Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

banner exchange kod nas

[es] :: E-Marketing :: banner exchange kod nas

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 29600 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shoba

Član broj: 9447
Poruke: 134
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: banner exchange kod nas12.11.2004. u 12:58 - pre 236 meseci
@bluesman: A ja sam upravo hteo detaljnije da napisem ono sto si ti rekao u poslednjoj recenici!

Dakle, narode eto prilike i skoro gotove forme buduceg uspesnog banner exchange servisa !!!

Organizujte kako se to sad popularno kaze "transparentnu" razmenu bannera. Evo moguceg recepta:
Za sledeci poduhvat potrebno nam je:

- nekoliko stranica profesionalnog i prakticnog tzv "korporativnog" dizajna web sajta

- precizno odredjena pravila bez nedorecenost

- "transparentna" i precizna realtime fer statistika u kojoj ce pored ostalog obavezno biti spisak sajtova koji su u mrezi i na kojim se prikazao banner klijenta odnosno na kojim sajtovima se desio klik na banner klijenta. Ta stvar se realizuje jedva malo komlikovanijim redom od sledeceg
" SELECT * FROM baza WHERE aktivan=true "
Tako sticete neverovanu prednost u odnosu na trenutnu konkurenciju jer to i najprofesioanlniji konkurenti nemaju, zatim poverenje kod klijenata jer poslujete bez tajni i mutnjih radnji...

- vremenom kada steknete mnogo klijenata mozete uvesti i placene bannere ali ih necete ugurati u tekucu mrezu preko besplatne razmene vec potojecim klijentima ponuditi prikazivanje placenih bannera a zauzvrat ponuditi procenat (nesto kao affiliate) ili ponuditi bodove za prikaze njihovih bannera

Moguce da sam nesto zaboravio ali u principu to je to.
E sad ce neko mozda reci - pa sto ne napravis kad si toliko pameta?!
A ja kazem - moza i bih da imam bar i malo slobodnog vremena. Ali eto obecavam da kad neko to napravi bicu prvi koje ce ceo projekat pohvaliti i uci u mrezu!

Uzdravlje!
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: banner exchange kod nas12.11.2004. u 15:25 - pre 236 meseci
Banner exchange sistemi su vec polako stvar proslosti. Abuse je dosta visok a sistemi zastite od toga moraju konstantno da se usavrsavaju. Graficke reklame donose sve manji CTR (vec je solidno ispod 1%) i da bi tu uradio nesto jednostavno moras imati dobre, "highly clickable" banere, sto znaci dodatnu investiciju, jer ti webmasteri retko kad to obezbede. A cak i sa tim nemas nikakve garancije.

Cak i hibridni sistemi tipa trafficswarm.com su se lose pokazali. Kvalitet traffic-a je ocajan, i kad se sve svede - skuplja dara nego mera.

A jos o svemu tome pricati u srpskim uslovima...ne bih da budem trovac, ali necete se tu leba najesti...meni vec godinu dana stoji jedan link exchange skript u "fioci", i to kobajagi odlican fazon...sa onim slide-in reklamama (ne klasicni baneri), biranje niche-a, geo-targeted traffic...pa ne znam sta s tim da radim...Lako je napraviti sajt i privuci klijente (webmastere) male i srednje posecenosti koji ce za dzabe da se uclane, a sta cemo posle?

Jedino sto ima smisla (iako nema puno veze sa ovim) je napraviti nesto po uzoru na CJ, ali daleko smo mi od toga da budemo kvalitetno trziste za to...ajde stavi treshold za publishera da mora ima 100K poseta mesecno da bi usao u CPM program, pa da vidim koliko njih ce da se prijavi :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
*.nspoint.net.

