Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Masine za papirnu galanteriju-case, tanjire, posude ...sa mogucnoscu stampe logoa

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Masine za papirnu galanteriju-case, tanjire, posude ...sa mogucnoscu stampe logoa

[ Pregleda: 1316 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NePitajteMene
MechEng,Project Engineer, CatiaV5 Design
Engineer for military vehicles
BG,Srbija...for now

Član broj: 244329
Poruke: 185



+21 Profil

icon Masine za papirnu galanteriju-case, tanjire, posude ...sa mogucnoscu stampe logoa09.01.2018. u 23:12 - pre 75 meseci
Jedno pitanjce ako neko zna nesto vise o temi iz naslova...

Da li kod nas (u Srbiji prvenstveno, moze i "region") neko pravi i prodaje masine za stancovanje papirne galanterije (case, tanjire, razne posudice od kartona za napitke, jela i sl. + eventualno i sa mogucnoscu stampanja nekih custom logoa na ambalazi kao dodatna opcija (recimo za manje serije)?

Ako ne, koji su svetski proizvodjaci masina vodeci u tom poslu?

Po netu nalazim kad kucam "Paper Cup Machines" uglavnom ponudu iz Kine (Alibaba, Aliexpress, Guangdzou :P) u rasponu cena od par hiljada evra pa do par desetina hiljada evra

Nacuo sam da dobre masine za to prave Amerikanci, J.Koreja, Kina...koje firme gledati van ako kod nas ili u Evropi nema nista?

Primeri proizvoda koje bi masina trebalo da pravi su recimo nesto kao ovde:

http://www.unipak.rs/reklamne-papirne-case.html
https://www.mega-bv-pack.rs/ka...a-kafu-tople-i-hladne-napitke/

Potpuno sam van ove price, pitanje je za pomoc prijatelju koji bi se mozda upustio u tako nesto.
Hvala unapred na odgovorima!
The eye through which I see God is the same eye through which God sees me; my eye and God's eye are one eye, one seeing, one knowing, one love.
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Masine za papirnu galanteriju-case, tanjire, posude ...sa mogucnoscu stampe logoa

[ Pregleda: 1316 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.