Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

philips dvp630 dvd-divx

[es] :: Multimedijalni uređaji :: philips dvp630 dvd-divx

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 212138 | Odgovora: 737 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16384



+2923 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx19.02.2005. u 09:53 - pre 234 meseci
Citat:
Stvar je u tome da ovaj Philips ima prevelik nivo izlaznog
signala kada slus na 5.1 sistemu.

Ja ga slusam na AV risiveru i nemam prevelik nivo izlaznog signala, sta si time hteo da kazes?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

sinisa_60
Sinisa Veljkovic
Pancevo

Član broj: 44382
Poruke: 27
*.ptt.yu.

ICQ: 165083735


Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx19.02.2005. u 10:52 - pre 234 meseci
Jak signal, šta je to - predajnik!!!
 
Odgovor na temu

sinisa_60
Sinisa Veljkovic
Pancevo

Član broj: 44382
Poruke: 27
*.ptt.yu.

ICQ: 165083735


Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx19.02.2005. u 13:20 - pre 234 meseci
Vrlo je simtomaticno, sto neuki korisnici daju decidirane savete - kako resiti pojedini problem. Forum je mesto gde se razmenjuju misljenja i saznanja.
Na jednostavno pitanje o problemu audio reprodukcije, daje se povrsan odgovor o - prejakom nivou signala na izlazu. Zanemarujuci time cinjenicu o korektnoj audio reprodukciji DivX.
Ako i ima jak nivo signala (utvrditi cevnim voltmetrom - preko 0,5 mV), onda je uredjaj neispravan i taj signal ima frekventni oblik bruma a utvrdjuje se osciloskopom.
Dakle, pre tih saznanja, nema kvalitetne dijagnostike i ne treba manje informisane korisnike dovoditi u zabludu i nedoumicu - odgovorima koji nemaju strucnu osnovu.
Vrlo je lako unistiti audio out nestrucnim koriscenjem i eventualnim eksperimentisanjem, (postoji samo jedan nacin ispravnog povezivanja) jer nema nikakvu zastitu od kratkog spoja.
Da jos napomenem - da svi sistemi 2.1 - 7.1 imaju D.Dekodere audio signala, bio bi apsurd da ih nemaju i pitanje je kako bi radili jer to niko ne zna, pa od prodavaca ne treba traziti dodatna objasnjenja, ako ih i znaju a obicno ih - ne znaju.

Ovo je moj doprinos o servisom odrzavanju i koriscenju DVP-630, mada je to audio resenje za vecinu Playera.
 
Odgovor na temu

tvrdjava333
tvrdjava333
Serbia

Član broj: 17136
Poruke: 27
213.244.197.*



Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx20.02.2005. u 11:07 - pre 234 meseci
E tek sada mi nije nista jasno...

Ljudi, moze li neko da kaze ovako:

Odes u tu prodavnicu, kupis 2.1 (ili 5.1) sistem proizvodjaca tog, oznaka modela ta ili ta, koji kosta toliko i prikacis ga na Philips DVP630 (DVP642) optickim ( ili kojim vec kablom) koji se dobija uz ovaj sistem (ili mora se kupi posebno tu i kosta toliko)....i dobijes zvuk koji ovakav ili je ne znam kakav....

Ako je to neko uradio neka napise njegove impresije...a ne da se ubedjujemo koje pametniji i ko vise zna o zvuku. Ja sam LAIK i meni treba prost savet, razumljiv prosecnom korisniku ovog uredjaja...

Unapred hvala !!!


p.s.(samo bez mudrovanja i onog to smo vec objasnili....)