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: banner exchange kod nas14.11.2004. u 14:48 - pre 236 meseci
Kvalitet ovakvih programa i njihovo održavanje (kao i u slučaju ostalih sistema online servisa) zavisi od zarade. Kako ovde još toga baš i nema u naročitim srazmerama - takvi su i servisi. Čim se ovde budu pojavila sredstva, pojaviće se i kvalitetni online servisi. Mislim da ćemo u narednoj godini videti neke pomake u tom pravcu.
 
Odgovor na temu

blazoni
Aleksic Balgoje
BGD

Član broj: 41117
Poruke: 2
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.blaza.co.yu


Profil

icon Re: banner exchange kod nas04.12.2004. u 18:18 - pre 236 meseci
RAZMENA BANERA
468x60
1:1
1000 prikaza gratis!


http://www.blaza.co.yu/exchange/
_________________________________
www.blaza.co.yu - zarada na internetu!
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.12.EUnet.yu.



+1 Profil

icon Re: banner exchange kod nas08.12.2004. u 15:03 - pre 235 meseci
Ne mogu da odolim a da ne zapitam ovo javno?

Da li su me to vlasnici pomenutih servisa iskljucili iz svojih servisa (bez najave i obavestenja) zato sto sam ih kritikovao ovde ili je nesto drugo u pitanju? Vrlo je cudno da mi jednostavno gase naloge jedan po jedan, odmah posle ove teme.

Da li mogu da dobijem odgovor ovde, na email ili na private, posto mi na emailove ne odgovarate?
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.12.EUnet.yu.



+1 Profil

icon Re: banner exchange kod nas08.12.2004. u 15:53 - pre 235 meseci
Sve je to jasno, vec smo upoznati sa tim vise puta, ali reklama nije dobar odgovor na moje pitanje.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

blazoni
Aleksic Balgoje
BGD

Član broj: 41117
Poruke: 2
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.blaza.co.yu


Profil

icon Re: banner exchange kod nas08.12.2004. u 16:20 - pre 235 meseci
Sam si smomenuo "chillout"... (nesto ga nevidjam vec dva dana )

Sve je jasno...Kakav god odnos razmene da imas ako dodas sebi jedan jedini kredit koji te ne sleduje nekog moras da "pokrades"...

Jedino ako neko misli da kradja nije ako sebi ili nekome dodas par desetina hiljada prikaza/ nikom nista nisi uzeo... )


p.s u slucaju sa vrha poruke pre bih rekao par miliona...





_________________________________
www.blaza.co.yu - zarada na internetu!
 
Odgovor na temu

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon Re: banner exchange kod nas08.12.2004. u 21:34 - pre 235 meseci
Citat:
bluesman: Ne mogu da odolim a da ne zapitam ovo javno?

Da li su me to vlasnici pomenutih servisa iskljucili iz svojih servisa (bez najave i obavestenja) zato sto sam ih kritikovao ovde ili je nesto drugo u pitanju? Vrlo je cudno da mi jednostavno gase naloge jedan po jedan, odmah posle ove teme.


Po ko zna koji put: "Srbija brale!"
U svoje vreme isprobao sam većinu domaći servisa ove prirode i kada sam uvideo da tu nisu "čista posla", odustao sma od istih.
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
Odgovor na temu

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: banner exchange kod nas08.12.2004. u 22:28 - pre 235 meseci
Citat:
Goran Aničić: Po ko zna koji put: "Srbija brale!"
U svoje vreme isprobao sam većinu domaći servisa ove prirode i kada sam uvideo da tu nisu "čista posla", odustao sma od istih.


U tom slucaju, mogu samo da ti kazem da nisi probao http://adz.vizio.biz :).

Kod mene jesu cista posla: sve je javno, tj. za svakog clana se zna koliko prikaza ima, i vodi se detaljna statistika. Odnos razmene je 1:1 i pri tom imam par mojih sajtova gde "zrtvujem" oko 200-300 prikaza dnevno, tek da bi imalo i da "pretekne". Nije da se hvalim, ali mislim da je realno tehnicki gledano to najbolji sistem kod nas.

