. Bez ikakve tehnike i dodatnih pomagala ljudi sa savrsenim glasom su pevali, a prirodni instrumenti ih pratili. Zato se takva muzika odrzala i do danas...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!24.12.2004. u 16:54 - pre 235 meseci
Citat:
E bre sta fali pesmi ANAMARIJA od dado Polumente?
Pesma je bas do jaja, kladim se da se pola beograda lozi na tu pesmu i ne samo pola Beograda nego cela Srbija slusa te danasnje turbo folk pop pevace sto kradu pesme itd. Pa majko mu odes na rodjendan zurku ne znas ni jednu stranu samo nase znas da pevas kad se napijes.

E, a sta sam vam rekao? Jesam li rekao da ce da se nadje neko ko ce da kaze da je to super?! I sta ti mozes da mislis o takvim osobama? Precutacu....I nikada nisam mogao da shvatim tu pricu da na zurci ne moze da sle slusa dobra muzika nego MORA Sako i prijatelji. Ja sam sa drugarom pravio 18-ti rodjendan i tada (sada vec pre nekih 6 godina) smo pustali Maidene, Metallicu, Rammstein, dosta domaceg rocka i sl. I o zurci se danima posle toga pricalo! Znaci nemoj nikoga da krivis za tvoj debilni izbor. Sam biras sta ces da slusas. Ja sam mali milion puta bio mrtav pijan, ali se NIKADA nisam spustao na taj nivo da slusam Saka, Dada i ostale debilcice. To sto ti kada se napijes ne mozes a da to ne slusas samo govori da ti jednostavno nisi za drugu muziku jer si od toga satkan, a to samo dalje govori o tebi kao personi.
Da se razumemo odmah, ja postujem nasu staru i pravu narodnu muziku, da ne bude zabude. To je nas folklor.

Uz to se usopste ne slazem sa Gresnikom koji bi sve narodnjake uza zid. Ja bi njima po jedan orden. Jebu ovaj glupi narod, a oni su jos srecni zbog toga! A ove sto slusaju bi to sa zidom i metkom. Eventualno motkom, pa u celenku!

Citat:
Osim repa slusam i dosta strane muzike, gotivim Rammstein, Offspring, Scooter i sl.
Iako sam ipak dosta mlad('90 god) bar vidim sta je normalno za razliku od ostalih PRIMITIVNIH BUDALA.

Dobro, jos si ti mlad, ali dobro je da si tako poceo. Valjda ce nesto da izraste iz tog repa, Offspringa, Scootera i slicnih zajebancija, posto je to ekvivalent nasoj Ceci, Luni, Dr. Iggy-u i slicnim tra-la-la grupama. To sto slusas nesto sto nije na nasem jeziku ne znaci obavezno da je dobro. Kao sto je bas i primer u tvom slucaju. Ali dobro, svidja mi se Rammstein.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!24.12.2004. u 17:33 - pre 235 meseci
Rammstein je odlična grupa, fenomenalne reči, odlični instrumentali, a pored toga - ne mogu da im nađem ni jednu lošu pesmu, ma koliko pokušavao.
Dakle, The Sinner je na dobrom putu i delim njegovo mišljenje, osim onoga što je rekao da su oni što slušaju te narodnjačke City gluposti budale. Nisu budale, jednostavno su ljudi "ignorant" (neobavešteni je valjda najbolji prevod) pa ne slušaju bolju muziku.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dialup.neobee.net.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!24.12.2004. u 18:30 - pre 235 meseci
Pošto je počelo vređanje korisnika sa drugačijim muzičkim ukusom od sopstvenog - zna se.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Najgluplja pesma koju sam ikad cuo.. pa ovakve ljude treba skloniti sa TV-a..!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 26235 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.