Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mozila iz localhosta ucitava stranicu do pola

[es] :: PHP :: Mozila iz localhosta ucitava stranicu do pola

[ Pregleda: 3069 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

FlashGrounder
Flash Grounder
Google

Član broj: 10776
Poruke: 344
195.252.80.*



Profil

icon Mozila iz localhosta ucitava stranicu do pola08.05.2004. u 12:43 - pre 242 meseci
Pozdrav!

Radim php u site u localhostu i kada testiram u mozili nece da ucita celu stranicu, tj ...npr...nece da ucita, pa odem na reload pa oce, pa opet reload pa opet nece itd..kako se njemu cefne, ali uglavnom nece

A u IE se ucitava bez problema.
koliko mogu da provalim to mi se uglavnom dogadja kad je stranice obimnijeg sadrzaja.

ps. kodiram u DW

Ajde javite ako ste imali slicne probleme?
sta bi to moglo da zeza

hvala!
 
Odgovor na temu

maliX
ivan malik
bgd/ srbija i crna gora

Član broj: 1796
Poruke: 67
*.drenik.net

ICQ: 47807731
Sajt: www.xajckop.co.yu


Profil

icon Re: Mozila iz localhosta ucitava stranicu do pola17.05.2004. u 01:23 - pre 241 meseci
moze da bude mnogo stvari... od verzije DWa do verzije Mozille.

koju verziju DWa koristis? ja sam imao probleme kada sam radio stranice u DWu (xhtml) - prvi red zna da pravi probleme ako ostane kao sto je po defaultu u DWu.

imao sam slicnih problema i dok sam koristio mozillu; nakon deinstaliranja mozille i instaliranja firefoxa, to je nestalo... ne znam sta je posredi, ali sada nemam vise takvih problema.

moj ti je savet da instaliras forefox (+webdeveloper.xpi) a stranice proveravaj (da li rade i da li imaju sintaksnu gresku) u dev-phpu

nadam se da ti je barem malko pomoglo

e da... znam da nije to, ali ipak :) da nemas mozda dve promenljive sa istim imenom (ne samo u stranici, vec u okviru prezentacije?)
Hu is having fun :)
Nevaspitanje nije opravdanje
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Mozila iz localhosta ucitava stranicu do pola

[ Pregleda: 3069 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.