Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a

[es] :: E-Poslovanje :: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a
(Zaključana tema (lock), by boccio) (TOP topic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 94758 | Odgovora: 154 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.10.2004. u 00:02 - pre 237 meseci
Vidim obrisase poruku, iako ljudi pitaju - a ocigledno se i dalje mesetari.
Sportska centrala (http://www.sportskacentrala.com) vec nekoliko meseci koristi sopstveni SMS sistem naplate pristupa sajtovima, koji je vec u funkciji i na nekoliko drugih sajtova kojima smo ustupili resenje.

Ko je zainteresovan, moze da se javi odmah na [email protected] - ne placa se nikakav setup, niti mesecni troskovi.
 
0

cyberm

Član broj: 37993
Poruke: 146
*.rcub.bg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.10.2004. u 10:30 - pre 237 meseci
Aco,
ako se ne placa setup, ni mesecni troskovi, kakve koristi imate od svega toga?
 
0

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.10.2004. u 10:39 - pre 237 meseci
Uzimamo procenat od svake transakcije.
 
0

cyberm

Član broj: 37993
Poruke: 146
*.rcub.bg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.10.2004. u 12:11 - pre 237 meseci
Aco,
koliki je taj procenat i da li postoji ogranicenje (minimum) prilikom jedne transakcije?
Da li postoji neko ogranicenje u tome sta se prodaje?
Ne mislim na drogu i oruzje :) vec na DVD-ove, igrice, filmove i sl.
Hvala na odgovoru!
 
0

ChanMaster

Član broj: 12043
Poruke: 551
*.2.14.vie.surfer.at.



+61 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.10.2004. u 13:45 - pre 237 meseci
Tokugava , bi li mogao biti ljubazan pa nam ovde objasniti kako si ti uspeo doci do poslovanja preko sms-a ... I ti si se morao negde prijaviti zar ne?

 
0

Tokugawa
Stanic Milos
Beograd

Član broj: 35547
Poruke: 45
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 119894359
Sajt: www.AdriaTek.com


Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a30.10.2004. u 19:46 - pre 237 meseci
Zao mi je sto ne mogu da odgovorim na ovo pitanje jer spada u domen "poslovne tajne", ali mogu da vam prenesem da nije jednostavno.
U svakom slucaju www.balkan-cash.com krece sa radom za par dana, pa cete tu moci da nadjete sve potrebne informacija, a ja cu svakako licno kontaktirati sve koji su se do sada javili i ostavili svoj br. telefona na mail [email protected]

Još jedan poziv za sve koji žele da implementiraju sistem naplate putem sms-a na svoj sajt, da nam pošalju svoj telefon i ukratko predstave svoju ideju na [email protected] . Kako je veliki broj zainteresovanih, za pocetak, prednost ce imati oni koji vec imaju razvijen sajt.

Za par dana krecemo sa radom i trebaju nam ljudi koji zele da budu deo nase ekipe. Imamo preko 10-tak projekata koje planiramo da uradimo u sledećih godinu dana. Neke ideje ćemo sprovesti sami, ali neke ćemo ostvariti kroz outsourcing. Pogledajte oglas na www.balkan-cash.com

Za sada toliko, vise informacija za par dana.

Pozdrav,




www.adriahost.com - vrhunska hosting rešenja za poslovne korisnike
www.adriaTek.com - naplata putem sms-a, 0900 linija i 042 broja
medijski paket - sms pozdravi i želje, 0900 uključenja u program

Stronghold d.o.o. - Belgrade
 
0

Tokugawa
Stanic Milos
Beograd

Član broj: 35547
Poruke: 45
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 119894359
Sajt: www.AdriaTek.com


Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a01.11.2004. u 14:59 - pre 237 meseci
MOLIM sve koji su podneli svoje prijave, da ih ponove jer smo imali problema sa mail serverom zadnja 2 dana.

[email protected]

Hvala na razumevanju. Pozdrav.

www.adriahost.com - vrhunska hosting rešenja za poslovne korisnike
www.adriaTek.com - naplata putem sms-a, 0900 linija i 042 broja
medijski paket - sms pozdravi i želje, 0900 uključenja u program

Stronghold d.o.o. - Belgrade
 
0

vialli
Beograd

Član broj: 2548
Poruke: 31
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a01.11.2004. u 16:22 - pre 237 meseci

Da li mislite na sve koji su podneli prijave u poslednja dva dana? Ili...sve,sve!
Pozdrav!