 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16384
Via: [es] mailing liste



+2923 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx20.02.2005. u 16:39 - pre 234 meseci
> > Odes u tu prodavnicu, kupis 2.1 (ili 5.1) sistem proizvodjaca tog...
To u sustini nije tako jednostavno, jer jako malo zvucnika 5.1 ili 2.1
koji imaju digitalni ulaz, a kao sto vec rekoh ti zvucnici su bar duplo
skuplji od tog playera, a ja predpostavljam da vi necete hteti da date
toliko para za kompjuterske zvucnike (ne bih ni ja).
Ja sam krenuo ovim redom: kupio AV receiver (denon), kupio 2 prednja
zvucnika, skupio jos para i kupio centar i zadnje zvucnike, skupio jos para
i kupio DOBAR subwoofer (AR), a tek na kraju kupio DVD player(philips).E sad
problem ovoga je visoka cena...ali sam dobio jako upotrebljiv AV sistem u
kome je najjeftinija komponenta upravo taj DVD (on ce verovatno najmanje i
trajati...)
A ko nije hteo ovako nesto kao ja morao bi da krene prvo od DVD playera
koji ima ugradjen decoder (izlazi za svih 6 kanala pozadi, obicno chinch..),
na vasu zalost ovaj philips ga nema, i kao sto sam rekao vecina (ima
izuzetaka) renomiranih proizvodjaca nema dolby decoder ugradjen, sto im
nikako nemozes uzeti kao minus, a onda kupiti bukvalno bilo koje 5.1
zvucnike, i dobili bi dolby zvuk...
Pravilo koliko para toliko i muzike jos uvek vazi...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

sinisa_60
Sinisa Veljkovic
Pancevo

Član broj: 44382
Poruke: 27
*.ptt.yu.

ICQ: 165083735


Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx21.02.2005. u 10:53 - pre 234 meseci
Kada neko sebe svrstava u laike a pritom trazi koncizan odgovor na vrlo komplikovano pitanje: Upotreba audio sistema 2.1 – 7.1 na DVP630, koji ima ogranicene upotrebne mogucnosti takvih uredjaja, davalac odgovora preuzima na sebe veliku odgovornost.
Ali i za Laike ima mesta u koriscenju napredne tehnologije, samo je svima nama potrebno da dobro slusamo i gledamo, a to najmanje umemo.
Dakle, nije potrebno da ‘’laici’’ zbog nerazumljivih odgovora, donose pogresne zakljucke. Za nesmetanu upotrebu nove tehnologije je ipak potreban izvesni nivo predznanja. Ako kazem: Uzmi Altec Lansing i povezi ga tako sto ces slediti prilozenu shemu. Tu se podrazumeva, elektrotehnicko umece jer u njoj postoje i skrivene korisnicke mogucnosti, uprotivnom nije preporucljivo eksperimentisati.
Prost savet - ne postoji! Objasnjavati na ovim stranicama, kako to uraditi, je ipak pretenciozno. Sistem se lako osteti (skuplji od DVD-a), doduse, ima zastitu (nisam probao) u koju ne treba mnogo verovati !!!

tip1. Primer ‚‚bakare‚‚ je sasvim korektan.
 
Odgovor na temu

mihvel
Novi Sad

Član broj: 41557
Poruke: 56
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx21.02.2005. u 11:27 - pre 234 meseci
Citat:
tvrdjava333: E tek sada mi nije nista jasno...

Ljudi, moze li neko da kaze ovako:

Odes u tu prodavnicu, kupis 2.1 (ili 5.1) sistem proizvodjaca tog, oznaka modela ta ili ta, koji kosta toliko i prikacis ga na Philips DVP630 (DVP642) optickim ( ili kojim vec kablom) koji se dobija uz ovaj sistem (ili mora se kupi posebno tu i kosta toliko)....i dobijes zvuk koji ovakav ili je ne znam kakav....

Ako je to neko uradio neka napise njegove impresije...a ne da se ubedjujemo koje pametniji i ko vise zna o zvuku. Ja sam LAIK i meni treba prost savet, razumljiv prosecnom korisniku ovog uredjaja...

Unapred hvala !!!


p.s.(samo bez mudrovanja i onog to smo vec objasnili....)


Evo mog iskustva, ako nekom moze da pomogne:
DVP632 Philips-a sam povezao sa Yamaha RX-V450 AV receiverom (6.1 sistem) pomocu optickog kabla. Sistem trenutno koristim kao Hi-Fi stereo sa parom Mission zvucnika (nema se para za svih 6 zvucnika plus subwufer :-)). Yamaha ima ugradjen Dolby Pro Logic Decoder. Sa zvukom nemam nikakvih problema, sve reprodukuje kako treba: Audio CD, MP3, AC3.
 
