Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prenos drupala na drugi server i domen

[es] :: Web aplikacije :: Prenos drupala na drugi server i domen

[ Pregleda: 1240 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

starisloven
Saša Grbić
saradnik za podršku studentima sa
invaliditetom
Univerzitet u Banjaluci
Banjaluka

Član broj: 38952
Poruke: 686
*.teol.net.

Jabber: starisloven
Sajt: www.grmljavina.net


+3 Profil

icon Prenos drupala na drugi server i domen09.02.2016. u 22:53 - pre 98 meseci
Pozdrav. Imam jedan sajt koji je rađen u Drupalu 7. Sad radim novi sajtu Vordpresu. Pošto je hosting mali, ne mogu oba sajta biti na serveru. Vlasnici sajta nemaju sačuvane originalne materijale, pa moram ih čupati iz starog sajta. Odlučio sam da bekapujem stari sajt i bazu i prebacim ga na svoj hosting u pod direktorium i da odatle vadim materijale i stavljam na novi sajt. No, imam malo muke sa tim pa mi treba vaša pomoć. Bekap je skinut, baza izvežena, fajlovi dignuti na novi server, baza uvežena, ubačeni podaci u settings.php i dovde je sve ok. Kad otvorim sajt, uredno mi prikaže da je u maintenance modu. E, sad trebam otići na update.php da se odradi update baze. No ovo neće da prođe. Kod opcije verify requirement piše done, kod stavke owerview piše active, a kod ostalih stavki ne piše ništa. Recite mi šta dalje da radim? Drugo pitanje je, kad mi proradi ova verzija sajta, kako da ažuriram Drupal na 7.42 verziju, ili je to ažuriranje moguće i prije uspostavljanja ove stare verzije sajta. Pozdrav i hvala na odgovorima i pomoći koja mi je veoma potrebna i hitna.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Prenos drupala na drugi server i domen

[ Pregleda: 1240 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.