Cudi me samo da je interesovanje ipak ispod ocekivanja, iako sam sproveo prilicno opsezne akcije oko promocije. Sticem utisak da domaci web opasno stagnira, ako ne i da se smanjuje..., sto je i za ocekivati, s' obzirom da nam cela ekonomija ide nizbrdo.

pyc
 
Odgovor na temu

Tony

Član broj: 1012
Poruke: 87
195.252.85.*

Sajt: www.about-weight-loss-pro..


+1 Profil

icon Re: banner exchange kod nas09.12.2004. u 10:07 - pre 235 meseci
Sto se tice banera i razmene banera, mene cudi sto se vi ljudi uopste smarate sa banerima, ali ako vec nekog interesuje, jedna vazna napomena:
Nortonov anti-spam i firewall program "eliminise" banere standardne velicine tj. postoji u okviru Nortona anti-ads program koji sa source koda web stranica surfera jednostavno uklanja HTML kodove koji prikazuju baner pa surfer ni ne vidi banere standardne velicine. Ima oko 20% posetilaca koji koriste Norton, pa je to oko 20% manje prikaza banera. O tome procitajte vise ovde:
http://www.frontpagewebmaster.com/m_216969/tm.htm

Work smart, not hard.
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: banner exchange kod nas10.12.2004. u 07:37 - pre 235 meseci
To je tačno sa blokiranjem banera, i nije samo u pitanju Norton, tu je veliki broj programa i ekstenzija za browsere. Ja konkretno ni ne znam koji mi program trenutno blokira banere, ali radi...
 
Odgovor na temu

kopija
web administrator
Beograd

Član broj: 991
Poruke: 47
*.halooglasi.co.yu.

Sajt: www.kopija.rs/blog


Profil

icon Re: banner exchange kod nas12.12.2004. u 20:52 - pre 235 meseci
Evo slučajno nabasah na ovu temu (iako bi možda trebalo da budem upućeniji), i želim da demantujem neke od mogućih, ali ipak zlonamernih, navoda povodom internet izdanja Halo oglasa.

Citat:
shoba:* Sa druge strane - na mom sajtu je bio banner nekog sajta i kada sam kliknuo na njega vodio me na www.halooglase.co.yu. Ponovio sam isto posle nekoliko sati i isto se desilo - klik na neki drugi banner vodio me na halo oglase !!!


Verovatno je u pitanju neka greška na sajtu za baner exchange prilikom postavljanja linkova iz prostog razloga što sajt Halo oglasa nema nikave pretenzije da se bavi "napumpanom" popularnošću i dobijanjem klikova kroz tuđe banere. Pre svega krivicu za ovako nešto snosi vlasnik pomenutog banner-exchange programa. Ovakvom neozbiljnošću je doveo do toga da ljudi posumnjaju da je on u nekakvom dogovoru sa Halo oglasima i da se je dobio ko zna kolike pare za to. Verujte mi da nije tako.

Citat:
bluesman:
Meni se ipak cini da je ovo za halo oglase namerno odradjeno - neko zeli da zaradi na jeftine fore.


Ja ne vidim šta bi Halo oglasi mogli da dobiju ovim "jeftinim" forama osim da izgube na ozbiljnosti svog izdanja?! Mislim da Halo oglasi imaju puno jaču promociju internet izdanja preko samog navođenja adrese sajta na novini i na bilbordima koji su bili po gradu u protekloj reklamnoj kampanji. Nevezano sa ovim, je pre nekoliko dana (pre nego sto sam saznao za ovu temu) skinut kod za razmenu banera na yulink exchange-u. Uočeno je da CTR enormno mali kao i ukupan broj klikova na baner (mislim da je cifra oko 48000 za otprilike 2. godine).

