Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !

elitemadzone.org :: MadZone :: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 108609 | Odgovora: 738 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 16:40 - pre 77 meseci
@ Bradzorf012

Ja sam do malo pre mislio da si ti ipak malo ozbiljniji sagovornik . Ovako ove tvoje tvrdnje da je , ajde da budemo realni , to je bio tzv . Socijalizam , na celu sa Komunistickom partijom Jugoslavije , koja je posle promenila ime u Savez komunista .

Tvrdnja da je tu nesto bilo Dobrovoljno , ne mogu da nazovem , neznanjem vec Neozbiljnoscu ! Nista tu nije bilo dobrovoljno , a najmanje u Srbiji ! Ni na ostalim teritorijama , nigde nisu docekani rasirenih ruku . Vratimo se Srbiji . Postoje istorijske cinjenice , koje Nikakva Ideologija ne moze da Sakrije ili da falsifikuje .

Jedna od osnovnih je da do dolaska Crvene Armije i ulaska na teritoriju Srbije iz pravca Rumunije , severno i juzno od dunava , je bio taj pravac nadiranja CA . Do tog dolaska u Srbiji nje Bilo Nikakvih , Nijedna veca partizanska jedinica ! Nigde ih nije bilo ! Bez CA je pitanje da li bi ti tvoji komunisti , ikada i zagospodarili Srbijom .

Posle tog " oslobodjenja " dolazi poznati period kada se trebalo "osloboditi " - poubijati sve koji drugacije misle !! To je period 1944-1945 . Poznati i Stravicni Crveni teror , gde je po procenama izmedju 100.000 - 200.000 ljudi Srba likvidirano , i to masnovnim streljanjem , Klanjem od strane Komunistickih trojki i slicno . Bez ikakvog suda , presude . Cisti masakri . Tzv . partizani su Ubili vise nevinih Civila , Srba , nego Nemci za svo vreme okupacije !

Posle imamo teror u svakom obliku , lazni referendum sa coravim kutijama , o buducem uredjenju itd .

Nema tu ni trunke dobrovoljnosti vecine Naroda .
 
+1

nemamstan

Član broj: 335040
Poruke: 246



+134 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 17:52 - pre 77 meseci
Citat:
Braxi

ja sam pravoslavac i neces verovati uopste me ne zanima da li neko ide ili ne ide u Crkvu ili veruje ili ne u Boga ili cak i huli. Stavise, takvi ljudi mi nisu zanimljivi i drago mi je da ce otici u pakao, kao sto i treba.

To što si ti vernik ne garantuje ti da nećeš završiti u paklu.
U stvari čak i da se pridržavaš verskih načela 100% tvoja verovatnoća spasenja je ista kao i onog koji istrese septičku jamu na boga.
Dakle, "džaba si krečio". Tako govoraše Isus Hrist. Sva sreća po vernike da (Isus Hrist) nije ni postojao.
 
0

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 18:13 - pre 77 meseci
@ Steve Lonmo

Ajde dupli klonirani Idiote idi setaj malo !
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 19:29 - pre 77 meseci
Citat:
Steve Lonmo:

Ponavljač, KPJ je 1920. godine na prvim izborima na kojima je učestvovala, a nepunu godinu dana od svog osnivanja, osvojila apsolutnu većinu (više nego sve ostale partije zajedno) glasova u skoro svim većim gradovima u zemlji. Na slobodnim izborima za gradonačelnika Beograda je izabran profesor Filip Filipović, osnivač i prvi gensek KPJ.
U Rusiji je tada besneo građanski rat, koji je do svog kraja odneo 10 miliona života, te Rusi tada nisu imali baš mnogo slobodnog vremena da se bave Jugoslavijom.

I to je "nametanje na silu", je li?
Pobede ljudi na slobodnim izborima... A onda Aleksandar zabrani Partiju, ukine ustav, raspusti skupštinu, pobije preko 400 komunista i skojevaca u Jugoslaviji... - i to nije na silu, to je milom, je li ponavljač?



Manemoj, mnogo si mi naivan.

KPJ je bila zabranjena zato sto je to bila revolucionarna organizacija koja je pozivala na rusenje usatavnog poretka i zavodjenje revolucionarne diktature.

