Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promocija preko FB, mogućnost više kartica ili PayPal računa?

[es] :: E-Kupovina :: Promocija preko FB, mogućnost više kartica ili PayPal računa?

[ Pregleda: 720 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ornamentum
sam svoj majstor

Član broj: 341082
Poruke: 23
*.teol.net.



+2 Profil

icon Promocija preko FB, mogućnost više kartica ili PayPal računa?31.08.2020. u 20:19 - pre 44 meseci
Poštovanje svima. Nas 3 prijatelja želimo da promovišemo nešto na Facebooku. Želimo da učestvujemo zajedno finansijski ali smo iz 3 različite države (USA, Srbija i BIH). Na FB kako vidim mogu da plaćam samo sa jednom VISA net karticom ili PayPalom, to mi stoji od opcija. Međutim pitam sve koji znaju, koji je najefikasniji način da nas trojica iz različitih zemalja uplaćujemo na jedan račun a onda admin na FB da troši sredstva na promociju? Da li je to moguće sa PayPal nalogom ili svako od nas mora da ima vlastiti nalog i kartice pa da prilikom različitih promocija na FB mijenjamo kartice u zavisnosti ko daje pare za koju promociju (što je katastrofa opcija)?
Hvala unaprijed na odgovorima, jako mi je bitno a nemam dovoljno iskustva.
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
93.180.149.*



+122 Profil

icon Re: Promocija preko FB, mogućnost više kartica ili PayPal računa?01.09.2020. u 20:26 - pre 44 meseci
Ne vidim u cemu je problem da admin ima Paypal nalog i sa njega da placa na FB a vi po potrebi/zelji uplacujete njemu na njegov Paypal racun.
 
Odgovor na temu

ornamentum
sam svoj majstor

Član broj: 341082
Poruke: 23
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: Promocija preko FB, mogućnost više kartica ili PayPal računa?07.09.2020. u 20:44 - pre 44 meseci
Citat:
tox master: Ne vidim u cemu je problem da admin ima Paypal nalog i sa njega da placa na FB a vi po potrebi/zelji uplacujete njemu na njegov Paypal racun.


1. Da li i mi ostali moramo imati PayPal naloge ili...?
2. da li se mora otvoriti business account ili je dovoljno personal account za fizička lica?
 
Odgovor na temu

ornamentum
sam svoj majstor

Član broj: 341082
Poruke: 23
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: Promocija preko FB, mogućnost više kartica ili PayPal računa?08.09.2020. u 20:09 - pre 43 meseci
Ovako, probao sam sam i otvorio PayPal nalog. Napravio request da prijatelj iz USA pošalje novac. Dobio sam notifikaciju na email da sam dobio novac, odem na PayPal nalog i vidim da nema nipta. Odem u mail nalog i vidim u mailu poziv za confirm aktivnosti primanja novca. Odem ponovo na PayPal račun i ništa, a dobijam novi email gdje kaže da je pošiljoc otkazao slanje novca. Nazovem prijatelja, kaže "nisam ništa otkazao ali skinulo mi je sa kartice novac"!? Sad čekam da zove njegov Customer service da pokuša ustanoviti šta se desilo.
Ima li neko iskustava i zna li šta se desilo?
 
Odgovor na temu

ornamentum
sam svoj majstor

Član broj: 341082
Poruke: 23
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: Promocija preko FB, mogućnost više kartica ili PayPal računa?26.09.2020. u 23:16 - pre 43 meseci
Red je da javim jer je riješen problem. Naime, kartica koju sam vezao za PP nalog (visa net) je od banke prestala da se koristi (ali mi nisu javili na vrijeme da je mijenjaju za drugu u mom paketu). Vezao sam za drugu i sada sve prolazi.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Promocija preko FB, mogućnost više kartica ili PayPal računa?

[ Pregleda: 720 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.