Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekomunikacije ili Racunarstvo @ FTN.ns.ac.yu

[es] :: Vodič za učenje :: Telekomunikacije ili Racunarstvo @ FTN.ns.ac.yu

[ Pregleda: 4495 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SpellCaster
Subotica

Član broj: 27973
Poruke: 151
62.108.101.*

ICQ: 197357386


Profil

icon Telekomunikacije ili Racunarstvo @ FTN.ns.ac.yu10.10.2004. u 16:51 - pre 236 meseci
Dakle, dilema je sledeca:

1) Hteo sam da upisem racunarstvo na FTN-u u NS.
2) Na budzet sam mogao samo E1 (odnosno elektroniku energetiku i telekomunikacije) - sto sam i upisao
3) Receno mi je da ako na kraju godine polozim 1 ispit razlike mogu da se prebacim
4) Upoznao sam jednoga koji se sa masinstva prebacio na E2 (racunarstvo) i ostao na budzetu - kaze da je u obrazlozenju molbe napisao da je hteo da upise e2 i da je tamo bio na samofin. a da je upisao masinstvo zato sto je tamo bio na budzetu
5) Uzeo sam molbu i razmisljam da li da je popunim....

S jedne strane - to sam hteo, i lakse mi je da se prebacim sada i da ne polazem OET vec to sto bi trebao, i sam smer je laksi - svi predmeti jednosemestralni - dok na E1 imam dvosemestralne OET, Osnove racunarastva i Mat. Analizu 1, a na svakoj sledecoj skoro sve sami dvosemestralni predmeti. Receno mi je da je E1 jaci smer od E2.

Interesuje me:
1) da li i kako je uopste moguce takvo prebacivanje (da sam ja upisao e2 na samofinansiranje onaj lik koji je mozda imao manje bodova od mene sada bi bio na budzetu)?
2) Koji od ta 2 smera ima vise perspektive (prve 2 godine su iste ali bi na e1 izabrao telekomunikacije, a na e2 racunarske nauke i informatika ili racunarska tehnika i racunarske komunikacije) u ovoj zemlji - pod uslovom naravno da uspem da se zaposlim u struci?

Molio bih za strucne (dakle bez flejma od strane zagirzenih elektronicara i programera) i brze odgovore - trebalo bi ovo resiti sto pre - ako cu da se prebacujem. Meni je manje-vise sve jedno, obe oblasti me interesuju podjednako tako da cu odluku da donesem na osnovu odnosa perspektiva posla/ tezina smera
Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Telekomunikacije ili Racunarstvo @ FTN.ns.ac.yu

[ Pregleda: 4495 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.