Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Niske cene visok kvalitet"

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: "Niske cene visok kvalitet"

Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44180 | Odgovora: 916 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6855
*.static.isp.telekom.rs.



+1455 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"24.02.2024. u 11:28 - pre 2 meseca
Kupujte samo alat bez četkica ja sam dobio dve bušilice kojima su otišle četkice. Mora sve da se rastura da bi se zamenile. Tipske su upakovane na zadnji deo motora sa čaurom. 600 din kom.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"24.02.2024. u 21:48 - pre 2 meseca
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Jel može neko da navede neku prednost usisivača sa kesom u odnosu na one sa posudom?


Prva, očigledan prednost je što nemoraš kupavati kese. E sad ... mislim verovatno ste pročitali link usisivače gde se detaljnije ulazi u prednosti i mana različitih tehnologija. Na osnovu mog skromnog iskustva rekao bih da barem što se ovog segmenta aparata tiče i dalje važi ono staro pravilo "kolko para, tolko muzike".
Za par hiljada je nemoguće kupiti dobar usisivač. Samusng je što se usisivača tiče jako loš i treba ga izbegavati. Ako želiti usisavanje na nivou mora da se odbvoji 200€ minimum pa onda već znate šta dobijete. Dobar Bosch od 30 000 će raditi super bez obzira da li ima posudu sa vodom ili kese.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"24.02.2024. u 22:06 - pre 2 meseca
Kad smo već kod Bosch-a i pitanja koje je postavio eeestablishment, posedujem baš i crni Parkside brusilicu i šrafilicu. Doduše nisu isti modeli kao što su u ponudi sad već je brusilica nešto stariji model, a bušilica nešto slabiji model, ali bi us suštini trebalo da je to to. Sa brusilicom sam izuzetno zadovoljan i svakako vredi tih para za koje će sad biti u prodaji. Ja sam za moju dao 7000 jer nisam uspeo da je uzmem dok je bila u marketu već sam posle kupio od preprodavca (bila je 6k tako da mi je 7k delovalo fer. Nekad umeju baš da budu bezobrazni). Za ove pare sad (5600) svakako vredi uzeti pogotovo ako već imate bateriju.
Što se tiče aku bušilice nisam je nešto mnogo koristio tako da ne mogu mnogo da pričam o njoj, ali verujem da je ok.
Razlog što je ne koristim je što imam ovo :https://simns.rs/product/psr-1...u-busilica-odvrtac-bosch/5291/ (Inače cena sa limka je nerelana, koštaju oko 12000)
Nevrovatna mala stvarčica koja je sebe isplatila već više puta. Najbolje je to što je toliko mala i kompaktna da je rad sa njom uživancija. Bilo koja druga, pa i gore pomenuta parkside koja ima dole budžu od baterije nije ni blizu praktičnosti sa ovom. Ne bih je menjo nizašta, da ne pomnjem to da tako mala poseduje izuzetnu snagu. Jedni više ne drži napon toliko ko kad je bila i nova što je potpuno za očekivati nakon 7+ god, korišćenja. Tako da ću verovatno zameniti baterije.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"24.02.2024. u 22:32 - pre 2 meseca
Inače skroz nevezano ali vezanu za temu, ovo je sajt koji bih preporuči svima. https://www.kupipovoljno.rs

Marke prozvoda su provereno dobre. Pogotovo neke za koje mogu lično da potpišem tako da verujem da znaju šta rade. A sa druge strane cene su izuzetno povoljne. Nardžbine preko 2000 se dostavljaju besplatno. Ja baš planiram da narčim drugu od nedelje.

Samo jedan primer. Mutti (brend koji mnogi, iskusniji od mene cene) pardajz u konzervi od 2500g košta 630 din. Konzerva istog proizvodjača od 400g po marketima se prodaje za 330 din! Inače svaka preporuka za taj pardajz kao i za Rummo testenine. Teško se nalaze po marketima ali je kvalited iznad većine na koje obično nailazimo. Npr. Rummo i Barilla špagete čak nisu u istoj kategoriji ako se ja pitam.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1641



+593 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"24.02.2024. u 23:46 - pre 2 meseca
https://www.kupipovoljno.rs/pr...a-perla-skusa-fileti-115g.html 190din.

La Perla skusa fileti. Mogu se naci na pijaci za 140din.

Riba potice iz oblasti '61' - oko Japana.



Postoji mogucnost da su ribe zarazene pobeglom radijacijom iz Fukushime. Koliko je ovo realno?

Koliko revnosno kontrolisemo robu prilikom uvoza?

Kojim kanalima dolazi ova riba sto se prodaje na pijaci, i da li se kontrolise?

Pitam za druga. Vec pet godina svaki dan jede ove filete.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6855
*.mbb.telenor.rs.



+1455 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 11:39 - pre 2 meseca
Dusanbos jeftinija ti je ta ista hrana u metrou odakle nabavljaju ovi preprodavci ugl tunjevina la perla u komadu 170 din ona prava. Ja uzimam neku gana u komadu 150 din. U metrou neretko ruo mare bude 150 ako uzmeš 2-3 konzerve. One velike ne male.