E sada malo mog empirijsko-subjektivnog utiska. Ja mislim da je prostor za ozbiljnije bavljenje banerima i reklamom na internetu kod nas u SCG još uvek jako mali. Ovo pre svega zavisi od toga što ozbiljne firme nemaju ozbiljne B2B sajtove. Uglavnom se posedovanje sajtova svodi zbog "...imamo web adresu i email na vizit karti..."-razloga, a ne ideji da se kroz sajt trguje i da to bude ozbiljno sredstvo komunikacije sa poslovnim subjektima i fizičkim licima.
Jedini ko nešto može da zaradi od reklamiranja na internetu kod nas su jako posećeni domaći informativni sajtovi koji su u sprezi sa velikim marketinškim agencijama. Znači ovde ne funkcioniše sistem (kod agencija) - ovaj klijent treba da ima baner na ovom sajtu zbog toga i toga ili na nekom drugom zbog nekog drugog razloga već se svi klijenti guraju na jedan (možda dva-tri) sajta.

Razlozi za ovakvo ponašanje agencija:
1. ne moraju da se cimaju osmišljavanjem ovog vida promocije klijenta.
2. imaju budžet za naredni period pa je zgodno da ga potroše celog zbog toga što naplate i klijentu svoju uslugu i dobiju rabat od medija na kom daju reklamu/baner.
3. visoke cene za držanje banera na takvom sajtu odgovaraju stavci 2. (veća cena - više para od rabata).
4. zamislite da kažu klijentu da im se baner vrti na elitesecurity forumu!!?? (bez omalovažavanja foruma pošto mislim da je broj 1 na prostoru Balkana) - Verovatno bi ih klijent (čitaj: marketing menadžer u klijentskoj firmi) zbunjeno pitao šta je to. Još ako je jeftino... (poslovica: Ako ne znaš šta je dobro uzmi ono što je skupo!).

Verovatno ima još razloga ali...

Znači osnovni razlog neuspešnosti ovakvih servisa je nepostojanje ideje o reklami na internetu i mogućnošću poslovanja preko njega. Verujem da ima više pokušaja pojedinaca da implementiraju ovakav servis sa nadom da će kad tada zarađivati od ovog načina reklamiranja nego što ima ljudi koji hoće da se reklamiraju na internetu kod nas - ovo odmah dovodi do frustracije kada čovek vidi da je napravio servis ali da ne može da nađe ni jednoj klijenta kome može da naplati baner - onda su mu drugi "zaverenici" krivi što je on neuspešan, a ne realno stanje na tržištu.

Problem je u tome što niko neće da napravi ovakav servis, koji bi bio maksimalno profesionalno urađen, a da zna da neće na kraju svega zaraditi. Sve ostalo su priče za malu decu.

Puno pozdrava svima,

Zoran Miljković
webmaster at halooglasi.co.yu
----------------------------------------------------------------------------------
"Absence of evidence is not evidence of absence!"
----------------------------------------------------------------------------------
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: banner exchange kod nas13.12.2004. u 01:10 - pre 235 meseci
Zorane, da li si ti procitao postove koje citiras?

Niko nije optuzio halo oglase za jeftine fore, problem je script koji generise sadrzaj i link bannera, a ne verujem da halooglasi imaju tu puno veze. Mogli su da budu i korv oglas i bilo sta. Znaci, zar nije cudno da se na tvom sajtu prikaze banner sajta A a kada klines na njega odes na sajt B? Pa onda probas malo pa vidis da se prikaze banner C koji opet vodi na sajt B, pa tako, koji god banner kliknes ide na halooglasi (sajt B u primeru).

Znaci, ti ili nisi procitao ili nisi razumeo celu pricu, ja sam rekao da je to:

a. ili slucajno - nije dobar kod.
b. ili namerno (dobar kod ali nije dobra namera), znaci "jeftina fora" vlasnika banner exchange servisa koji tako zeli da klijentu generise sto vise klikova verovatno zbog vece ili brze zarade.

Niko nije dikretno optuzen, iznete su samo sumnje i pretpostavke, a najmanje vi kao klijent pomenutog servisa.