Već u siječnju 1919. Filipović je u Beogradu organizirao ilegalnu partijsku mrežu koja je brojila oko 200 članova.[4] Ilegalne organizacije su se širile po čitavoj Srbiji.[4] Filipović je izveštavao Moskvu o napredovanju mladog komunističkog pokreta, i tražio pomoć u literaturi od Jugoslavenske ko­munističke grupe pri RKP (b):
Wikiquote „Među rad­nicima Jugoslavije velika je zainteresiranost za komunizam (boljševizam), na­ročito u Srbiji i Bosni. Socijal-demokratizam kod nas nije jak, njega ćemo vrlo lako uništiti. Ali nam je potrebna zbog toga hitno literatura.[4]“
(Filip Filipović)


Ako mislis da je Aleksandar bio nepravedan sto je zabranio komuniste, a ti onda probaj osnovati revolucionarnu partiju pa idi na izbore u demorkatiji. Demokratija ne moze biti koriscena i zloupotrebljena od onih koji bi je ponistili i ukinuli !

To je uradio Hitler npr, a kako su radili komunisti znamo.
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 20:04 - pre 77 meseci
ademare

Steva ti je odgovorio umesto mene, ali da dosolim malo. Vidi Vako, prvo i osnovno, jasno ti je pokazano da grešiš u interpretaciji, ali to i nije toliko strašno. Strašno je što iz toga proizilazi večiti, sveprožimajući i opšteprihvaćeni sindrom žrtve ili infantilnog starca. Kada sam se osvrnuo na neke istorijske događaje i periode koje si sam pomenuo nije mi bilo ni na kraj pameti da iste vrednujem, već samo da ukažem na sledeće: svaki narod je odgovoran za svoju istorijsku sudbinu. Vi desničari monarhisti se ponašate kao pedesetogodišnjak kome mama i tata još uvek kupuju igračke, ali koju god da mu kupe, njemu ne valja. Tututu, brm brm. Dodatno, ako mama i tata kupuju igračke, onda je njihovo pravo da ponekad izvuku i uši. Hebiga, detetu se ponekad ne može sve lepo i rečima objasniti. Pogledaj dobro Branimirov post posle mog prvog posta na ovoj stranici i temi. On je, na moj ne tako kratak post uspeo da odgovori svega dva minuta posle postavljanja istog. Pa, za to vreme nije moguće ni pročitati ga, a tek ne napisati smisleni odgovor. Zato je on i napisao

Citat:

Nije tako. Nametnut je na silu, i to uz pomoc Rusa...


Vidiš, meni su uvek drugi krivi. Pera je imao vezu i uzeo mi mesto na fakultetu, pa nisam doktorirao, Mika mi oteo bolje plaćen posao, Žika žemske. Šta da ti kažem, tužna ti je moja sudbina. Svi su mi drugi krivi, a ja jadan nizašta na ovom svetu nisam odgovoran, naročito za sopstveni život. Tako nekako ide i u Srbiji. Krivi su Rusi što su nam ni manje ni više nego silom nametnuli komunizam, krivi su Nemci što su prvi priznali Sloveniju i Hrvatsku, krivi su Amerikanci što su nas bombardovali, krivi su Bošnjaci, Crnogorci, Makedonci, Albanci. Obično je drugi, neko druge veroispovesti ili nacionalnosti. Svi su drugi krivi, samo mi jadni i nevini, nismo nizašta krivi. Ako imaš takav pogled na istoriju, onda je najbolje da digneš sve četiri uvis i ništa ne radiš. Šta god da uradiš dobro, uvek će se naći neki Rusi, Nemci ili Amerikanci da to upropaste. Jesu li građani Srbije, da ne kažem Srbi deca koja do smrti ne izlaze iz puberteta ili samosvesni i odgovorni pojedinci koji upravljaju svojim životima i sopstvenom zemljom? Vi istoriju vidite kao spisak neprijatelja koji su imali brojniju vojsku ili savremenije oružje i on vam služi da kukumavčite nad sudbinom kletom. Svi nas mrze, ceo svet, jesam li dobro razumeo? Mi smo lepi, pametni i sposobni, ali eto, drugi ne daju. Ima li nešto u ovoj zemlji, nešto što je lepo, fino, dobro za šta vi možete da kažete sa ponosom: eto, to smo mi građani Srbije uradili i napravili? Ima li nešto što ne valja, zbog čega bismo se stideli, a da vi imate hrabrosti da kažete: da, jeli smo gomna, nećemo više?

Dokle više to dečje, infantilno shvatanje istorije, to upiranje prstom i traženje krivca u drugima? Dokle više taj fatalizam i istraga poturica? Uvek su krivi drugi i uvek se ide po nacionalnom ključu, krivi su Hrvati, Slovenci, Albanci, Janko, Marko, samo mi jadni nizašta nismo krivi. Ako nisu prethodno pobrojani, onda su krivi neistomišljenici u sopstvenim redovima tj. komunisti. Kome da se žalimo? Zašto onda ne izvršimo kolektivno samoubistvo, jer će se ionako o svemu odlučivati u Moskvi ili Vašingtonu?

