Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

steroidi za definiciju

[es] :: Nauka :: steroidi za definiciju
(Zaključana tema (lock), by superbaka)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 60627 | Odgovora: 36 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

frula00
Zagreb

Član broj: 18586
Poruke: 25
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: steroidi za definiciju26.08.2004. u 20:31 - pre 238 meseci
Steroidi nisu nešto za zajebavat se, ali nisu niti toliko štetni ako ih koristi jako dobro informirana osoba. Najveći problem je u tome što steroide uzimaju često i osobe koje pojma nemaju o njima te su na njima godinama bez prestanka ili koriste isključivo oralne 17 alfa alkilirane steroide ili ne koriste post cycle terapiju.
 
0

carter2222
Kanarska Ostrva

Član broj: 33119
Poruke: 1
...172.proxycache.rima-tde.net



Profil

icon Re: steroidi za definiciju30.08.2004. u 05:34 - pre 238 meseci
Pre svega pozdrav svima koji se bave ovom temom vezano za "Steroide" pa podelimo misljenje i iskustva ako ih imam naravno.
Sasvim slucajno sam dosao dok ovog foruma za sada ovde se tesko snalazim.Nadam se da ce neko procitati!!!A odgovor pronaci bice mi jedan mala Avantura...
Sve je bazirano na informacijama kojim raspolazete o steroidima,ocigledno da ovde neke osobe imaju veoma negativno misljenje o steroidima.
Moje misljenje:Da niko ovde nema prava da sudi ili o sudjuje! Ako ovo koristite "razmislite,lose,...itd.
Ako s te Doktor,Profesor Medicine s tim da s te ucestvovali u proceduri vezani za Steroide od pocetka do kraja.Njima mogu samo Kapu skinuti i saslusati uvek.
Ostali samo mogu da se trude u zivotu sa nadam da oni nesto znaju o tome...
Niko me nece ubediti da imena kao:Milos Sarcev,Jay Catler,Ronni Coleman...promasili profesiju.
Danas gospodin Milos Sarcev zivi u Americi/Californija i naplacaju 350$ po satu da trenirate sa njim po njegovom licnom programu.
Da li bi neko imao sluha ili volje da plati tako nesto u Srbiji i manje, naravno samo dobija od vrhunskog Bodybuildera savete.Ondah Milos ne bio u Americi!
Ustalom koriscenje nekih od "steroida" u merama koje su propisane ima extremnih rezultata, u pogledu misicne mase,snage...itd
Sto se tice Definicije posebno u delu stomaka, trbusnjaka preporucujem uglavnom Box vezbe!Iz licnog iskustva pokzalo se da koriscenjem "Vijace"najvise bilo toplenja masnih naslaga u delu stomaka.Naravno obratite paznju na ishranu!!!Slava,Svadba...nikako masno!
Sami odlucite o steroidima i naravno sta zelite!
Ja ih koristim sa zadovoljstvom i srecan sam zbog toga:)
poz svima



 
0

frula00
Zagreb

Član broj: 18586
Poruke: 25
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: steroidi za definiciju30.08.2004. u 21:01 - pre 238 meseci
Citat:
carter2222: Sto se tice Definicije posebno u delu stomaka, trbusnjaka preporucujem uglavnom Box vezbe!Iz licnog iskustva pokzalo se da koriscenjem "Vijace"najvise bilo toplenja masnih naslaga u delu stomaka.Naravno obratite paznju na ishranu!!!Slava,Svadba...nikako masno!
Sami odlucite o steroidima i naravno sta zelite!
Ja ih koristim sa zadovoljstvom i srecan sam zbog toga:)
poz svima


Što se tiče topljenja masti u predjelu trbuha, u krivu si, ne postoji spot fat reduction tj. nemoguće je da tijelo gubi masti samo iz određenog dijela tijela. Što se eliminiranja masti iz prehrane tiče, to ne valja, tijelu trebaju masti samo valja paziti da su većinom nezasićene, po mogućnosti omega 3. Ja osobno ispod 80 grama masti u prehrani dnevno ne bih išao.
 
0

nnd
bagerist
hr-or

Član broj: 9038
Poruke: 77
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: steroidi za definiciju01.09.2004. u 21:32 - pre 238 meseci
sto se tice topljenja masti prvo se gube naslage koje su se najkasnije nakupile pa tako unazad i naravno da se nemože gubiti salo samo sa stomaka. steroide ne bih preporučio jel nije ih potrebno koristiti u takve svrhe "pumpanje trbušnih" stvarno postoje druga sredstva i 2-3 vježbe s 3 ponavljanja 3puta tjedno je sasvim dovoljno. trbušne ne vrijedi pumpati u slučaju posjedovanja većeg pivskog pupka tu pomaže vožnja bicikla ( sobnog ) 40-60 min dnevno uz neku normalnu prehranu+l-carnetine+super fat burners+pyruvate ampulice to troje u kombinaciji čini čuda. kasnije nabit malo mišićne mase koja jede dosta kalorija i problem riješen. možeš nastavit normalno jesti i ostat fit. - iz iskustva-

[Ovu poruku je menjao nnd dana 02.09.2004. u 11:00 GMT]
postoje tri vrste ljudi!!! oni koji znaju zbrajat i oni koji neznaju.
 
