Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

orkut.com i da li se google (opet) igra

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: orkut.com i da li se google (opet) igra

[ Pregleda: 4618 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
212.200.52.*

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon orkut.com i da li se google (opet) igra04.06.2004. u 14:09 - pre 242 meseci
Pogledajte: http://www.orkut.com/

To je community, ali morate imati pozivnicu od nekog vec postojeceg clana da bi usli unutra. Sta je unutra, ne znam. Da li je neko mozda clan, ili poznaje nekog clana?

Posto je tu google umesao prste, verujem da trljaju ruke gledajuci kojom brzinom raste ovaj community i u kojem smeru. Svaki globalni track feedback je dobrodosao, a ovo je odlican eksperimenat takve vrste.

No, ne kazem, voleo bih da postanem clan, makar ne poznajem ni jednog ...
pa ako ima dobrovoljaca da me pozovu ...

 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.lina.net

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: orkut.com i da li se google (opet) igra04.06.2004. u 14:17 - pre 242 meseci
Ako nekome treba invitation, može da mi se javi na PP.

Uslov je da ga poznajem kao normalnu osobu :-)

Marko.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.smdesign.co.yu

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: orkut.com i da li se google (opet) igra04.06.2004. u 14:34 - pre 242 meseci
da li mogao nesto da kazes o samom sadrzaju tog communitia? Posto mislim da je glupo da, meni na primer, da jurim da se prikljucim ako mi se ne svidja sam sadrzaj sajta
poz
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: orkut.com i da li se google (opet) igra04.06.2004. u 16:02 - pre 242 meseci
markom, promenio si firmu? sad radiš za google? ;o)

khm...
Citat:

“By submitting, posting or displaying any Materials on or through the orkut.com service, you automatically grant to us a worldwide, non-exclusive, sublicenseable, transferable, royalty-free, perpetual, irrevocable right to copy, distribute, create derivative works of, publicly perform and display such Materials.”
 
Odgovor na temu

tweeester
Ivan Arandjelovic
bg yu

Član broj: 724
Poruke: 882
*.kc.vicert.com

Sajt: www.javasvet.net


Profil

icon Re: orkut.com i da li se google (opet) igra04.06.2004. u 16:35 - pre 242 meseci
Malo sam proguglao na tu temu. Opsta pljuvacina, kao sto sam i ocekivao... sto nije ni cudo jer sama ideja smrdi na kilometar kad malo razmislis o njoj (a narocito kad vidis sta su unutra tek stavili od feature-a)
<< tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi >>
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
195.178.35.*



+7 Profil

icon Re: orkut.com i da li se google (opet) igra05.06.2004. u 00:10 - pre 242 meseci
Imao invitation maltene cim je krenuo sa radom, ali samo sam bacio pogled; nisam imao vremena ...
Sad i ne znam koji mi je login ...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: orkut.com i da li se google (opet) igra

[ Pregleda: 4618 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.