Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lista poziva na analognoj centrali

[es] :: Fiksna telefonija :: Lista poziva na analognoj centrali

[ Pregleda: 6130 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

introitus
Srbija

Član broj: 9252
Poruke: 324
*.vdial.verat.net



+7 Profil

icon Lista poziva na analognoj centrali 18.06.2004. u 20:40 - pre 241 meseci
Koliko znam tako nesto postoji, samo nisam siguran jel prvo treba da se najavi posti da hocu da mi se beleze svi poslati pozivi ili se tako nesto vec radi. logicno mi je da se pozivi uvek beleze...

Zna li neko nesto vise o ovome?

[Ovu poruku je menjao introitus dana 19.06.2004. u 01:14 GMT]

 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu



+629 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali (mikrofilm?)18.06.2004. u 22:31 - pre 241 meseci
Hmmm, malo si zbunjeno pisao - da bi dobio relativno koncizan odgovor trebalo bi da takvo bude i pitanje...
Elem, mikrofilm je mikroFILM i tu se NE beleže nikakvi pozivi.
Dalje, zavisno od centrale imaš različite mogućnosti beleženja poziva - search-uj malo po es-u, više puta je spominjano koja može šta da beleži...
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

introitus
Srbija

Član broj: 9252
Poruke: 324
*.vdial.verat.net



+7 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali (mikrofilm?)18.06.2004. u 22:44 - pre 241 meseci
Ma nisam bukvalno mislio na mikrofilm, to mi jedan ortak rekao...

Evo maksimalno konkretno pitanje:

Da li je moguce dobiti listu poziva za prosli mesec za broj na analognoj centrali u BG-u? (011/43****)

 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu



+629 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali (mikrofilm?)18.06.2004. u 22:53 - pre 241 meseci
Evo maksimalno konkretan odgovor: JOK!

Šalu na stranu - nemam ovde podatke o tipu tvoje centrale (a i pamćenje me polako napušta), proveriću pa ću ti poslati tačan odgovor, ali jedno je sigurno : analogna centrala = NEMA listu svih poziva za neki mesec unazad, nego mora na zahtev.
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali (mikrofilm?)18.06.2004. u 22:55 - pre 241 meseci
Na nekim starim tipovima centrala i ne mozes da pratis saobracaj.
Konkretan primer u Kraljevu gde lopovi iz telekoma koriste telefone sa pocetnim brojem 2
koji su na praistorijskoj centrali da se dzabe (citaj o trosku gradjana kace na net) Jednostavno znaju da ne mogu da izvuku listing za te brojeve pa se kace do mile volje na te brojeve.
Ako imas takvu, staru centralu, prdnuo si u cabar.

Samo da napomenem , posto vidim da su neki odgovori vec dati. Ovde, u ovom slucaju koji sam naveo ne vredi ti nikakav ZAHTEV jer ga ne mogu realizovati. Tj, nema tehnickih mogucnosti za pracenje poziva.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

introitus
Srbija

Član broj: 9252
Poruke: 324
*.vdial.verat.net



+7 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali (mikrofilm?)18.06.2004. u 23:06 - pre 241 meseci
Citat:
MyWay:Evo maksimalno konkretan odgovor: JOK!

Šalu na stranu - nemam ovde podatke o tipu tvoje centrale (a i pamćenje me polako napušta), proveriću pa ću ti poslati tačan odgovor, ali jedno je sigurno : analogna centrala = NEMA listu svih poziva za neki mesec unazad, nego mora na zahtev.

Tako nesto sam i milsio, znaci mora zahtev. Znas li otprilike koja je cena?

 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu



+629 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali (mikrofilm?)18.06.2004. u 23:08 - pre 241 meseci
Citat:
Marenović Slaviša:Na nekim starim tipovima centrala i ne mozes da pratis saobracaj.
Konkretan primer u Kraljevu gde lopovi iz telekoma koriste telefone sa pocetnim brojem 2
koji su na praistorijskoj centrali da se dzabe (citaj o trosku gradjana kace na net) Jednostavno znaju da ne mogu da izvuku listing za te brojeve pa se kace do mile volje na te brojeve.


A što bi se neko ko ima telefon, računarsku mrežu preko koje je permanetno online uopšte kačio preko 'građanskih' brojeva na net???
Da li uopšte znaš koliko bi bilo komplikovano (ili nemoguće) izvesti ta kačenja na tuđe brojeve, i čemu to??? (u prevodu ko krade Yuga ako ima na raspolaganju službeni Audi?)
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

introitus
Srbija

Član broj: 9252
Poruke: 324
*.vdial.verat.net



+7 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali 18.06.2004. u 23:16 - pre 241 meseci
Citat:
MyWay:A što bi se neko ko ima telefon, računarsku mrežu preko koje je permanetno online uopšte kačio preko 'građanskih' brojeva na net???
Da li uopšte znaš koliko bi bilo komplikovano (ili nemoguće) izvesti ta kačenja na tuđe brojeve, i čemu to??? (u prevodu ko krade Yuga ako ima na raspolaganju službeni Audi?)

Ma on verovatno misli na to da ljudi koji rade na centralama zovu sa tudjih brojeva...

 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali 18.06.2004. u 23:22 - pre 241 meseci
Citat:
introitus:Ma on verovatno misli na to da ljudi koji rade na centralama zovu sa tudjih brojeva...


Upravo tako. Ljudi koji su zaposleni u telekomu i upuceni su u stanje stvari na sluzbi imaju na raspolaganju sluzbene brojeve, imaju i free pristup internetu jedino sto im nije free su impulsi, pa da i to ne bi placali lopuze se kace na brojeve sa tih starih centrala. Ne kada su u sluzbi, vec van nje...
Lopovluku nikada kraja
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu



+629 Profil

icon Re: Lista poziva na analognoj centrali 18.06.2004. u 23:26 - pre 241 meseci
Još jedna od 'pričica' koja nema veze s mozgom...
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Lista poziva na analognoj centrali

[ Pregleda: 6130 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.