Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Niske cene visok kvalitet"

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: "Niske cene visok kvalitet"

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44532 | Odgovora: 916 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.179.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 08:56 - pre 6 meseci
Java beograd je ona nadrkhana kasirka što vam kao slučajno dva puta provuče isti proizvod. A onda skoči na kupca i viče što nisi gledo šta ti kucam!



Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.164.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 09:02 - pre 6 meseci
Citat:
Java Beograd: Čuj "pekarska mafija"?! Već smo obavešteni o "puter mafiji".

Šta je sledeće: "pasulj i pirinač mafija"? Možda "mafija kiselih krastavčića"? Ili "mafija alu folija, prijanjajućih folija i folija za pečenje"?


Ti jedeš margarin i svejedno ti je dal imlekov puter košta 20 evra po kilogramu ja pošto jedem primetim da svuda u EU kilo putera košta 7 evra!
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.164.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 09:04 - pre 6 meseci
Citat:
ademare:
Nada se covek da se Lidl Popravio - Promenio ?

Ali oni ga svaki put iznenade , jer su ostali isti ;)

I tako svaki put.

Jedino sto mogu da primetim da onaj "racun" ne lici na Lidlove ! Kod mene odavno stampaju samo plave !

I odakle Lidl u Deligradskoj ulici ? Na opstini Savski venac ?


Pekara na slaviji u kojoj ceo život kupujem hleb. Više im nikada nisam ušao.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9525
*.static.isp.telekom.rs.



+10262 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 09:41 - pre 6 meseci
@bordžija
Lepo je što si tu i komentarišeš.

Aj' samo ti nama lepo reci: ZAŠTO i dalje ideš u Linde i zašto redovno kupuješ kad je toliko loše?




Uzgred, dvostruko provlačenje je za novajlije, junior kasirke.
Kad sam ja bio kasirka, bio sam senior, ja sam to triplicirao, kvradriplicirao, a bogami, umeo sam i da najjeftinije cigare elegntno naplatim kao najskuplji Malbrobo, posebno onima "što se žure".
Najpacijenti su mi bili večiti nezadovoljnici, takvi kao ti, koji su već nadrkani i imaju loše mišljenje o kompaniji u kojoj radim. Pa onda, što da ih ne opelješim koliko mogu, što da im menjam uvaženo mišljenje.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.179.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 12:22 - pre 6 meseci
Idem zato što mi se može gde god da sam obiđem lidl prodavnice da uporedim najviše pratim poskupljenja koja uredno beležim i izdaću knjigu pod naslovom niska cena i visok kvalitet. Biće obuhvaćene i kasirke koje su jedno vreme merile u librama a naplaćivale kilograme.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1641



+593 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 12:42 - pre 6 meseci
@bordzija te slike - hleb 500g meri 250g - da ga nisi izdubio s ledja?

Citat:
Java Beograd:
@bordžija
Kad sam ja bio kasirka, bio sam senior, ja sam to triplicirao, kvradriplicirao, a bogami, umeo sam i da najjeftinije cigare elegntno naplatim kao najskuplji Malbrobo, posebno onima "što se žure". :D :D :D
Najpacijenti su mi bili večiti nezadovoljnici, takvi kao ti, koji su već nadrkani i imaju loše mišljenje o kompaniji u kojoj radim. Pa onda, što da ih ne opelješim koliko mogu, što da im menjam uvaženo mišljenje.


A kako to operjasis? Na kraju dana uzmes visak sa kase? U dosluhu sa kolegama - jer ako radis u prvoj, druga zatvara kasu?

A vidis, ja kada vidim da mi kasirka naplati 200dn manje ja se vratim i platim, da ne skidaju jadnici sa plate. A sada mozda promenim praksu, nakon uvida u razmisljanje bivsih kasira.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.164.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 12:58 - pre 6 meseci
Vidi vidi sve sami pošteni trgovci na ovoj temi a u lidlu hleb od 500 grama do kase se ispuva na 300.

Izgleda da će opet zaposleni da preuzmu sav teret na svoja leđa.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
2a02:a212:92c4:80:d1d8:d491:..