0

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: steroidi za definiciju02.09.2004. u 08:30 - pre 238 meseci
Svašta... Vožnja bicikla nema skoro nikakvog efekta na trbušne mišiće.
 
0

nnd
bagerist
hr-or

Član broj: 9038
Poruke: 77
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: steroidi za definiciju02.09.2004. u 08:56 - pre 238 meseci
DA SE ISPRAVIM!!!! govorio sam o gubljenju masnih naslaga ( trbušni ne pomažu u tom slučaju ) a ne o pumpanju trbušnih. pa nemogu ti se trbušni vidjet ispod sala. moraš prvo to izgubit a tek onda nabijat trbušne. krivo si me protumačio
postoje tri vrste ljudi!!! oni koji znaju zbrajat i oni koji neznaju.
 
0

frula00
Zagreb

Član broj: 18586
Poruke: 25
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: steroidi za definiciju02.09.2004. u 23:53 - pre 238 meseci
Citat:
nnd: sto se tice topljenja masti prvo se gube naslage koje su se najkasnije nakupile pa tako unazad i naravno da se nemože gubiti salo samo sa stomaka. steroide ne bih preporučio jel nije ih potrebno koristiti u takve svrhe "pumpanje trbušnih" stvarno postoje druga sredstva i 2-3 vježbe s 3 ponavljanja 3puta tjedno je sasvim dovoljno. trbušne ne vrijedi pumpati u slučaju posjedovanja većeg pivskog pupka tu pomaže vožnja bicikla ( sobnog ) 40-60 min dnevno uz neku normalnu prehranu+l-carnetine+super fat burners+pyruvate ampulice to troje u kombinaciji čini čuda. kasnije nabit malo mišićne mase koja jede dosta kalorija i problem riješen. možeš nastavit normalno jesti i ostat fit. - iz iskustva-

[Ovu poruku je menjao nnd dana 02.09.2004. u 11:00 GMT]


Slažem se sa svim osim s korištenjem l-karnitina super, fat burnersa i pyruvata u svrhu gubljenja masnih naslaga. Navedeni suplementi su u potpunosti beskorisni. Uvjeren sam da bi jednake rezultate imao i da ih nisi koristio (napisao si da govorš iz iskustva).
 
0

nnd
bagerist
hr-or

Član broj: 9038
Poruke: 77
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: steroidi za definiciju03.09.2004. u 11:49 - pre 238 meseci
zašto misliš da su beskorisni? znam da nisu bas cudotvorni ali uvjeren sam da djeluju. u mjesec dana sam izgubio oko 4-5 kg s tim da nisam primjetio gubitak mišićne mase. bez izgladnjivanja!
postoje tri vrste ljudi!!! oni koji znaju zbrajat i oni koji neznaju.
 
0

frula00
Zagreb

Član broj: 18586
Poruke: 25
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: steroidi za definiciju05.09.2004. u 18:33 - pre 238 meseci
Zato jer su u svim studijama koje ukazuju na njihovu djelotvornost (i to slabu) korištene mega doze koje su nama smrtnicima preskupe. Ovo također govorim i iz iskustva. Svi ljudi koji su mi tvrdili da su izgubili kile zahvaljujući super suplementima su promijenili još nešto bitnije u načinu života (više vježbanja, malo manje hrane...). BTW izgladnjivanjem se može u mjesec dana izgubiti mnogo više kila, bez ikakvih fat burning suplemenata. Ja sam recimo prošlo ljeto odlučio ići vidjeti koliko mogu kila izgubiti u 2 tjedna. Izgubio sam nekih 6 kg, bio sam na malo manje od 2000 kalorija svaki dan.
 
0

deni444
DENI MAILC
beograd

Član broj: 44547
Poruke: 4
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: steroidi za definiciju10.01.2005. u 01:17 - pre 233 meseci
molim te da mi odgovoris hekler

naveo is u svom teksu testosteron depo da li se on moze nabaviti ojs u SCG i kolika mu je cena ja imam informacija da ga galenika vise ne proizvodi

svako ko zna nesto naka mi odgovori

hvala

 
0

deni444
DENI MAILC
beograd

Član broj: 44547
Poruke: 4
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: steroidi za definiciju10.01.2005. u 01:41 - pre 233 meseci
AKO NEKOME TREBA KNJIGA JOE WIDRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IMAM JE I PRODAJEM JE PO CENI OD 100din.

SKENIRANA I SALJEM JE NA KUCNU ADRESU POSARINA 33din PREPORUCENO 18din OBICNO PAKET ZA CELU SRBIJU I CRNU GORU.

SKENIRANA JE U VISKOJ REZOLUCIJI.

