Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moja prva tvorevina u DW i PS - www.toplife.biz

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Moja prva tvorevina u DW i PS - www.toplife.biz

[ Pregleda: 2690 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Moja prva tvorevina u DW i PS - www.toplife.biz10.07.2004. u 16:01 - pre 240 meseci
Sta mislite o mojoj 1. tvorevini.
NAPOMENA: Sajt jos nije gotov (treba da se ubace slike i jos par strana), a i nije mi jasno kako da namestim (nekako :0) da ona slika (pozadinska) bude samo jednom prisutna. Verovatno cu je morati iseckati i ubacivati kao background za tabele.

http://www.toplife.biz
 
Odgovor na temu

Zlatiborac
Vladimir
Zlatibor

Član broj: 5397
Poruke: 117
212.200.108.*

Sajt: www.dphotonews.com


Profil

icon Re: Moja prva tvorevina u DW i PS - www.toplife.biz11.07.2004. u 10:26 - pre 240 meseci
Auf.,.,., idemo redom
Prva strana.,.,., onaj slika u vrhu ili shta li je vec ubi ochi.,. onako krzava.,., ono peglaj odmah. Stavi i na zastavice da linka ka stranama.

Druga strana, zamalo nisam pao sa stolice. Ne radim u 800x600 i ponavlja mi se pozadina na sve strane. Znachi uzas blagi. Ako ne shvatash ja na prozoru imam 4 top life-a.
Takodje shto sam rekao za onu sliku na prvoj strani primeni i na ovoj.,., moze ovo mnogo bolje.

E sad poshto je sve otishlo kvragu i tekst je krenuo za njim. Uh. I na to obrati paznju.

Trenutno Wellness zarađuje 200 milijardi evra godišnje, a progoza je da će porast dobiti biti 5 puta veća u sledećih 8 godina, tj. 1000 milijardi evra godišnje.
Hajd' ako vi tako kazete ali je onda M$ za njih mala maca.

Na prednosti rada nije bilo dovoljno shto je tekst otishao morao je i meni da ode.

Zakljuchak. Mozesh ti ovo mnogo mnogo bolje. I pre nego svoj rad objavish na NETu potrudi se da proverish kako to izgleda kod nekog drugog. Skokni do druga i pogledaj kod njega. Eto, toliko od mene, nadam se da te nisam "povredio"
Sajt sa dnevnim vestima vezanim za fotografiju, foto aparate i obradu slika
[url]http://www.dphotonews.com[/url]
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Moja prva tvorevina u DW i PS - www.toplife.biz11.07.2004. u 10:43 - pre 240 meseci
Ma nisi, naaravno. Rekao sam i ja da to treba odraditi. A sto se tice 200 miliona, tako pise, ne odgovaram ja za istinitost (reklama, bato , reklama). Hvala ti mnogo!
 
Odgovor na temu

Zlatiborac
Vladimir
Zlatibor

Član broj: 5397
Poruke: 117
212.200.108.*

Sajt: www.dphotonews.com


Profil

icon Re: Moja prva tvorevina u DW i PS - www.toplife.biz11.07.2004. u 12:34 - pre 240 meseci
Nije miliona nego milijardi!!!
Sajt sa dnevnim vestima vezanim za fotografiju, foto aparate i obradu slika
[url]http://www.dphotonews.com[/url]
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Moja prva tvorevina u DW i PS - www.toplife.biz11.07.2004. u 14:13 - pre 240 meseci
Au! Moja greska nije, ali njihova? A mozda je sve to istina, mozda ce oni vladati svetom ... ko zna?
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Moja prva tvorevina u DW i PS - www.toplife.biz

[ Pregleda: 2690 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.