Zato je i predlozeno da se napravi jedan servis koji bi profesionalno omogucio ovu uslugu zainteresovanima - pa kolio god da kosta. Koliko vidim, najcesca odbrana "ovih" je "Pa sta hoces kad je besplatno?". Ja, a verujem i vecina, hocu da bude odradjeno kako treba, a to sto je besplatno je irelevantno - zelim da platim.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

kopija
web administrator
Beograd

Član broj: 991
Poruke: 47
*.halooglasi.co.yu.

Sajt: www.kopija.rs/blog


Profil

icon Re: banner exchange kod nas13.12.2004. u 09:07 - pre 235 meseci
Cao,

Citat:
bluesman: Zorane, da li si ti procitao postove koje citiras?


Naravno da sam pročitao postove koje citiram inače ih ne bih citirao.
U objašnjenju citata i stoji da je verovatno problem u skripti samog banner exchange-a a to što je sajt Halo oglasa u pitanju je irelevantno u celoj priči. Ja sam samo istakao da tu ne postoji nikakav dogovor između Halo oglasa i dotičnog servisa da bi to bilo u potpunosti jasno.

Citat:
bluesman:
Znaci, ti ili nisi procitao ili nisi razumeo celu pricu, ja sam rekao da je to:

a. ili slucajno - nije dobar kod.
b. ili namerno (dobar kod ali nije dobra namera), znaci "jeftina fora" vlasnika banner exchange servisa koji tako zeli da klijentu generise sto vise klikova verovatno zbog vece ili brze zarade.


Shvatio sam i razumeo celu priču i meni nije bio cilj da branim ili hvalim bilo koga već da sa strane "klijenta" objasnim da mi nismo učestvovali u tome ni na koji način. Problem leži u tome da niko ko je primetio ovu pojavu nije obavestio vlasnika banner exchange sajta da sredi taj propust.

Da li misliš da je 48000 klikova za 2 godine puno?

Citat:
bluesman:
Niko nije dikretno optuzen, iznete su samo sumnje i pretpostavke, a najmanje vi kao klijent pomenutog servisa.

Citat:
bluesman:
Meni se ipak cini da je ovo za halo oglase namerno odradjeno - neko zeli da zaradi na jeftine fore.



Ako ovo nije direktno onda ne znam šta je.

Citat:
bluesman:
Ja, a verujem i vecina, hocu da bude odradjeno kako treba, a to sto je besplatno je irelevantno - zelim da platim.


Verujem da ima jako mali broj ljudi (pored tebe) u ovoj zemlji koji bi platio za bilo kakvu reklamu na BE programu (možda grešim), a ako već neko želi da plati reklamu na nekom ili na više sajtova mislim da je to najmanji problem (pročitaj ponovo o marketing agencijama).

Ja mislim da je dalje bespredmetno raspravljati o grešci na dotičnom servisu jer je očito da ona postoji (ili je postojala ili je neki bag u pitanju) već ovu raspravu treba usmeriti u pravcu ispitivanja toga koliko bi ljudi bilo spremno da napravi kvalitetan BE program/sajt i koliko bi ljudi bilo spremno to da plati, kao i mogućnostima koji takav program treba da ponudi.

Ukoliko neko želi meni da piše povodom ove teme neka to učini preko privatne poruke da ne smaramo ostatak ljudi koji želi da se bavi temom BE na konkretan način a ne samo kroz ovaj primer.

Pozdrav
Zoran Miljković
webmaster at halooglasi.co.yu
----------------------------------------------------------------------------------
"Absence of evidence is not evidence of absence!"
----------------------------------------------------------------------------------
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.128.EUnet.yu.



+1 Profil

icon Re: banner exchange kod nas13.12.2004. u 13:31 - pre 235 meseci
Samo na brzaka

Citat:
kopija:
Citat:
bluesman:
Meni se ipak cini da je ovo za halo oglase namerno odradjeno - neko zeli da zaradi na jeftine fore.