JOE WIDERS U KNJIGI GOVOR SVE O BODIBILDINGU.


AKO HOVETE DA NAUCITE SVE O BODIBILDINGU OVO JE PREVA KNJIGA ZA VAS.

TAKODJE I MP3 MUZIKA 50DIN CD PREKO 5CD 45DIN PO CD + POSTARINA GRATIS
KATALOG NA :
http://www.geocities.com/yump3pesme/katalog.zip




slanje cd-ova i placanje mozete skinuti sa

http://www.geocities.com/yump3pesme/slanje.zip



upustvo za katalog

http://www.geocities.com/yump3pesme/upustvo.zip



JEO WIDERS KNJIGU MOZETE NARUCITI KAO I SVA PITANJA NA MAIL
[email protected]

 
0

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.83.beocity.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: steroidi za definiciju10.01.2005. u 01:44 - pre 233 meseci
Moze da se nabavi.
Ne znam kolika mu je cena.
Mogu da se raspitam.
 
0

deni444
DENI MAILC
beograd

Član broj: 44547
Poruke: 4
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: steroidi za definiciju10.01.2005. u 02:33 - pre 233 meseci
crews_adder - mozes li mi poslati na mail kolika je cena i ko to prodajae
mislaima da na forumu netrebamo objavljivati imena ljudi .
treba mi hitno testostero dep.


hvala ti
 
0

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.83.beocity.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: steroidi za definiciju10.01.2005. u 09:13 - pre 233 meseci
Citat:
deni444:treba mi hitno testostero dep.
hvala ti

U medicinske svrhe ili samo zato da bi "napredovao" u svojoj bodybuilding "karijeri"?

 
0

redgy_bre
Projektant, Pcomm
Beograd

Član broj: 39379
Poruke: 23
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: steroidi za definiciju13.01.2005. u 17:14 - pre 233 meseci
Ako nisi iscrpeo sve mogucnosri koje ne ukljucuju uzimanje suplemenata onda probaj jos neke varijante treniranja. Ja trenutno radim na tome da produzim anabolicku fazu sto je moguce vise bez upotrebe suplemenata (ikakvih) osim vitaminskih i mineralnih dodataka ishrani. Sto se tice definicije ona se ogleda u tri bitna faktora (i jedina faktora), a to su kolicina misica, kolicina sala, i faktor srastanja misicne fascije nekoliko misica. Ja trenutno radim na eksperimentalnoj metodi treniranja koja ukljucuje jake i impulsivne pokrete u pozitivnom i spore u negativnom delu pokreta. Ishrana ti je takodje bitna, pre i posle treninga jer ako nemas dovoljno esencijalnih aminokiselina nemas od cega da gradis misic. Takodje mislim da ona prica o velikom broju ponavljanja za definiciju a malom broju ponavljanja za masu nema puno veze s mozgom. Ako dobijes misicnu masu a ne nabacis salo dobices automatski definiciju. Potrebno je naci optimalno trajanje i intenzitet pokreta u seriji koji ce izazvati misicnu hipertrofiju. I sto vise produziti anabolicku fazu.
 
0

Wajda.W
Vladimir Vajda
Zrenjanin

Član broj: 127039
Poruke: 323
77.46.176.*



+101 Profil

icon Re: steroidi za definiciju10.08.2007. u 20:35 - pre 202 meseci
Steroidi povecavaju misicnu masu, snagu, ... bla bla bla
to je tacno necu ti reci da su stetni jer to si dosad valjda zakljucio, ALI DA BI IMAO DEFINICIJU TRBUSNIH MISICA MORAS SKINUTI PODKOZNO SALO A TO NECES URADITI STEROIDIMA SIGURNO za to ti treba dosta trbusnjaka(vezbi za trbusnjake), vezbi za istezanje trbusnjaka i trcanja ( i klasicnog dzoginga i sprinteva).
vezbe za istezanje su jako bitne jer u teretani od napora stomacni misici "iskacu" napolje svi zajedno i onda izgleda ko da imas stomak, ako oces ravan ili uvucen stomak bez njih ime mnogo teze
 
0

kosarkas88ns
Nikola Radakovic
Novi Sad

Član broj: 224258
Poruke: 1
79.101.255.*



Profil

icon Re: steroidi za definiciju02.06.2009. u 19:10 - pre 180 meseci
Zamolio bih Vas Gosp. "hekleru" da mi pojasnite kako ste koristili i kako da nabavim te ampule, šta je to tačno i na koji način će mi pomoći. Treniram košarku dugo, visok sam 193cm, težak 75kg. Kao što vidite treba mi 15-20 kilograma mišićne mase. Igram u proseku 36 minuta po utakmici i u većini utakmica nemam snage, pada mi koncetracija i mrzim to...
Hvala Vam unapred...
 
0

[es] :: Nauka :: steroidi za definiciju
(Zaključana tema (lock), by superbaka)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 60627 | Odgovora: 36 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.