Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

vrlo glup problem sa obicnim tel. kablom (dobra prilika da se napravite pametni)

[es] :: Fiksna telefonija :: vrlo glup problem sa obicnim tel. kablom (dobra prilika da se napravite pametni)

[ Pregleda: 2758 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bierkof
Japan

Član broj: 11028
Poruke: 162
212.39.97.*



Profil

icon vrlo glup problem sa obicnim tel. kablom (dobra prilika da se napravite pametni)06.04.2004. u 19:27 - pre 243 meseci


cao
mozete ovo zvati nedstatkom kreativnosti al evo sta mi treba.

Zelim da razvdem tel. kabal do kompjutera (koji je na gornjem spratu) da mogu na internet. Imam MNOGO kabla al kad se probam konektovat izbaci mi nesto kao Remote computer neodgovara (u prevodu). Medutim (ima jos) moj kabal ima 4 pina a modem samo 2 srednja (one zice ovako postavljene // ). I sad me zanima moze li se nekako otvorit onaj tel. konektor ili da presjecem kabal pa raspodjelim pinove.
I kako da ih prespojim.

Hvala!

 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: vrlo glup problem sa obicnim tel. kablom (dobra prilika da se napravite pametni)06.04.2004. u 22:39 - pre 243 meseci
Problem je najverovatnije softverski, sto treba ocekivati ako je nekim slucajem modem sa agere cipom. Koristi pretragu, bilo je dosta reci o tome.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

kefalo
Banjaluka, RS, BiH

Član broj: 18959
Poruke: 263
*.teol.net

ICQ: 178873696
Sajt: home.blic.net/mozlas


+6 Profil

icon Re: vrlo glup problem sa obicnim tel. kablom (dobra prilika da se napravite pametni)07.04.2004. u 14:09 - pre 243 meseci
jednostavno odneses telefon gore u sobu, spojis na taj kabal i ako radi, onda nije do kabla vec do modema! sto se tice kabla treba ti jedna parica(dve zice) i to srednje 2, provjeri da li su ti na uticnici u zidu spojene te dve zice...
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: vrlo glup problem sa obicnim tel. kablom (dobra prilika da se napravite pametni)

[ Pregleda: 2758 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.