Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako kreirati-importovati gotov kalendar?

[es] :: Izdavaštvo :: Kako kreirati-importovati gotov kalendar?

[ Pregleda: 3649 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alt-F4
.scg

Član broj: 17232
Poruke: 219
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Kako kreirati-importovati gotov kalendar?25.11.2004. u 16:51 - pre 236 meseci
U kojem programu mogu da nadjem kompletan kalendar za na pr. 2005 godinu koji bih recimo importovao u InDesign ili na pr. Corel, Illustrator za kasniju manipulaciju istim?Mislim da li postoji ova opcija u navedenim porgramima, posto sam trazio ali nisam uspeo da nadjem.Postoji li uopste tako nesto, ili se moram sam namuciti ?
Pozdrav
Verba volant, scripta manent.
 
Odgovor na temu

Alt-F4
.scg

Član broj: 17232
Poruke: 219
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Kako kreirati-importovati gotov kalendar?27.11.2004. u 11:20 - pre 236 meseci
Zar niko nije radio kalendar?
Word ima template za kalendar, ali mi ne odgovara, opet mnogo posla oko select+copy i paste u InDesign.
Treba da kreiram dzepni kalendar, sad za ove velike mozda bi se mogao snaci preko Worda.

Verba volant, scripta manent.
 
Odgovor na temu

henrik
Nebojša Kuzmanović
Ogilvy&Mather
Beograd

Član broj: 13843
Poruke: 772
*.ptt.yu.

ICQ: 341761597


Profil

icon Re: Kako kreirati-importovati gotov kalendar?27.11.2004. u 15:58 - pre 236 meseci
U svim tim programima koje si naveo možeš da napraviš vrlo jednostavan template: uzmeš nekoliko okvira za tekst koje linkuješ, ukucaš PUSČPSN i brojeve od 1-31, podesiš širinu i prored da bi ti se sa Enter broj pravilno prebacivao u novi red/kolonu i eto ti univerzalnog kalendarijuma. A ako te baš mrzi da odvojiš 10min vremena, javi mi se na PP pa ću ti poslati.
%%pinball fantasies

DizajnZona
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Kako kreirati-importovati gotov kalendar?

[ Pregleda: 3649 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.