Braxi

Ne znam zašto mi se obraćaš, tvoje religijsko ubeđenje, kakvo god da je, je tvoja lična stvar. Ne živimo u srednjem veku kada se odlazilo na vešala jer se pogrešno krstiš, opusti se malo.
 
0

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p3-92.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 20:09 - pre 77 meseci
"Vidiš, meni su uvek drugi krivi."

To ne menja cinjenicu da komunisti nisu dosli na vlast putem izbora nego revolucijom. Drugo posle rata, Tito je namestio izbore, cak i onda kad je mogao ubedljivo da pobedi nije bio siguran u sebe...
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 20:19 - pre 77 meseci
Ja mislim da je Nemacka nama kriva sto nas je napala 6.aprila. Zasto su nas napali ? Sta ima njihovo u nasoj zemlji ?

premo tome Bradzorfe ne relativizuj..
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 20:24 - pre 77 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:
"Vidiš, meni su uvek drugi krivi."

To ne menja cinjenicu da komunisti nisu dosli na vlast putem izbora nego revolucijom. Drugo posle rata, Tito je namestio izbore, cak i onda kad je mogao ubedljivo da pobedi nije bio siguran u sebe...


Tito je bio revolucionar. Kakvi bre crni izbori ? To je njemu bio privremeni manevar i iznudjen potez jer je hteo da Zapad njegovu komunisticku Jugoslaviju prizna kao naslednicu one kraljeve. Zato su mu posluzili sporazumi sa Subasicem i posle kao satro izbori. Zapad je priznao izbore jer je tada inace bio haos u celoj Evropi i svugde je organizacija izbora bila manje vise neregularna...

ALI,

kad je on stegao posle...ma nema sanse da da izbore. Kakve izbore da da revolucionar kad je njemu cilj sprovodjenje vlasti, a ne neki izbori. Hitler je takodje bio revolucionar.
 
+1

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !16.12.2017. u 23:36 - pre 77 meseci
@ Bradzorf012

Kakav bre Steva .

Zar ti nisi Svestan da je to neki Dupli nalog koje se registrovao 5 minuta , pre Ogavnog posta , u kome dominiraju Licne Uvrede ?

Ako ti to nije jasno onda Nemamo o cemu da razgovaromo .

Znaci taj tvoj Steva, da nisi ti mozda ? Je jedan obican Idiot koji ne Sme da objavi post pod svojim pravim Nickom , nego registruje Novi , da bi Baljezgao .

Sa Fantomima ne razgovaram. Tu verovatno i ti spadas , jer Odobravas takve egzibicije i Idiotluke .

P.S. posle pocetka recenice gde pominjes nekakvog Stevu , Nisam procitao dalje ni jedno slovo sta si napisao . Necu ni citati , ne zanima me .
 
+1

nemamstan

Član broj: 335040
Poruke: 246



+134 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 00:48 - pre 77 meseci
Citat:
Bradzorf012

Nebesa i raj nisu isto


Jevanđelje po Luki 23:
Citat:
43 I reče mu Isus: Zaista ti kažem danas, bićeš sa mnom u raju.

Citat:
46 I povikavši Isus glasno reče: Oče! U ruke Tvoje predajem duh svoj. I rekavši ovo izdahnu.

Isus očigledno ode na nebesa.
Ako nije otišao u raj kako će ispuniti obećanje dato pod 43?
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 08:31 - pre 77 meseci
Citat:
Braxi:
... Hitler je takodje bio revolucionar.



Dzordz Vasington je takodjer bio revolucionar.
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 08:42 - pre 77 meseci
Citat:
bananaphone: Dzordz Vasington je takodjer bio revolucionar.


ja bih rekao da je on prevashodno bio pobunjenik protiv tudjinske vlasti kao i Karadjordje. Dok je Lenjin, Hitler hteli da menjaju drustveno urdejenje, a ne tudjinsku vlast.

Washington nikako ne moze biti stavljen u kos sa Lenjinom i Hitlerom kako ti u svojoj glavici pokusavas.