Uzimam samo u ulju one u sopstvenom soku su oooooo d v r a t n e.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 18:28 - pre 2 meseca
Jesu odvratne te u salamuri, al su dijatalne ;). Jeo sam ih kad dok sam trenirao i bio na režimu skidanja težine. Suvoparno do zla boga. A i ne znam koliko to malo ulja može da utiče na dijetu u poredjenju kad samo ucediš običnu tunjevinu u ulju. Svakako šta god da uzimate obavezno samo u komadu. Komadiće umeju da budu užas.

Inače ne mogu da govorim o ribi sa ovog sajta jer nisam nešto poredio cene. Zašta potpisujem su prozvodi od pardajza Mutti, testenina Rummo i maslinova ulja Carpelli i Basso. Svi navedeni prizvodjači prave proverno dobre stvari, a cene koliko vidim kod nas (i u inostranstvu) idu i duplo od ovih sa sajta.
Il Capitano ima dobar odnos cena kvalitet mada ne vidim da je ta marka na ovom sajtu nešto povoljnija nego drugde.
Ko voli italijansku kuhinju naručite gore navedene prozvode u vrdnosti oko 2000 (besplatna dostava) nećete se pokajati. Bukvalno ne mugu da se porede sa nekim da kažeš boljim proizvodjačima tipa Monini i Barilla. Mislim koliko su bolji od ovih kojih ima svuda.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8399
*.dynamic.sbb.rs.



+1353 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 18:33 - pre 2 meseca
Šta kažete za ovo ulje u staklenoj boci 0.5l

https://www.kupipovoljno.rs/pr...je-od-komine-maslina-0-5l.html

Deluje jeftino?
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8111



+1760 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 18:33 - pre 2 meseca
Ona iscepkana "komadici" to svako kupi jednom i kad vidi sta je vise ne kupuje
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6855
212.200.182.*



+1455 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 18:53 - pre 2 meseca
To ti je mešavina komine i ekstradevičanskog dakle neki bućkuriš. Komina se pravi od otpadaka termičkom obradom i nikako nije zdrava.


Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
..92bb:3480:fdb0:129:77ef:e3e1



+7177 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 19:31 - pre 2 meseca
Citat:
scoolptor
Postoji mogucnost da su ribe zarazene pobeglom radijacijom iz Fukushime. Koliko je ovo realno?


Ako te TO brine, onda bolje da ne jedes ribu uopste, "radijacija iz Fukushime" ce ti biti najmanji problem :-)

Ko je toliko zabrinut sa sastavom zagadjivaca integrisanim u ribe eventualno moze da nadje/procita sa kojom ribom ima najvise sanse da pokupi najmanje teskih metala i sl. ali, ono, moje misljenje ako krenes tako da gledas zivot morao bi ostati pod staklenim zvonom zato sto su zagadjivaci bukvalno svuda oko tebe.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1641



+593 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 21:20 - pre 2 meseca
Nisam rekao da mene brine. Konzumiram tu robu u razumnim kolicinama. Ali moj drug preteruje.
Jasno je da ribe koje duze zive akumuliraju vise teskih metala, i da te treba izbegavati, bez obzira na zonu u kojoj su ulovljene. To kod skusica nije problem. Ali direktna izlozenost radioaktivnom materijalu moze biti problem.
Pojedine ozbiljne zemlje su uvele pojacanu kontrolu ribe koja potice iz Japana i okoline.
E sad je pitanje kojim kanalima stizu te konzerve koje zavrse kod nas na pijaci, a bogami i u prodavnicama, te da li su prosle ikakvu kontrolu.

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 21:41 - pre 2 meseca
Sećam se jedno vreme ( posle nekih od ratova ) su kod nas u prodaji mogle naći plave konzerve mlevene tunjevine na kojima je otprilike pisalo " the gift from the government of Japan "
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8111



+1760 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 21:45 - pre 2 meseca
Naravno da u Srbiji ne postoji Nikakva kontrola ! Pisali smo u tome kada je bilo aktuelno ono vracanje cipsa sa HR granice i cesto se desava ! Pre neki dan je vracena roba iz Slovenije itd.

U Srbiji nema nikakve kontrole . Ni Izvozne ni uvozne !


Pre neki dan jer ovo je ipak " Lidl " tema , Lidl je povukao neki Holandski keks ! Cookies sa cokoladom , 3 vrste cokolade itd. U Srbiji se normalno prodavalo !

Hr izvrsila kontrolu i pronasla opiljke metala ?!

Onda je Lidl povukao proizvod iz HR pa i iz SR jer je ista serija u pitanju !

I onda na N1 pisu Botovi kao Lidl prodaje djubre , a ostali Svi prodaju samo Zdravo ? Jer samo Lidl povlaci hranu !

A do Botovskog mozga im ne dolazi da u Srbiji Niko ne vrsi Nikakvu kontrolu !



Tako ova riba ! Ne ide njen put Japan - Srbija ! Nema sanse ! Jer je nase trziste tako malo i bedno da Japanci nisu ludi da posluju sa tako malim kolicinama !