[quote]Tokugawa: MOLIM sve koji su podneli svoje prijave, da ih ponove jer smo imali problema sa mail serverom zadnja 2 dana.

quote]

 
0

Tokugawa
Stanic Milos
Beograd

Član broj: 35547
Poruke: 45
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 119894359
Sajt: www.AdriaTek.com


Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a01.11.2004. u 16:35 - pre 237 meseci
Samo u poslednjih 24 casa od kada smo dali novi mail.
Ostale smo pohvatali! :) (šalim se)

Izvinajvamo se jos jednom.
www.adriahost.com - vrhunska hosting rešenja za poslovne korisnike
www.adriaTek.com - naplata putem sms-a, 0900 linija i 042 broja
medijski paket - sms pozdravi i želje, 0900 uključenja u program

Stronghold d.o.o. - Belgrade
 
0

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a01.11.2004. u 22:29 - pre 237 meseci
>=20
 
0

Tokugawa
Stanic Milos
Beograd

Član broj: 35547
Poruke: 45
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 119894359
Sajt: www.AdriaTek.com


Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a26.11.2004. u 19:54 - pre 236 meseci
Zelim da pozovem sve zaiteresovane za naplatu putem SMS-a, da posete naš sajt i otvore svoj account (prijava).

www.balkan-cash.com

Jos uvek radimo na nekim modulima, ali sistem vec sada pruza:

sms naplatu za 064 i 065 (do 70% vaše)
041 naplatu
prodaju slika, muzike, programa.... (pay per view)
članarine na sajtovima (membership)
zaradu od banera (na procenat od novca koji su napravili)
zaštitu i sigurnost

Takođe smo omogućili i da zaradite novac putem banera na svom sajtu, kao i da reklamirate svoj sajt na ovaj način. Sami možete da odredite koliko cete dati onima koji drze vase banere na sajtu. Verujem da vecina web mastera zna kakva je ovo bomba za poslovanje.

U delu za članove imate detaljnu pomoć, proučite dokumentaciju i kada ste spremni za aktivaciju naplate javite nam.

Sve u svemu, ako vec imate pripremljen sajt implementacija plaćanja je jednostavna i moze biti obavljena za pola sata. Ukoliko imate problema, naši ljudi ce to uraditi za vas.

Detaljno uputstvo implementacije mozete naci kada skinete zip fajl koji se zove "kuglica" iz download sekcije sajta. Ovo je konfigurabilan paket skriptova koji omogućava sajtove tipa članarine (membership) kao i sajtove tipa plati-gledaj (pay per view).

Nadamo se da će ovaj sistem promeniti internet na nasim prostorima.

Pozdrav,

Stanic Milos
www.balkan-cash.com

www.adriahost.com - vrhunska hosting rešenja za poslovne korisnike
www.adriaTek.com - naplata putem sms-a, 0900 linija i 042 broja
medijski paket - sms pozdravi i želje, 0900 uključenja u program

Stronghold d.o.o. - Belgrade
 
0

u_m
Urukalo Milan
PH

Član broj: 18631
Poruke: 889
*.wireless.org.yu.

ICQ: 32554731
Sajt: https://milan.urukalo.com


Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a26.11.2004. u 21:18 - pre 236 meseci
Da li ima ovako nesto za wap sajt???

Znaci sve se obavlja mobilnim, slanje sms-a i ukucavanje koda

Ajde ako ima, da zavrnem rukave i radim nesto korisno i od cega se moze zaraditi
#include <music.h>
#include <beer.h>
#include <girls.h>
main(){ run(partytime);}
---------
Moj licni sajt
Moj wap sajt--offline
 
0

srlexic
Srdjan Jankovic
Product & Marketing Manager
Zrenjanin

Član broj: 4798
Poruke: 446
*.zrlocal.net.

Sajt: www.economy.rs


+1 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a27.11.2004. u 09:25 - pre 236 meseci
Mislim da je za pohvalu ovaj servis, ostaje samo da vidimo kako ce da funkcionise u praksi. U sustini, covek je ponudio svim webmasterima sa KVALITETNIM sajtovima da ostvare zaradu od svojih projekata, a iskoristio mogucnost koju Telekom 064 daje svim content provajderima.

Sigurno cu odraditi neki placeni servis na svom portalu, ali jedino sto mi nedostaje je malo bolji info, kao i vise informacija o samo ma nacinu koriscenja servisa
Economy.rs poslovni portal
*************************************************
http://www.economy.rs/

Biznis Centar
*************************************************
Web hosting - http://www.economy.rs/bizniscentar/web-hosting/
Registracija domena - http://www.economy.rs/bizniscentar/registracija-domena/
Izrada web sajta - http://www.economy.rs/bizniscentar/web-dizajn/
 
0

SteX_bgd

Član broj: 20431
Poruke: 83
*.dial.InfoSky.Net.