Odgovor na temu

tvrdjava333
tvrdjava333
Serbia

Član broj: 17136
Poruke: 27
*.beotel.net.



Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx21.02.2005. u 15:32 - pre 234 meseci
Hvala svima, ako jos neko ima iskustava neka pise...

Pozdrav !!!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16384
Via: [es] mailing liste



+2923 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx21.02.2005. u 16:37 - pre 234 meseci
Uz svo duzno postovanje gospodi koja imaju ovaj player, a nemaju
zvucnike ili nameravaju da ih kupe naknadno, ja verujem da njima i onako
nije mnogo stalo do nekog high fidelity zvuka inace bi prvo kupili bar AV
risiver, kao minimum minimuma, ali posto su nam shvatanja pojma dolby zvuka
razlicita, ja im najtoplije preporucujem da ne bacaju pare na neke kvazi 5.1
komp. zvucnike (altec lansingu svaka cast), ako imaju neku mini
liniju,obicne stereo zvucnike ili TV neka povezu player na to i uzivaju,a da
zaborave na skracenice kao sto su DD DTS i ostale... i da ako im porastu
afiniteti stedece pare za AV risiver...to za 200-300e jednostavno ne moze, i
nece skoro...
Philips je jako mudro ostavio ta dva stereo chincha pozadi, po meni ni
njih nije morao da ostavi jer onaj ko kupuje DVD zbog DVDja njemu analogni
izlazi samo hvataju prasinu...
Koliko para toliko i muzike...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx21.02.2005. u 17:19 - pre 234 meseci
Pozdrav,

nema niceg neistinitog u ovome sto Bakara pise ali to je samo jedan od pristupa problemu. I ja imam slican pristup stvarima ali pitanje je ko i sa koje pozicije pokusava da dodje do nekakvog DVD/5.1 okruzenja. Ponajbolja je varijanta kupovina 5.1 receivera jer se u njega moze uvuci zvuk sa svega sto moze da ga reprodukuje: DVD, igrica preko 5.1 kartice ili satelit. Ipak, moze biti skupo to resenje iako i ovim receiverima cene padaju. Ako pricamo o filmu ili igrici, nikakve velike izlazne snage nece biti neophodne, ukoliko pricamo o muzici, solidan stereo sistem je mnogo bolje resenje te tako treba i na zvucnike gledati. Ovo se ne odnosi samo na ovaj DVD player vec na nacin posmatranja problema uopste a ovde se sam se iskljucivo nadovezao na prethodni post.
 
Odgovor na temu

abyss

Član broj: 2945
Poruke: 685
*.228.eunet.yu.



+51 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx22.02.2005. u 12:26 - pre 234 meseci
A jel moze neko da kaze na pp gde ga ima i po kojoj ceni??
--
"Once hadst thou passions and calledst them evil. But now hast thou only
thy virtues: they grew out of thy passions."
 
Odgovor na temu

sinisa_60
Sinisa Veljkovic
Pancevo

Član broj: 44382
Poruke: 27
*.ptt.yu.

ICQ: 165083735


Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 08:31 - pre 234 meseci
Citat:
lancia88: Pozdrav,

nema niceg neistinitog u ovome sto Bakara pise ali to je samo jedan od pristupa problemu. I ja imam slican pristup stvarima ali pitanje je ko i sa koje pozicije pokusava da dodje do nekakvog DVD/5.1 okruzenja. Ponajbolja je varijanta kupovina 5.1 receivera jer se u njega moze uvuci zvuk sa svega sto moze da ga reprodukuje: DVD, igrica preko 5.1 kartice ili satelit. Ipak, moze biti skupo to resenje iako i ovim receiverima cene padaju. Ako pricamo o filmu ili igrici, nikakve velike izlazne snage nece biti neophodne, ukoliko pricamo o muzici, solidan stereo sistem je mnogo bolje resenje te tako treba i na zvucnike gledati. Ovo se ne odnosi samo na ovaj DVD player vec na nacin posmatranja problema uopste a ovde se sam se iskljucivo nadovezao na prethodni post.