Ako ovo nije direktno onda ne znam šta je


Obrati paznju na konstrukciju recenice. Da sam ja rekao: "Oni su se dogovorili pa su..." bilo bi direktno, a ako koristim "Meni se ipak čini da je ovo ..." onda je to pretpostavka a ne optuzba.

Na kraju, nema veze, samo sam hteo da objasnim. Veruj mi da merim svaku rec pre nego sto izgovorim bas da me nebi pogresno interpretirali. Cak i kada opsujem - znam zasto sam to uradio - sve je "2 put' mereno" pre "sečenja". ;-)
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

SLV

Član broj: 52708
Poruke: 21
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: banner exchange kod nas29.03.2005. u 10:56 - pre 232 meseci
Koja je razlika izmedju razmene banera i recimo onoga sto sam videla na sajtu
www.pretraga.co.yu pod nazivom P2 Internet Marketing Pool odnosno
na sajtu www.elitesecurity.org Affilates
POZDRAV SLV
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: banner exchange kod nas29.03.2005. u 13:42 - pre 232 meseci
Uglavnom, razlika je u tome što kod generalne razmrene banera može da učestvuje bilo ko, a ovde vlasnik sajta bira s kim će ući u razmenu, jer se radi o posećenim sajtovima.
 
Odgovor na temu

miroslavcimpl

Član broj: 43009
Poruke: 41
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: banner exchange kod nas29.03.2005. u 15:57 - pre 232 meseci
Citat:
Citat:

fantomas: Takodje ti preporucujem da pogledas i Tuls razmenu banera
http://tuls.net
Jedini domaci servis koji ti dozvoljava vise banera odjednom za reklamu sajta na istom acountu, dozvoljavaju i do 7 banera za jedan sajt .





Na sajtu pomenutom u potpisu ove poruke moguce je da imas 9 razlicitih bannera u 3 velicine (3x3)


He. he ovo je bas zanimljivo, jeste da se nalazi pri vrhu prve strane ali covek cija je razmena kaze nesto o svom, pazi svom servisu a onda se javi jedan koji kaze kako ta infomacija nije tacna?! Pa koje onda lud FANTOM Ili ovaj sto odgovara?

Ja vam preporucujem ivicin Tuls.net baner exchange !!!

Pozdrav!

PS - Ivice pisi na na stari mail, jesu ti odobrili cekover za februar (adsens*)
 
Odgovor na temu

fantomas
Ivica Petrovic
Administrator Tuls.net Direktorijuma.
brus

Član broj: 32062
Poruke: 90
*.net
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.vuxi.net


Profil

icon Re: banner exchange kod nas31.03.2005. u 23:56 - pre 232 meseci
Pa sto se tice informacija poslao sam ti Miroslave, i havala na preporuci.

E sada sto se rice razmene banera i linkova, tu bi jos trebalo diskutovati,
samo sto Dragana mozemo privuci na
diskusiju samo ako ga pomenemo. Kada bi on bio u mogucnosti i imao vremena
da aktivno sudeluje, mislim da bi
rasprava imala ozbiljniji karakter jer je on ipak naiskusniji.

Do tada pozdrav od Ivice.
http://ivana.rs.sr/
 
Odgovor na temu

SLV

Član broj: 52708
Poruke: 21
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: banner exchange kod nas01.04.2005. u 11:11 - pre 232 meseci
Da li postojeci sistemi za razmenu banera ukljucuju samo sajtove sa yu domena
( uglavnom ) i da li postoje sajtovi sa domenima ex -yu republika koji su ukljuceni u pomenute servise za razmenu banera .

Da li postoje posebni servisi za razmenu banera koji ukljucuju samo ili uglavnom hrvatske , odnosno bosanske , makedonske sajtove . Zna li neko recimo takve servise za razmenu banera ex-yu republika koji funkcionisu nezavisno od yu weba?
POZDRAV SLV
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: banner exchange kod nas

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 29600 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.