Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tražim posao (a ne on mene)

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Tražim posao (a ne on mene)
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1059 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosovica
Aleksandar Kosović
Vrbas

Član broj: 272865
Poruke: 1
87.116.181.*



+1 Profil

icon Tražim posao (a ne on mene)02.12.2016. u 12:57 - pre 89 meseci
Dakle, kao što sam naslov kaže, u moru sličnih pokušaću da se izborim da nađem posao.

Ko sam i šta sam?
Aleksandar Kosović, 27 godina
Profesor informatike

Dosadašnja iskustva:
Kao profesor imam 5 godina iskustva. Međutim, tu je ono što me najviše i koči, upravo taj rad u prosveti. Koliko god pokušavao da izađem iz prosvete, ako i dođe do nekog razgovora za posao, završi se na tome "nedovoljno iskustva" jer sam radio kao profesor.
U školi sam, sem same nastave, obavljao sve poslove tehničke prirode.
Mogu i nabrojati neke:
- sistem administrator,
- mrežni administrator,
- električar,
- elektroničar ...

Pored prosvete, radio sam za jednu beogradsku firmu kao sistem administrator,network administrator (doduše ne nešto napredno, više neke osnove) serviser. Nažalost, bio sam neprijavljen, a i saradnja nam se završila zbog finansijiskog dela.

Servis računara sam uvek radio i pored posla. Dosta dobro poznajem hardware, alate za rad.

Koje poslove tražim i koji su mi dalji planovi:
Kao što sam nabrojao gore, tražim neke od navedenih poslova:
- System administrator,
- Network administrator,
- Software tester,
- održavanje računara (servis)
Moji planovi za dalje su usavršavanje koliko je god moguće u vidu sertifikovanja, učenja. U planu je da polažem za CCNA sertifikat. Zašto? - Stvarno volim mreže i rad s mrežama i imam veliku želju da se tome posvetim i to usavršim.

Neko će se zapitati "Zašto želi da izađe iz prosvete?"
Navešću neke od razloga:
- apsolutna nemogućnost bilo kakvog stručnog napredovanja,
- veoma zastareo plan i program (u srednjoj tehničkoj se radi po sl. gasniku iz 1998. godine),
- sve manji broj učenika, pa shodno tome i broj časova norme od kojih direktno zavisi plata,
- sertifikacija za neka (za struku informatičara) potpuno nebitna znanja i veštine,
- mnogi drugi

Mesto rada
- Novi Sad (i okolina)
- Beograd,
- Vrbas, Sombor (i okolina)
- (ukoliko bude dobra obostrana prilika, nije problem ni u druge gradove)

Ukoliko neki poslodavac sa ovog foruma ima potrebu za ovakvim profilom radnika (ili bilo ko ko ovo pročita ili zna nekoga kome je potreban), neka me kontaktira. Verovatno ima pojedinosti koja sam isputsio da napišem, ali ću rado sve reći šta god bude zanimalo potencijalnog poslodavca. Apsolutno sam spreman da uložim sva sredstva finansijiska i napore da se usavršim i napredujem. Ne želim da trošim ni vaše ni svoje vreme.

Kontakt:
- mobilni telefon: 0637044920
- email adresa: [email protected]
- PP na forumu
- Skype: aco.kosovic
 
+1

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Tražim posao (a ne on mene)
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1059 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.