Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da razmrdamo malo ovaj forum malim takmicenjem?

[es] :: 3D modelovanje :: Da razmrdamo malo ovaj forum malim takmicenjem?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5345 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beocity.net



Profil

icon Re: Da razmrdamo malo ovaj forum malim takmicenjem?13.06.2004. u 12:10 - pre 242 meseci
Hej ljudi Vec je 13-ti - znaci dosli smo na pola takmicenja za krevet - ali izgleda da nece biti mnogo ucesnika - jer nekako su pomalo zamrle stvari na forumu - Ne znam zasto - Mozda ispiti, odmori, seks ili nesto trece - ali 13 dana seksa - Ha ha ha - a i krevet mu dodje onda dobra tema
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.67.eunet.yu



Profil

icon Re: Da razmrdamo malo ovaj forum malim takmicenjem?14.06.2004. u 20:27 - pre 242 meseci
Da ali 5hock ti zaboravljas da dizajn treba da bude prezentovan u defaultnim materijalim- materijalu - Shvatas - ovo ne treba da bude takmicenje u prezentaciji i boljem koriscenju pluginova, vec DIZAJNU - hmm NEKI NIKAD NECE NAUCITI






INACE Ja nikada ne bih dao devojci da sedne na takav krevet - Mozda bi se zbog moje lepote odlucila za njega i nju u njemu :P a ne za mene i mene u ...... He he he
 
Odgovor na temu

5h0ck
Beograd

Član broj: 14896
Poruke: 322
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Da razmrdamo malo ovaj forum malim takmicenjem?14.06.2004. u 21:54 - pre 242 meseci
E, pa ovako je onda bolje! Sve izbrisano!
Necu vise nista ni da postavljam, ni da se trudim, ni da glumim majmuna ovde!
Uzmite pa postavljajte vase slike, jednog dana kada ih uradite... otprilike, na ovoj temi ce se postaviti svega pet slika do kraja 2015. godine.
Srecno...

PS: Nema ni jedan, jedini plugin na ovoj slici, cak ni tufne nisu nit mapa nit plugin!
Nisam cak ni Brazil koristio...

Citat:
SpelingMistakes: hmm NEKI NIKAD NECE NAUCITI
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Da razmrdamo malo ovaj forum malim takmicenjem?14.06.2004. u 22:02 - pre 242 meseci
E, 5h0ck, lakše malo, čini mi se da nisi zapazio smajlija pored te rečenice koju si citirao, niko nije imao nameru da te vređa, opušteno.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: Da razmrdamo malo ovaj forum malim takmicenjem?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5345 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.