Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dodavanje subwoofer-a na mini liniju

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Dodavanje subwoofer-a na mini liniju

[ Pregleda: 1027 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Absolute beginner

Član broj: 54732
Poruke: 68
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Dodavanje subwoofer-a na mini liniju20.08.2019. u 21:50 - pre 56 meseci
Ovako, imam mini liniju marke AIWA (tačnije kako piše na njoj "Digital Audio System) NSX-R37; (2x100w.. din music power.. 2x40w RMS....) CD čitač je odavno crkao, tako da je koristim za slušanje muzike iz drugih izvora (DVD plejera, Laptopa, Mobilnog, TV-a). Poseduje dva zvučnika (3way 4-Driver Bass Reflex Speaker System- Model No. SX-NR37). Problem mi je uvek bio što se ok čuje jedino kad se zauzme neki "određeni" položaj u odnosu na zvučnike. Ako se postave suviše visoko nema niski tonovi se ne čuju uopšte... u neki drugi položaj bas je distorzičan... prebučno je i u daljim prostorijama iako nije nešto volume ... Da li bi nešto moglo da se dobije uz pomoć subwoofer-a (aktivnog) da se iz te linije (glavne jedinice) koja ima pojačalo šalje signal u taj recimo aktivni subwoofer :D pa iz njega u ove moje zvučnike. Pa da se ono raspodeli zvuk... (Crossover i sl?!) Izvinjavam se ako je previše glupo pitanje... Ne treba mi jači zvuk... nikada i ne pojačavam preko 70 posto... uglavnom negde i na manje od polovine ... samo da se nekako ti niski tonovi srede... Gledao ponešto na You Tube-u... pokušavao da ukapiram kako to sve funkcioniše... ali smorim se brzo...
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Dodavanje subwoofer-a na mini liniju

[ Pregleda: 1027 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.