Postovani,
u Vasim razmisljanjima ima dosta istine, ali jos vise i zbunjujuce nedorecenosti, kao i izrazi u vidu: ‚‚nekakvog DVD/5.1 okruzenja‚‚. Sta to treba da znaci: Povezemo nekako 6 zvucnika, poredjamo oko sebe i eto.... Nadam se da ucesnici ovog foruma nisu bas toliko neuki u svojim namerama i teznjama, ka boljem i tehnoloski naprednijem zvuku.
Ovde nema mnogo mudrovanja: Postoje samo dva resenja - za prihvatljiv digitalni audio ugodjaj, i to: AV Receiver ili Sistem 5.1-7.1, sve ostalo je improvizacija i ....
Kada kazete da za pracenje filma nisu potrebne velike izlazne snage onda to vazi i za muziku, ali koja je to nominalna izlazna snaga - pa zar film ne spada u kategoriju audio sadrzaja, zar zatvaranje vrata u kadru, ne moze da bude u funkciji audio dozivljaja, itd.
Bas je za malu ‚‚decibelsku‚‚ reprudukciju audio materijala, potrebna velika izlazna snaga!!! Uglavnom, izreceno je u ovom kratkom textu dosta kontradiktornosti i tehnicke nekorektnosti o kojim bi se moglo dosta pricati....
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 14:11 - pre 234 meseci
Pozdrav,

ne bih se zeleo upustati u previse rasprava obzirom da si nov ovde i verovatno je potrebno jos dosta vremena da se upoznas citajuci stare postove i uocis koliko ljudi pokusavaju da na razne nacine dodju do onoga sto se jednim imenom moze samo nazvati 5.1 okruzenje jer veoma cesto to realno i nisu. Stoga i naglasavam ovo sve upravo za onaj deo korisnika koji imaju pred sobom obilje 5.1 reklama a ustvari scuda je rec o polovicnom resenju. Takva resenja neizostavno vode ka improvizacijama te zato upravo i napominjem da imamo razne nacine dolaska do 5.1 okruzenja dok je ipak samo jedno ono pravo. Mnogo korisnika i ne zna da mnostvo playera i nema u sebi DTS dekoder vec samo moze dobijeni signal proslediti na dekoder, a tek posle kupovine zvucnickog sistema sa istim nedostatkom, konstatuju da im treba i AV receiver.

Sto se tice zvuka za film i za muziku, ovde nemam sta puno da raspravljam. Ja konkretno slusam muziku na cetiri (dva para, obican receiver) zvucnika ali na Altec-ima od po realnim 250W (cenu je neumesno i pominjati) a filmove na standardnom 5.1 sistemu ukupne snage 35W. Ne postoji varijanta u kojoj bih drugacije slusao/gledao bilo sta od toga. Kada odvrnem muziku (naravno, na nekim nizim nivoima obzirom na snagu) dobijam zeljeni osecaj upravo zahvaljujuci tako podesenom sistemu sto bi sa gledanjem filma bio kontraproduktivan efekat. Da ne pricam kako bi bilo da sad svu muziku koju sam na tom sistemu slusao moram slusati na 5.1 sistemu...
 
Odgovor na temu

sinisa_60
Sinisa Veljkovic
Pancevo

Član broj: 44382
Poruke: 27
*.ptt.yu.

ICQ: 165083735


Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 15:32 - pre 234 meseci
Citat:
lancia88: Pozdrav,

ne bih se zeleo upustati u previse rasprava obzirom da si nov ovde i verovatno je potrebno jos dosta vremena da se upoznas citajuci stare postove i uocis koliko ljudi pokusavaju da na razne nacine dodju do onoga sto se jednim imenom moze samo nazvati 5.1 okruzenje jer veoma cesto to realno i nisu. Stoga i naglasavam ovo sve upravo za onaj deo korisnika koji imaju pred sobom obilje 5.1 reklama a ustvari scuda je rec o polovicnom resenju. Takva resenja neizostavno vode ka improvizacijama te zato upravo i napominjem da imamo razne nacine dolaska do 5.1 okruzenja dok je ipak samo jedno ono pravo. Mnogo korisnika i ne zna da mnostvo playera i nema u sebi DTS dekoder vec samo moze dobijeni signal proslediti na dekoder, a tek posle kupovine zvucnickog sistema sa istim nedostatkom, konstatuju da im treba i AV receiver.

