Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VTS je ekvivalenta cemu u inostranstvu?

[es] :: Vodič za učenje :: VTS je ekvivalenta cemu u inostranstvu?

[ Pregleda: 4759 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Boxon
Count of own pleasures
P-Town, RS-BiH

Član broj: 5241
Poruke: 549
*.pd.pttrs.net



Profil

icon VTS je ekvivalenta cemu u inostranstvu?28.08.2004. u 16:45 - pre 238 meseci
Poslije zavrsenog viseg skolovanja (2-2,5 godine) u ovoj ustanovi (Visa tehnicka skola Doboj), stice se zvanje inzinjer elektrotehnike smjer informatika (recimo taj smjer bi bio u mom slucaju).
Interesuje me kako ovu skolu priznaju u inostranstvu i sta bi trebalo uraditi konkretno u slucaju da se ne prizna (nostrifikacija itd.)? Prvenstveno me interesuju ove zemlje Kanada (engleski dio, Québec), Australija, Novi Zeland, Njemacka, Austrija?
I prilikom imigracije pod koju kategoriju od ove tri bi se moglo svrstati moje zvanje (mozda buduce):

1. Post-secondary diploma (general, vocational, technical) including 2 years of full-time studies (diploma obtained upon completion of 13 years of study)

2. Post-secondary diploma including 3 years of full-time studies (diploma obtained upon completion of 14 years of study)

3. University diploma including 1 year of full-time studies (diploma obtained upon completion of 14 years of study)

Ne lipši magarče do zelene travice!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: VTS je ekvivalenta cemu u inostranstvu?

[ Pregleda: 4759 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.