+7177 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 13:04 - pre 6 meseci
Kad smo kod kasirki, ja sam imao presmesnu situaciju prosle godine u lokalnoj home-improvement prodavnici (Hornbach) - kasirka je bukvalno svaki artikal skenirala 2 puta... ja gledam racun, ocekivao 100 i kusur EUR, a ono 200 i kusur... bili neki majstori do mene, svi poceli da se smejemo na to, sacica gluposti >200 EUR :-)

Vratim se nazad, kazem kasirki da mislim da se malo preracunala... ona mora da zove seficu valjda da resetuje stagod. Najsmesnija stvar je bila sto je kasirka bila nadrkana sto je sefica 'maltretira 'da sve ponovo skenira i sve vreme objasnjava kako je kriv citac, ovo ono... neverovatan stav, sto je najludje niko je nista nije krivio ili cak krivo pogledao, ali je ona morala sve vreme da pravi face i objasnjava kako se sve urotilo protiv nje :-)))

Neki ljudi...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1641



+593 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 13:30 - pre 6 meseci
Posle Lidla obavezno proverite racun. Lidlova kasa radi pet puta brze od Maksijeve, i moguce je da se provuce greska ili dve.
Ne samo u kolicini vec i u ceni - jedna cena na polici a druga na racunu.

Neces se obogatiti ili propasti ako ti manje ili vise naplate. Stvar je principa - da li dozvoljavas drugima da te 'potkradaju' ili ne - i da li volis da 'uzimas' ono sto ti ne pripada ili ne.

Elem, u vezi kasa na kojima kupac sam skenira robu i placa, da li toga ima u Srbiji - recimo u naprednom Beogradu? Ima ih cak i u Rusiji. Da li to kod nas moze da zazivi?
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 13:36 - pre 6 meseci
Citat:
scoolptor: Elem, u vezi kasa na kojima kupac sam skenira robu i placa, da li toga ima u Srbiji - recimo u naprednom Beogradu? Ima ih cak i u Rusiji. Da li to kod nas moze da zazivi?

Vidjao sam u Univerexport-u u NS-u na vise mesta. Imaju radnje i u BG-u i verovatno ima i tamo.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.164.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 13:52 - pre 6 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Kad smo kod kasirki, ja sam imao presmesnu situaciju prosle godine u lokalnoj home-improvement prodavnici (Hornbach) - kasirka je bukvalno svaki artikal skenirala 2 puta... ja gledam racun, ocekivao 100 i kusur EUR, a ono 200 i kusur... bili neki majstori do mene, svi poceli da se smejemo na to, sacica gluposti >200 EUR :-)

Vratim se nazad, kazem kasirki da mislim da se malo preracunala... ona mora da zove seficu valjda da resetuje stagod. Najsmesnija stvar je bila sto je kasirka bila nadrkana sto je sefica 'maltretira 'da sve ponovo skenira i sve vreme objasnjava kako je kriv citac, ovo ono... neverovatan stav, sto je najludje niko je nista nije krivio ili cak krivo pogledao, ali je ona morala sve vreme da pravi face i objasnjava kako se sve urotilo protiv nje :-)))

Neki ljudi...

Loša procena kasirke, učinilo joj se da žuriš pa je odradila šemu. Realno uz današnje skener kase možeš majmuna da dresiraš za taj posao obavljaće ga odlično.


Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.164.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 13:56 - pre 6 meseci
Samouslužnih kasa ima svuda jedini problem što su poluispravne tj ne primaju keš ovde u centru kod mene maxi i idea market. I hoće često da polude na gramažu jer to niko ne održava. Recimo stavljaš krompir pa se ne poklapa vaga u radnji i vaga na kasi. I onda čekaš pomoć ko budala.
Ima ih svuda po beogradu u svakom supermarketu. Te samouslužne kase jedino lidl nema.

Jedino me kradu u lidlu na kasi baš zanimljivo jelda? U lidlu uvek proveravam šta je na računu. Odmah! I uvek je pogrešno kucano u korist lidla.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8111



+1760 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 14:01 - pre 6 meseci
Citat:
scoolptor:


Elem, u vezi kasa na kojima kupac sam skenira robu i placa, da li toga ima u Srbiji - recimo u naprednom Beogradu? Ima ih cak i u Rusiji. Da li to kod nas moze da zazivi?


Naravno da ima , ali jbg, nisu jos stigle u svako selo , pa ni u tvoje
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1641



+593 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 14:03 - pre 6 meseci
Vazno je da su stigle u najvece selo, ademare ;)
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
2a02:a212:92c4:80:d1d8:d491:..