Izadji malo prosetaj, danas je nedelja. Mozda ti se malo razbistri.
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 09:16 - pre 77 meseci
Citat:
on prevashodno bio pobunjenik protiv tudjinske vlasti kao i Karadjordje




Kao stariji oficir kolonijalne policije, ratovao je protiv okupatora indijanaca i protiv francuza koji su hteli da od amerike naprave novu francusku...
Proleter, iz burzujske familije, koji je branio svoje pravo na kapital, krljajuci druge i osvajajuci, otimajuci teritoriju glupavim indijancima kojima dolar nije stajao na totemu.

Neprskani Karadjordje
 
+2

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 09:28 - pre 77 meseci
Može li nauka – koja odobrava razum i dokaze, a osuđuje veru i religiju – zaista dokazati ili opovrgnuti postojanje Boga? Mogu li se visoko poštovani naučnici – koji su dugo posmatrani kao šampioni ateizma – predomisliti? Može li tvorac univerzuma biti uhvaćen na videu? Pa, postoji naučni dokaz da je univerzum stvoren od strane inteligencije – a nauka ima dokaz da je univerzum inteligentno dizajniran.
2004.godine je engleski filozof i najpoznatiji ateista na svetu, Entoni Flu, bio dovoljno hrabar da prizna da nije bio u pravu. On je objavio da je nakon razmatranja najnovijih naučnih istraživanja bio siguran da je neka vrsta inteligencije stvorila univerzum. Ukratko, na osnovu naučnih dokaza, on je dokazao postojanje Boga. U videu pod naslovom Da li je nauka otkrila Boga?, Flu je rekao:

“Moje razmišljanje o Bogu se veoma razlikuje od Boga hrišćana i daleko je od Boga islama, jer su oba prikazani kao svemoćni orijentalni despoti, kosmički Sadami Huseini. Pretpostavljam da to može biti osoba u smislu bića koje ima inteligenciju i svrhu. Istraživanje DNK je pokazalo, po gotovo neverovatnoj složenosti aranžmana koji su potrebni za proizvodnju života, da je morala biti uključena inteligencija.“



AnonHQ izveštava: Deset godina kasnije, izraelski naučnik Džerald Šreder, koji je diplomirao na Institutu za tehnologiju u Masačusetsu, sa preko trideset godina iskustva u istraživanju i nastavi, tvrdi da je nauka dokazala postojanje Boga kao što je opisano u Knjizi postanja.
Zatim je 2015. godine slika, koju su uhvatili specijalizovani NASA-ini teleskopi, izazvala spekulacije da je otkriven Bog na udaljenosti od 17.000 svetlosnih godina. Sunday Express je izvestio:

“Teleskop NuSTAR je bio usmeren na neutronsku zvezdu pod nazivom PSR B1509-58 koja je na zapanjujućoj udaljenosti od zemlje. Ono što im je vraćeno je spektralna vizija ispružene ruke – koja je posala poznata kao Božija ruka.
Veruje se da je “ruka“ ostatak zvezde koja je izbacila ogroman oblak materijala i ostavlia PSR B1509-58 za sobom. Oblak ostataka, kada se gleda visko-energetskim X zracima, se pokazuje kao zelena, crvena i plava ruka, udaljena neverovatnih 175 svetlosnih godina.“

Nedavno je Mičio Kaku, teorijski fizičar na koledžu u Njujorku i jedan od programera revolucionarne Teorije struna koja opisuje kako su sve čestice zapravo vibrirajuće strune, i kako ove strune propagiraju kroz svemir i vrše interakciju međusobno, pronašao dokaz Višeg bića, koje je on opisao kao dejstvo sile “koja reguliše sve.“



“Ja sam zaključio da smo mi u svetu sastavljenom od pravila koje je kreirala neka inteligencija. Verujte mi, sve što mi danas zovemo prilikom neće više imati smisla. Meni je jasno da postojimo u planu koji je regulisan pravilima koja su stvorena, oblikovana od strane univerzalne inteligencije, a ne slučajno. Konačno rešenje može biti da je Bog matematičar. Um Boga, verujemo, je kosmička muzika, muzika struna koja odzvanja kroz 11-dimenzionalni hipersvemir.“

 
+1

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 09:38 - pre 77 meseci
NAUČNO DOKAZANO! NEVEROVATNA MOĆ ČASNOG KRSTA

Istraživanja, koja su sprovedena u laboratoriji medicinsko-bioloških tehnologija “NII” za industrijsku i morsku medicinu (Moskva), postala su prava seznacija. Naučnici su eksperimentalno dokazali da krsni znak ubija mikrobe i menja optičke osobine vode.

