Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?

[es] :: Video produkcija :: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?

[ Pregleda: 1952 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bp21000
Bogoljub Popovic
Novi Sad

Član broj: 15187
Poruke: 207
*.dynamic.kdsinter.net.



+16 Profil

icon Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?26.08.2021. u 18:20 - pre 32 meseci
Posto imam pretplatu na netflix-u, zanima me da li postoji nacin da se film sa titlom nekako preuzme na PC i kasnije gleda offline kada to pozelim?

Unapred hvala na odgovorima.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8077



+1752 Profil

icon Re: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?26.08.2021. u 19:40 - pre 32 meseci
To u sustini nije legalno , jer da jeste oni bi to omogucili .

Sto se tice snimanja filmova sa titlovima , to nije moguce ni sa Piratskih strimer sajtova , pa tesko da je moguce sa Netflixa .


E sad konacni odgovor , cisto edukativno je moguce


Postoji program davno sam koristio , ne secam se imena koji snima ekran ! Znaci snima ekran bez obzira sta je na njemu , prezentacija , animacija , pomeranje misa , film itd . On snima sve pa i titlove koji nisu deo filma .

Moze da snima prozor moze full skrin .


Jos samo kad bih se setio imena , ali po ovom opisu trebao bi da izguglas .Pa da vidis da li to zadovljava tvoje zahteve .

Ja sam isprobavao na DVR strimovima i radilo je .Ali to je bilo pre 5-6 godina .
 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?26.08.2021. u 22:10 - pre 32 meseci
Bandicam.
 
Odgovor na temu

colke77
Dragan Colić
Beograd

Član broj: 74309
Poruke: 194
*.dynamic.a1.rs.



+12 Profil

icon Re: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?27.08.2021. u 08:39 - pre 32 meseci
Druze, imas aplikaciju koja se zove Netflix. Skines tu aplikaciju i onda imas download. Skida filmove sa titlom. To mozes uraditi i na windows PC-u i na mobilnom telefonu, ja koristim windows i android, za apple ne znam.
Sve sto ti treba je da ili skines aplikaciju sa windows store-a ili sa google play-a. Preko browsera ne moze.
Idemo dalje
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bp21000
Bogoljub Popovic
Novi Sad

Član broj: 15187
Poruke: 207
*.dynamic.kdsinter.net.



+16 Profil

icon Re: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?27.08.2021. u 08:46 - pre 32 meseci
Da. Nasao sam nesto slicno sto u potpunosti radi taj posao.

Video Downloader for Netflix

Skida se sa Microsoft Store i kosta 2450 dinara za jednogodišnju licencu. Kad se to plati, uz cenu Netflix pretplate, sve drugo je lagano i potpuno legalno.

Dakle, kao sto je uvek bilo, plati pa klati :)
 
Odgovor na temu

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.dynamic.a1.rs.



+183 Profil

icon Re: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?27.08.2021. u 09:18 - pre 32 meseci
CamStudio
 
Odgovor na temu

colke77
Dragan Colić
Beograd

Član broj: 74309
Poruke: 194
*.dynamic.a1.rs.



+12 Profil

icon Re: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?30.08.2021. u 10:15 - pre 32 meseci
Citat:
bp21000:
Da. Nasao sam nesto slicno sto u potpunosti radi taj posao.

Video Downloader for Netflix

Skida se sa Microsoft Store i kosta 2450 dinara za jednogodišnju licencu. Kad se to plati, uz cenu Netflix pretplate, sve drugo je lagano i potpuno legalno.

Dakle, kao sto je uvek bilo, plati pa klati :)


Nisi morao placati licencu, Netflix app je besplatan, naravno ako imas Netflix preplatu.

Idemo dalje
 
Odgovor na temu

bp21000
Bogoljub Popovic
Novi Sad

Član broj: 15187
Poruke: 207
*.dynamic.kdsinter.net.



+16 Profil

icon Re: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?31.08.2021. u 14:31 - pre 31 meseci
Da, ali...

Citat:
Neke serije i filmovi nisu dostupni za preuzimanje, pa ćeš možda vidjeti ikonu PreuzimanjaIkona preuzimanja za neke naslove, ali ne i za ostale.

Ako ne vidiš ikonu Preuzimanje ni za jednu seriju ili film, možda postoji problem s uređajem ili preuzimanje nije dostupno na tvojem uređaju. Za otklanjanje pogrešaka slijedi dolje navedene korake.


Ovako kako sam ja uradio dostupno za download je baš sve, uključujući i titlove po želji.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

Član broj: 224915
Poruke: 802



+634 Profil

icon Re: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?01.09.2021. u 13:28 - pre 31 meseci
Citat:
ademare:
Postoji program davno sam koristio , ne secam se imena koji snima ekran ! Znaci snima ekran bez obzira sta je na njemu , prezentacija , animacija , pomeranje misa , film itd . On snima sve pa i titlove koji nisu deo filma .

Ono sto ja profesionalno koristim (za pripremu obuke, ne za skidanje filmova :-) ) je Microsoft Teams. U Outlooku zakazem online sastanak na koji pozovem samo sebe, cim pocne zapocnem snimanje (record session) i ukljucim deljenje ekrana. Tu mogu zaista da snimim sve sto se desava na ekranu. Dobijem MP4 fajl i nadalje je lako.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Da li je nekako moguce skinuti video i titlove sa Netflixa?

[ Pregleda: 1952 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.