Sajt: www.CiljniMarketing.rs


+1 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a28.11.2004. u 21:06 - pre 236 meseci
.Shit je sto se placa AKTIVACIJA,i sto mora da se stavlja vas banner na sajt..Mislim ako vec uzimate 20%,i ako se uplata vrsi PREKO vaseg sajta,banner je previse..Jos aktivacija..

 
0

Tokugawa
Stanic Milos
Beograd

Član broj: 35547
Poruke: 45
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 119894359
Sajt: www.AdriaTek.com


Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a28.11.2004. u 22:16 - pre 236 meseci
Pa polako. Jos uvek se mnogo radi na celoj stvari. Baner ne moras da stavis, a sto se tice aktivacije to mora. Ukoliko nema aktivacija, onda ce svaka susa moci da otvori racun i mi cemo biti zatrpani do guse sa nepotrebnim poslom.

Dakle 10€ je mala suma za ovakvu uslugu. Promenili smo sistem u smislu da se novac ne mora slati postnetom, vec cemo mi jednokratno skinuti taj novac sa racuna webmastera kada ga zaradi.

U svakom slucaju Balkan-cash naplata je sada u potpunosti implementirana na www.nevaljalica.com pa tamo mozete videti jedan tip upotrebe.

Za dva dana imamo preko 30 otvorenih naloga i sada se trudimo da izadjemo svima u susret oko pomoci implementacije sistema.

Uskoro jos vesti. :)

Pozdrav,


www.adriahost.com - vrhunska hosting rešenja za poslovne korisnike
www.adriaTek.com - naplata putem sms-a, 0900 linija i 042 broja
medijski paket - sms pozdravi i želje, 0900 uključenja u program

Stronghold d.o.o. - Belgrade
 
0

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.11.2004. u 09:47 - pre 236 meseci
Ovo sa setupom je prava pljacka posto to niko ne naplacuje. Ako vec uzimate procenat, sta ce vam setup? Prava srpska firma, nema sta.

A ovo za 063 - pa sto ne kazete ljudima koliki je procenat poruka 063, a koliki 064?

Ko god da je zainteresovan i za 063 servis (naravno i 064), moze kao i do sada da se javi Sportskoj centrali - za sve informacije [email protected]
 
0

SteX_bgd

Član broj: 20431
Poruke: 83
*.dial.InfoSky.Net.

Sajt: www.CiljniMarketing.rs


+1 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.11.2004. u 21:19 - pre 236 meseci
za acabgd..
Pa ja sam bio u pregovorima sa vama,vi jednostavno niste odgovarali na Mailove posle nekog vremena..
A i trazili ste 50 % za 064..
Ako nudite bolju ponudu od BC,mozemo da razgovaramo o saradnji..

Za Tokugawa:
Sto se tih autorskih prava tice..
Nije povreda autorskih prava ako ja naplacujem clanarinu na sajtu uz koju se dobija i pristup download sekciji (koja sadrzi tudje programe)..
Mislim to je isto kao Nostalgija sto se obogatila sa mp3 muzikom..

I jer postoji sansa da se BC stranica za placanje otvara na mom sajtu (kao frame),ili mora preko vaseg sajta direkno..





[Ovu poruku je menjao SteX_bgd dana 29.11.2004. u 22:48 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao SteX_bgd dana 30.11.2004. u 12:31 GMT+1]
 
0

Tokugawa
Stanic Milos
Beograd

Član broj: 35547
Poruke: 45
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 119894359
Sajt: www.AdriaTek.com


Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.11.2004. u 21:44 - pre 236 meseci
Pozdrav svima,

Jos jednom ponavljam da ceo sistem neprestano unapredjujemo. Jedna od dobrih vesti je da smo postigli koncenzus sa nasim partnerima da se ukine nadoknada za otvaranje racuna. Ova nadoknada je uvedena kako bi smo sprecili poplavu otvorenih a neaktiviranih racuna, sto bi nama pravilo problem u administraciji. Medjutim, sada je promenjen redosled koraka, tako da vise nece biti naplacivano otvaranje racuna, ali zadrzavamo pravo da racun zatvorimo nekome ko se ne potrudi da aktivira naplatu kroz odredjeno vreme.

Dakle otvaranje racuna je besplatno!

