Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban saradnik/radnik za internet marketing i SEO

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban saradnik/radnik za internet marketing i SEO
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1183 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

banovic98
Marko Banović
Freelancer
Novi Sad

Član broj: 331694
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: markobanovic.com


Profil

icon Potreban saradnik/radnik za internet marketing i SEO24.12.2015. u 13:01 - pre 101 meseci
Pozdrav svima,
Ja sam pokretač jednog novog projekta na našim prostorima, u pitanju je RUMedA - rumedia.rs
Naš tim se bavim multimedijskim uslugama kao što su:
- Dizajniranje
- Profesionalna izrada web sajtova
- Osnovna SEO optimizacija
- Profesionalno fotografisanje
- Usluge štampe (štampa majica, šolji, vizit karti, flajera, štampa akreditacija, ID kartica i ostalog reklamnog i brendiranog materijala...)

Naš cilj da svojim klijentima priuštima što više usluga kod nas samih i da svoju prezentaciju biznisa celu mogu da završe kod/preko nas.
Internet marketing i napredna SEO optimizacija je nova usluga koju želimo da pružimo našim klijentima i iz tog razloga postavljamo ovaj oglas i tražimo osbu koja je voljna i želi da radi sa nama u timu i samim ti sa nama se druži, i radi sa nama.

Mi smo mladi i ambiciozni honorarni tim koji želi da uči i radi i klijentima pruži što kvalitetniju i što raznovrsniju uslugu.

Ukoliko se pronalazite u ovome i ukoliko ste zainteresovani za naše radne pozicije javiti nam se, poslati svoj CV ili prijavu na naš mail [email protected]
S poštovanjem ,
Marko Banović - Profesionalna izrada web sajtova - http://markobanovic.com ,
CEO RUMediA - Kreativno dizajnerski tim - http://rumedia.rs
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban saradnik/radnik za internet marketing i SEO
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1183 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.