Vec to ide najcesce Japan - Nemacka - SR , od cega samo jedan delic ode za SR a ogromna vecina ostane u DE !

I onda Nemci izvrse kontrolu , pa je nemoguce da je njihov ogroman deo dobar , a nas delic Los !
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 22:10 - pre 2 meseca
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Šta kažete za ovo ulje u staklenoj boci 0.5l

https://www.kupipovoljno.rs/pr...je-od-komine-maslina-0-5l.html

Deluje jeftino?


Ne bih ti preporučio ovo ulje. Da je čisto od komine preporučio bi ga za prženje, ali pošto ima 15% ekstra devičanskog neće biti dobro ni za to. (za tu namenu bolje uzmi čisto od komine)
S druge strane ako koristiš za druge namene ne dobijaš to što bi trebalo. Što se zdravstvenog aspekta tiče ulje od komine masline i dalje je zdravije (manje štetno) od rafinisanog suncokretovog ulja ipak ne može da se poredi sa čistim hladno cedjenim.
Kao što rekoh imam poverenja u ovaj brend koje su i sad opravdali time što su jasno napisali šta je u flaši. Gomila drugih proizvodjača bi bez problema na ovo lupila Extra Virgin etiketu. Evo sad se mučim sa nekim isto Ekstra Devičanskim kupljenim u Lidlu koje ime i skoro isti dizjno kao ono koje sam havlio ovde na drugoj temi. (Brend je isti, ali ne i porizvdjač). Tačno mogu da osetum suncokret u njemu. Ima u tu i maslinaovog, ali verovatno kao i ovo nekih 15%.

Preporučio bih ti nešto iz te selekcije Sabino Basso. To su ulja sa poreklom što je uvek dobar znak jer ljudi uglavnom neće da se zezaju kad stave na flašu ime svojih maslinjaka, a od toga žive. Zanimljivo da na njihovom talijanskom sajtu flaša košta 15€!

 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"25.02.2024. u 22:16 - pre 2 meseca
Nešto me ova tema netera na razmišljenje. Šta bi npr. bilo kad bi devojka (ili dečko ne daj bože) nekome rekla da je ekstra devica. Meni bi tu odmah nešto smrdelo.
Mada ajde da ne srljamo sa zključcima pa da pretpostavimo da je možda upecala zlatnu ribicu te joj se prva 3 puta ne računa.




[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 25.02.2024. u 23:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6855
*.static.isp.telekom.rs.



+1455 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"26.02.2024. u 02:31 - pre 2 meseca
Citat:
ademare:
Ona iscepkana "komadici" to svako kupi jednom i kad vidi sta je vise ne kupuje

To su mahom seckane uši, oči i perajca unutra
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"26.02.2024. u 02:48 - pre 2 meseca
i malo Silikona,
tek toliko, da drži sve na gomili,
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"26.02.2024. u 03:13 - pre 2 meseca
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
scoolptor
Postoji mogucnost da su ribe zarazene pobeglom radijacijom iz Fukushime. Koliko je ovo realno?


Ako te TO brine, onda bolje da ne jedes ribu uopste,


bas je zabrinjavajuce da je 2024-e Radijacija postala "zarazna",
pa je kao Kolera, Kuga, Tifus i Boginje.

Jedino još da saopšte iz Fokušime
- sa koliko Bekerela zrace kolera, kuga, tifus i boginje, pa da Navalimo na Sardine s' Spijace za skoro "Dž".

da li je u tim sardinama SAMO OVO ↓↓↓ ? ... ili pomalo umeju da "Svetle u Mraku" ?







Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.ptr.icomera.net.



+7177 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"26.02.2024. u 09:25 - pre 2 meseca
Citat:
scoolptor:
Nisam rekao da mene brine. Konzumiram tu robu u razumnim kolicinama. Ali moj drug preteruje.
Jasno je da ribe koje duze zive akumuliraju vise teskih metala, i da te treba izbegavati, bez obzira na zonu u kojoj su ulovljene. To kod skusica nije problem. Ali direktna izlozenost radioaktivnom materijalu moze biti problem.
Pojedine ozbiljne zemlje su uvele pojacanu kontrolu ribe koja potice iz Japana i okoline.
E sad je pitanje kojim kanalima stizu te konzerve koje zavrse kod nas na pijaci, a bogami i u prodavnicama, te da li su prosle ikakvu kontrolu.


Ako te brine radijacija, ulozi malo kinte u Gajgerov brojac (mada prvo prouci sta ti radi posao)... Ali ako to uradis, iznenadices se koliko su neke stvari radioaktivne, verovatno mnogo vise od te ribe ;-)

Btw, bio sam poslom u Fukushimi 3 meseca posle incidenta (koleginica i ja bukvalno bili jedini putnici u vagonu osim nekih Amera humanitaraca)... poneli vodu i klopu iz Tokija za ceo dan :-) Zao mi bilo da propustim odlicnu morsku hranu ali sta je tu je. Sad se ne bih nesto brinuo iskreno, ali to je ipak na svakom da sam vidi da li je pametno ili ne.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: "Niske cene visok kvalitet"

Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44180 | Odgovora: 916 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.