Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GPS aplikacija za snimanje tačaka na putu

[es] :: GPS :: GPS aplikacija za snimanje tačaka na putu

[ Pregleda: 2102 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

snenad_82
Nenad Stevanovic
Niš

Član broj: 126686
Poruke: 74
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon GPS aplikacija za snimanje tačaka na putu11.02.2016. u 11:16 - pre 98 meseci
Potrebna mi je GPS aplikacija koje će snimiti tačku kada ja to želim, sve koje sam našao snimaju vremensku putanju tj. stisneš rec i on beleži putanju kretanja dok ne prekineš.
Da bih lakše objasnio šta mi treba objasniću plastično. Recimo želim da snimim položaj svih znakova na deonici nekog puta. Stanem pored znaka snimim unesem tekstualno ili glasovno šta sam snimio i produžim do drugog znaka.
Imam Garmin etrex koji mi radi posao ali ga nemam uvek od sebe, a telefon je uvek tu :)
Podrazumeva se da tačke trebaju biti snimljene u nekom formatu sa koji dalje mogu da radim (kml po mogućstvu zbog google earth-a ali može i gpx ili bilo šta drugo lako ću konvertovati.)
Posedujem Android i Windows telefon, poželjnije mi je da aplikacija radi na Androidu...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: GPS aplikacija za snimanje tačaka na putu11.02.2016. u 12:05 - pre 98 meseci
Aplikacija za kameru mobilnih telefona ima bas to, znaci fotkas znak, i za elezice lokaciju.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

snenad_82
Nenad Stevanovic
Niš

Član broj: 126686
Poruke: 74
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: GPS aplikacija za snimanje tačaka na putu11.02.2016. u 13:00 - pre 98 meseci
Hvala na odgovoru.
Znam za to, naravno, ali mi je komplikovano posle da radim sa tim podacima. Na kraju sve treba da završi u Google Earth-u kao deo izveštaja.
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: GPS aplikacija za snimanje tačaka na putu

[ Pregleda: 2102 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.