Sto se tice zvuka za film i za muziku, ovde nemam sta puno da raspravljam. Ja konkretno slusam muziku na cetiri (dva para, obican receiver) zvucnika ali na Altec-ima od po realnim 250W (cenu je neumesno i pominjati) a filmove na standardnom 5.1 sistemu ukupne snage 35W. Ne postoji varijanta u kojoj bih drugacije slusao/gledao bilo sta od toga. Kada odvrnem muziku (naravno, na nekim nizim nivoima obzirom na snagu) dobijam zeljeni osecaj upravo zahvaljujuci tako podesenom sistemu sto bi sa gledanjem filma bio kontraproduktivan efekat. Da ne pricam kako bi bilo da sad svu muziku koju sam na tom sistemu slusao moram slusati na 5.1 sistemu...


Postovani,
rasprave koje daju kontraproduktivan proizvod, zaista nisu umesne niti bilo kome korisne i jedino u tom segmentu imamo identican stav.
U cemu sam ja to ‚‚nov‚‚ pa me treba pristediti. Mozda u tome - sto sam prvo stereo pojacalo sastavio pre 30 godina i koje kao takvo ima priblizne izlazne frekventne opsege kao i danasnja !!! Ili pak zato sto koristim vec tri godine Altec Lansing 5100, pa cete me mozda izblamirati ?!
Prospekti, koje spominjete - daju samo laznu sliku a stvarne karakteristike takvih sistema su vidljive tek kad prorade, a o njihovim stvarnim izlaznim mogucnostima i da ne govorim, gde se upotrebljavaju razni termini kako bi se njihova moc povecala (tako taj Vas Altec sigurno nije 250W, kao ni moj 175W - preopterecenja su dozvoljena, do cak 20% s manjim naponskim dotokom i vise, pa ste verovatno iskoristili tu pogodnost).
Slazem se, kada kazete da - polovicna resenja, nemaju opravdanja kada se ne biraju sredstva za bolji 5.1 pristup.
Xoro, Moro, Wave, Xsave i ko zna sta sve ima 5.1 izlaz i nista vise. Neko je ovde spomenuo - da je Philips mudro, ostavio dva analogna izlaza i snjim se apsolutno slazem.
A Vi ste dobro primetili i konstatovali: Bez AV Receivera - nema dobrog zvuka i to je napredna tehnologija, a Playeri bez DTS dekodera nije nista novo, zato i ne postoji prost savet, tako da manje upuceni korisnici ne pomiusljaju o jednostavnim i jeftinim poboljsanjima, kada je u pitanju zvuk. Ja sam npr. namerno kupio ovaj sjajan player bez podrske za 5.1, jer mi daje mogucnosti za kvalitetan audio pristup.
Muzika je neizbezan pratilac filmske industrije a mi kao razumni konzumenti s pravom trazimo i da uzivamo u njoj, a to se moze samo koriscenjem digitalne tehnologije.
Moram na kraju da Vas razocaram i spomenem, da sam za okruzujuci zvuk cuo tamo daleke . god. (na sarajevskoj olimpijadi je Altec Lansing vrsio neka svoja ispitivanja i koristio tu tehnologiju a da to mnogi nisu znali, a moja malenkost bila aktivni ucesnik) a korisnik krajem 2001, tako da Vasa preporuka o citanju starih postova, nema realnu osnovu, vec ima skriven i neprincipijelan odnos prema polemici i drugacijem pristupu tematici.

