Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna mala pomoc - clanovi iz Holandije i Belgije

[es] :: Vodič za emigraciju :: Potrebna mala pomoc - clanovi iz Holandije i Belgije

[ Pregleda: 643 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Programus
Student
Nezaposlen

Član broj: 332803
Poruke: 1
*.opera-mini.net.



Profil

icon Potrebna mala pomoc - clanovi iz Holandije i Belgije10.03.2016. u 09:59 - pre 98 meseci
Zdravo svima.Suocen sa svakodnevnicom zivota u Srbiji i potrebom za dodatnim prihodom odlucio sam da pokrenem mali online poslic sa strane.U pitanju je exchange currency.Tacnije ako su nekome potrebna novcana sredstva na skrillu a ima paypal i tome slicno.Kad se posao razvije trebalo bi da donese jos mozda nekih 200 eura mesecno sto je sasvim dovoljno.U cemu se sastoji moj problem.Moram da otvorim paysafecard naloge (holandski i belgijski) kako bih mogao da radim i sa tim delom Evrope i kako bih mogao da radim razmenu za paysafecard koji postaje sve prisutniji kao sredstvo placanja.Vec imam francuski,nemacki i hrvatski paysafecard.Ono sto mi je potrebno jeste samo sms verifikacija broja na nalogu.Pokusavao sam da to uradim preko svih mogucih online sms servera ali neuspesno,a za mene kao pocetnika je mnogo da izdvajam 10 eura mesecno brojeve telefona koji mi trebaju samo jednom i nikad vise.Znaci ako ima nekog iz Holandije ili Belgije ko moze da mi pomogne i samo dozvoli da iskoristim njegov broj mobilni telefon za sms verifikaciju (na njegov broj stigne kod,meni se posalje taj kod i to je to) stvarno bih mu bio zahvalan.Znaci to je samo za verifikaciju i posle toga cu ja staviti neki random broj u nalogu jer mi vise broj telefona nece biti neophodan.Ako ima nekog ko je voljan da pomogne neka ostavi reply ili neka mi posalje poruku.Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Potrebna mala pomoc - clanovi iz Holandije i Belgije

[ Pregleda: 643 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.