„Potvrdili smo da drevni običaj da se hrana i piće krsti pre jela ima duboki mistični smisao“, kaže fizičar Angelina Mahalovska. „Iza toga se krije praktična korist: hrana se očišćava bukvalno u trenu. To je veliko čudo koje se dešava bukvalno svaki dan.“

Svoja istraživanja snage krsnog znaka Angelina Malahovska je sprovodila skoro 10 godina. Sprovedena je velika serija eksperimenata, koji su više puta provereni, pre nego što su objavljeni njihovi rezultati. Oni su fenomenalni: otkrivena su jedinstvena bakteriološka svojstva, koja voda poseduje posle osvećenja molitvom i krsnim znakom. Otkrivena je nova, ranije nepoznata osobina Božije Reči da preobražava strukturu vode, značajno povećavajući njenu optičku gustinu u kratkoj ili ultravioletnoj spektralnoj oblasti. Sama mogućnost tih istraživanja je za Angelinu Malahovsku i njene kolege Peterburžane postala čudo – ona nisu bila finansirana, niti su predstavljala predmet istraživanja “NII”. Ali naučnici su najveći deo posla uradili besplatno – samo radi toga da bi ljudima pružili mogućnost da osete i uvide isceliteljsku Božiju silu.

https://beograd.in/naucno-doka...nasem-telu-kada-se-prekrstimo/

Takođe:
http://www.o8ode.ru/article/water/udivit/kreshen_water.htm
 
+1

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p3-92.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 09:49 - pre 77 meseci
"Naučnici su eksperimentalno dokazali da krsni znak ubija mikrobe i menja optičke osobine vode"

Znast sta je krst? Sprava za mucenje. Da je kojim slucajem Hrist bio pogubljen na elektricnoj stolici danas bi razni kukovi tvrdili kako znak casne elektricne stolice ubija mikrobe ;p
 
+1

mb57

Član broj: 337338
Poruke: 401



+412 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 09:58 - pre 77 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic: "Naučnici su eksperimentalno dokazali da krsni znak ubija mikrobe i menja optičke osobine vode"

Znast sta je krst? Sprava za mucenje. Da je kojim slucajem Hrist bio pogubljen na elektricnoj stolici danas bi razni kukovi tvrdili kako znak casne elektricne stolice ubija mikrobe ;p

Svako vidi ono što želi da vidi a ne ono što jeste!
Pretpostavljam da ti jedeš prstima jer je nož sprava za klanje?
 
+1

belbeg

Član broj: 337753
Poruke: 177



+205 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 10:06 - pre 77 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:
"Naučnici su eksperimentalno dokazali da krsni znak ubija mikrobe i menja optičke osobine vode"

Znast sta je krst? Sprava za mucenje. Da je kojim slucajem Hrist bio pogubljen na elektricnoj stolici danas bi razni kukovi tvrdili kako znak casne elektricne stolice ubija mikrobe ;p

Količina gluposti, ne samo u citiranom postu, nego u mnogim postovima, za neverovati je!
Klasika, trolovi skrenuli temu i pokazuju svu svoju mizeriju!
Nije mi jasno samo zašto se to toleriše ako je jasno da je u pitanju manja grupa smorova i trolova?
 
+1

belbeg

Član broj: 337753
Poruke: 177



+205 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 10:12 - pre 77 meseci
Inače, tema je odavno zrela za zaključavanje jer je iole inteligentnom čoveku jasno da izbacivanje Rusije sa z.olimpijade nema veze sa dopingom nego sa politikom!
U par postova to je jasno i navedeno.
Rusija nije optužena da podržava doping!
Ako nije zašto je kažnjena?
Ako se pojedinci, na svoju ruku dopinguju, zašto nisu oni kažnjeni?
Da li je tu potreban komentar?
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !17.12.2017. u 10:43 - pre 77 meseci
Citat:
belbeg: Inače, tema je odavno zrela za zaključavanje jer je iole inteligentnom čoveku jasno da izbacivanje Rusije sa z.olimpijade nema veze sa dopingom nego sa politikom!
U par postova to je jasno i navedeno.
Rusija nije optužena da podržava doping!
Ako nije zašto je kažnjena?
Ako se pojedinci, na svoju ruku dopinguju, zašto nisu oni kažnjeni?
Da li je tu potreban komentar?


na tvoju veliku zalos tema nema veze sa politikom. Tvoj voljeni vodja Putin je javno priznao da su se drogirali i podrzao je odlazak nevinih sportista na olimpijadu !

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Rusija izbacena sa Olimpijskih igara 2018 !
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 108609 | Odgovora: 738 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.