Sto se tice Ace i njegovih zamerki. Ja licno imam puno kritika na racun tvoje organizacije naplate koje nisam izneo u forumu jer smatram da je glupo da ja kao predstavnik Balkan-casha to radim. Ovo bi bilo obicno navijacko prepucavanje, pa sam ostavio da korisnici to ucine i na moj i na tvoj racun. Dakle bilo bi lepo da se uzdrzis od davanja "praznih komentara" koji su usmereni na promovisanje samog sebe.

Prihvaticu kritiku svakog korisnika i ucinicemo sve da svima izadjemo u susret koliko god mozemo. Ne kazem da je sistem savrsen, ali tvrdim da je vrlo efikasan i praktican. Takodje, sa sigurnoscu mogu reci da ovo nije sve i da ce uskoro biti vise usluga i da ce sistem biti jos vise unapredjen.

Za SteX-a: Podaci koje nama dajes sluze samo za isplatu. Dakle, za pravna lica na racun, a za fizicka preko omladinske zadruge. Neko mora da plati porez. Konsultovali smo nase knjigovodje i koliko je nama poznato ovo je za sada najbolji nacin. Iz ovoga sledi, da ako omladinska zadruga ne trazi licnu kartu za isplatu, onda nije ni potrebna.

Pozdrav svima,




www.adriahost.com - vrhunska hosting rešenja za poslovne korisnike
www.adriaTek.com - naplata putem sms-a, 0900 linija i 042 broja
medijski paket - sms pozdravi i želje, 0900 uključenja u program

Stronghold d.o.o. - Belgrade
 
0

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.11.2004. u 22:46 - pre 236 meseci
Uz svo postovanje, fer business podrazumeva i fer odnos. Znaci, treba reci istinu:

Istina je da Mobtel dere i to najbezobraznije na svetu. Recimo, od SMS-a koji kosta 15 dinara + pp vasih je 3 dinara (za 063). Zapitajte se da li cu da se cimam za 3 dinara po SMS-u. Ja cu pre da pustim da ide besplatno nego da pravim citavu zbrku i haos zbog 3 dinara po SMS-u. Alternativa je da naplatim 5 puta vise, medjutim da bih dobio tih 15 dinara morao bih da naplatim SMS 75 dinara, od kojih 4/5 ide Mobtelu. Ne dam, pa makar zatvorio sajt.

Molim Tokugawa da da potpuniju informaciju. Reci "vasih je 70% (za 064/065)" je samo polovicna informacija, ako hocete da radite posao ne smete da obmanjujete klijente ili sakrivate istinu.

Ako primate savet: Lako je jednom zeznuti nekoga, medjutim, da bi mogli to da uradite ponovo morate da naletite na morona. Ne kazem da je vas namera da nekoga zeznete, nego ce se ljudi tako osecati kada odusevljeno prihvate vasu ponudu a onda shvate da od svog truda i znoja skupljaju samo mrvice koje padnu sa stola.

Da ne bude da kvarim nekome business, znam da se ovi svi ljudi trude i da napokon imamo neki nacin naplate web sadrzaja, znam da na to sto Mobtel uzima nije moguce uticati, medjutim ako smo vec u takvoj situaciji - bar da pokusamo da budemo fer.

Goran Pilipović fka bluesman
 
0

Tokugawa
Stanic Milos
Beograd

Član broj: 35547
Poruke: 45
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 119894359
Sajt: www.AdriaTek.com


Profil

icon Re: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a29.11.2004. u 23:37 - pre 236 meseci
Hmmmm, pa mislim da smo mi ljudima rekli 100% istinu. Ovde je u pitanju mala zabuna:

Dakle mi nudimo 70% od SMS-a za 064 i 065 mrežu

SMS 063 nemamo i to jasno stoji na sajtu! Ja sam lično menadžeru Astra Simita rekao da su "zelenasi" i da sa njima necemo raditi posao pod tim uslovima. Skroz se slazem sa tvojim stavom i zato bas i ne podrzavamo 063 za sada. Postoje neke naznake da cemo dobiti bolje uslove uskoro, ali ne bih za sada o tome.

Pozdrav,

Stanic Milos
balkan-cash.com

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 24.01.2005. u 12:12 GMT+1]
www.adriahost.com - vrhunska hosting rešenja za poslovne korisnike
www.adriaTek.com - naplata putem sms-a, 0900 linija i 042 broja
medijski paket - sms pozdravi i želje, 0900 uključenja u program

Stronghold d.o.o. - Belgrade
 
0

[es] :: E-Poslovanje :: Naplata pristupa sajtu putem mobilnog telefona, odnosno SMS-a
(Zaključana tema (lock), by boccio) (TOP topic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 94758 | Odgovora: 154 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.