Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Senior WordPress Back-End Developer u potrazi za angažovanjem

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Senior WordPress Back-End Developer u potrazi za angažovanjem
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 894 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Goran321

Član broj: 90243
Poruke: 7
87.116.177.*



Profil

icon Senior WordPress Back-End Developer u potrazi za angažovanjem08.12.2017. u 19:10 - pre 77 meseci
U potrazi sam za novim, ozbiljnim saradnicima. Iza mene se nalazi petnaestogodišnje radno iskustvo kao PHP Developer-a, sa fokusom na WordPress-ov back-end, ali bez neizostavnog rada vezanog za front-end. Takođe, sa iskustvom i znanjem koje posedujem, sposoban da vodim projekte, ogranizujem i dam podršku timu sa kojim radim (team leader).

Tehnike u kojima radim su:
OOP PHP, CSS3, HTML5, SASS, JS, jQuery, CanvasJS, React.js Node.js, Solidity (blockchain smart contracts).

Imam iskustva u radu sa WooCommerce, BuddyPress, bbPress, WooDrophisping, WP Calypso, Advanced Custom Fields, salesForce API, pluginom za otvorene oglase (razvoj plugin-a od početka), integracijom API-a, payment sisteme među kojima su Paypal, Stripe, 2CO i drugi. Takođe sam radio na temama za ThemeForest kao i plugin-ima za CodeCanyon.

Sa iskustvom koje je iza mene, svaki Vaš PSD ili HTML mogu da integrišem u temu ili plugin, koji ce sadržati sve opcije neophodne za potpunu kontrolu nad željenim sadržajem.

Takođe, već postojeće teme ili plugin-e je mogu prilagoditi Vašim I potrebama Vaših klijenata.

Zainteresovan sam za freelance poslove, kao I stalno zaposlenje koje uključuje rad od kuće.

Ukoliko ste zainteresovani za ozbiljnu saradnju, kontaktirajte me na mail gp [at] godev.rs

Više o mom dosadašnjem radu možete pronaći na mom LinkedIn profilu koji možete pogledati na sledećem linku: https://www.linkedin.com/in/godevrs/
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Senior WordPress Back-End Developer u potrazi za angažovanjem
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 894 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.