Best Regards




 
Odgovor na temu

mihvel
Novi Sad

Član broj: 41557
Poruke: 56
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 16:25 - pre 234 meseci
Ej, a sta mislite da sinisa_60 i lancia88 razmene mailove pa neka se onda prepucavaju do mile volje. Cini mi se da ova tema ima u naslovu uredjaj pod nazivom "Philips DVP630" a ja u njihovih poslednjih deset postova o njemu nista nisam procitao. 'Ajte lepo vi na neku drugu temu pa tamo zavrsite ovu raspravu, nemojte da smarate sve ostale.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16384



+2923 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 17:52 - pre 234 meseci
Slazem se sa mihvelom, evo covek je trazio takvu pomoc strucnjaka
http://www.elitesecurity.org/t...ci-do-250-300-eur-uz-Xoro-415-
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

sinisa_60
Sinisa Veljkovic
Pancevo

Član broj: 44382
Poruke: 27
*.yu
Via: [es] mailing liste

ICQ: 165083735


Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 19:00 - pre 234 meseci
Nemam razloga da sumnjam u Vas subjektivni stav, ali Vam cestitam na
znalacki uradjenim titlovima.
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 19:06 - pre 234 meseci
Pozdrav,

bicu kratak ovaj put pa onda redom:

Sinisa, citaj nesto pazljivije ono sto ja napisem pa ces videti da sam napisao da si nov na forumu i da mozda nisi stigao da se upoznas sa postovima od ranije u kojima je ocito koliko korisnika ulece u gresku pravljenja "nekakvog 5.1 okruzenja" i upravo zato i toliko razlazem tematiku oko koje se, ocito, obojica slazemo, samo treba citati jer pisemo o istim stvarima. Kad ne citas kako je napisano, lako je da se nadjes uvredjen iako to NIKO nije pomenuo. Tvoje kratko postovanje na forumu je jedino sto sam pomenuo a Altec koje ja koristim sam naveo samo da bih potcrtao zasto ja pravim razliku izmedju opreme za slusanje filma i opreme za slusanje muzike. Toliko.

Mihvel, ukoliko si nesto i napravio u nekom momentu sto je od koristi za siru zajednicu (u vidu uspenog FW-a), to Te jos uvek nije pelcovalo od kulture izrazavanja

Citat:
mihvel: 'Ajte lepo vi na neku drugu temu pa tamo zavrsite ovu raspravu, nemojte da smarate sve ostale.

I zaista to imaj u vidu jer sam ja svakako vec presit raznih vidova nekulture pa kako hoces.

Bakara, lepo je sa Tvoje strane sto se slazes da se skrenulo sa teme na zvucnike o cemu vec postoji tema, samo bi bilo sjajno da se podsetis kratkim pregledom par poruka iznad da si upravo Ti skrenuo tu temu, ja dopunio Tvoje skretanje sa teme, a Sinisa replicirao mom postu. Tako da kad god zelis da sredis tudje dvoriste, sredi prvo svoje.

Svima: izvinjavam se za skretanje sa teme, nije bilo nekih losih namera ma koliko ume tako da ispadne ponekad.
 
Odgovor na temu

sinisa_60
Sinisa Veljkovic
Pancevo

Član broj: 44382
Poruke: 27
*.yu
Via: [es] mailing liste

ICQ: 165083735


Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 19:48 - pre 234 meseci
Postovani lancia88,
slazem se, da sam mozda u jednom trenutku povucen temom, i propustio
pravi nacin za repliku, ali obostrano opredeljenje za ispravan odnos -
prema postojecim novim tehnologijama, mozda ce nekom od ucesnika foruma,
dati eventualnu nadu u pravilniji pristup okruzujucem zvuku.
Vama zahvaljujem na strucno-civilizacijsko ophodjenje kao i na
strpljenju. Mozda sam i ja nesto naucio, videcemo.

Best Regards
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: philips dvp630 dvd-divx23.02.2005. u 20:43 - pre 234 meseci
Pozdrav,

ne, skroz je u redu sve, a da smo se udaljili od teme jesmo iako je sve pocelo kao pokusaj audio resenja na ovom playeru ali se ocito pretvorilo u opstu diskusiju o audio sistemima primenljivim na DVD uredjajima. Sa neke strane i moze biti korisno bas za ovaj uredjaj jer smo nekako svi naglasili da je za dobijanje punog efekta neophodan AV receiver ili sistem sa dekoderom u sebi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: philips dvp630 dvd-divx

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 212138 | Odgovora: 737 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.