Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IT Project Manager?

[es] :: Vodič za posao :: IT Project Manager?

[ Pregleda: 608 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzehverovic
Milorad Dzehverovic
Nezaposlen
Novi Sad

Član broj: 345725
Poruke: 1
*.dynamic.kdsinter.net.



Profil

icon IT Project Manager?03.11.2020. u 12:47 - pre 42 meseci
Jel ima neko iskustva sa ovom pozicijom?

Imam nekog iskustva u programiranju, ali je ipak taj momenat sa ljudima koji me ispunjava. Da li zna neko kako doci do ove pozicije?

Znam dosta ljudi koji su zavrsili kurs pa odmah otisli na praksu u neku firmu, doduse za programiranje. Da li ovo moze da se aplicira i za ovu poziciju?

Kakve su plate ovde? Znam da je odgovor "zavisi" ali bi bilo lepo ako bi neko mogao da mi da okvirno cifre od juniorskih do seniorskih pozicija.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2700



+699 Profil

icon Re: IT Project Manager?03.11.2020. u 20:47 - pre 42 meseci
Na te pozicije dolaze ljudi koji su prošli od juniora do starijih seniora i pokazali iskustvo u vođenju timova i manjih projekata.
Ne možeš na te pozicije da konkurišeš tek tako sa strane, ako nemaš dobar CV (uspešno vođeni i okončani IT projekti), jer sa tim se ne rizikuje, jednog programera je donekle lako zameniti (lako u smislu "lako", ne u smislu da je lagano), ali Project manager-a "malo" teže.

Ono gde možeš da upadneš kao da si "pao s Marsa" je neki menadžer u prodaji i sl., ali da vodiš tim programera od kojih znaš poprilično manje, to ne može ni u snu. Bar ne u uspešnim IT kompanijama.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: IT Project Manager?

[ Pregleda: 608 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.