+7177 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 14:07 - pre 6 meseci
Citat:
bordzija:
Citat:
Ivan Dimkovic:
Kad smo kod kasirki, ja sam imao presmesnu situaciju prosle godine u lokalnoj home-improvement prodavnici (Hornbach) - kasirka je bukvalno svaki artikal skenirala 2 puta... ja gledam racun, ocekivao 100 i kusur EUR, a ono 200 i kusur... bili neki majstori do mene, svi poceli da se smejemo na to, sacica gluposti >200 EUR :-)

Vratim se nazad, kazem kasirki da mislim da se malo preracunala... ona mora da zove seficu valjda da resetuje stagod. Najsmesnija stvar je bila sto je kasirka bila nadrkana sto je sefica 'maltretira 'da sve ponovo skenira i sve vreme objasnjava kako je kriv citac, ovo ono... neverovatan stav, sto je najludje niko je nista nije krivio ili cak krivo pogledao, ali je ona morala sve vreme da pravi face i objasnjava kako se sve urotilo protiv nje :-)))

Neki ljudi...

Loša procena kasirke, učinilo joj se da žuriš pa je odradila šemu. Realno uz današnje skener kase možeš majmuna da dresiraš za taj posao obavljaće ga odlično.



Halapljivost je ono sto ubija lopine - da je "zeznula" samo par stvari, vrlo verovatno se ne bih vracao.

Ali zinula g*zica pa je htela da inkasira ~120 EUR u jednoj transakciji... e *ebi ga, nema leba bez motike :)

Obicno koristim one self-scan kase, ali u Hornbach-u kao i u IKEA-i imaju limit na broj artikala koji dozvoljavaju da ide na self-scan. U ovom slucaju sam imao gomilu nekih sitnica iznad tog broja... ali brate, da na svakoj pokusa da izvuce kintu, pa ono... pretera ga.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.179.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 14:08 - pre 6 meseci
A ja se pito što me ubeđuje da sam izdubio hleb iz lidla pa zato ima na vagi 300 grama, odšta ti je lukav i kreativni seljak 🤗 što bi suseljani rekli snalažljiv!
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
2a02:a212:92c4:80:d1d8:d491:..



+7177 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 14:10 - pre 6 meseci
Ja sam vidjao svasta, od otvorenih decijih paracetamola (!) preko otvorenih deterdzenata gde se neko posluzio ili otvorene ambalaze kojekakvih zezalica u Albert Heijn-u u NL, isto slobodno posluzivanje... svasta ljudi rade :)

Izdubljeni hleb jos nisam video, mada logisticki nije neki problem da manje hlebice maznu ako bas mora, ne verujem da bi se bavili izdubljivanjem :))) Ili eventualno da ga pojedu na licu mesta :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.164.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 14:17 - pre 6 meseci
Hrana je toliko skupa da me nebi čudilo da ljudi počnu da presipaju u džepove i tome slično. Hrana je u srbiji duplo i troduplo skuplja nego u zemljama EU.

U srbiji skoro svaki proizvod ima onu zujalicu. Svaki puter otvaraju i guraju u njega.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9525
*.static.isp.telekom.rs.



+10262 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 14:22 - pre 6 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:Ali zinula g*zica pa je htela da inkasira ~120 EUR u jednoj transakciji... e *ebi ga, nema leba bez motike :)


Ne može današnja kasirka ni dinara ni centa da zaradi ako dva ili tri ili deset puta provuče jedan isti artikal. Ili ako kilo krompira izmeri kao tri kile.
Jer, na kraju smene, otkuca se total kase, i koliko je kucala, toliko para mora da preda.

Kako može da inkasira "u sopstveni džep"? Samo ako mušterija plaća kešom, i samo ako ne vrati tačan kusur.

Ne zaboravite da SVI marketi imaju bar jednu, a najćešće dve i više kamere upravo iza leđa kasirke, postavljene tako da se snima manipulacija novcem.
Jer, na svaku pritužbu mušterija mora da se reaguje, i "kasirka-lopovka" dobije šut kartu u roku od odma'.

Težak je to posao ... zamisli, svaki dan se pojavi sijaset nadrkanih mušterija, poput bordžije, kivnih na državu, vladu, Vučića, ženu, komšiju, šefa ... pa dođu pa se istresaju na kasirku u maksiju / Lidlu.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6858
87.116.179.*



+1457 Profil

icon Re: "Niske cene visok kvalitet"30.10.2023. u 14:23 - pre 6 meseci
Žena se pre neki dan vratila sa pijace i kaže ajde još malo da kupujemo na pijaci za 200 din ovi u supermarketima su odavno digli paradajz i papriku na 300-400din. Koji crni najcrnji lopovluk u srbiji! U grčkoj 120 din kilo paprike paradajz 70-80 din.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: "Niske cene visok kvalitet"

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44532 | Odgovora: 916 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.