Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako dobiti iseljenicku vizu za Kanadu ili Australiju?

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kako dobiti iseljenicku vizu za Kanadu ili Australiju?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 94353 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.karneval.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Kako dobiti iseljenicku vizu za Kanadu ili Australiju?17.12.2009. u 12:10 - pre 173 meseci
Mislim da generalno mozes vozacke dozvole prebaciti ali zapadnjaci uglavnom imaju neka udruzenja (nazovi sindikate) profesionalnih ovih i onih pa mozda i vozaca. U teoriji nije ti uvek potrebna diploma ako imas dovoljno iskustva koje moze da se proveri. Ove zemlje imaju matematiku, treba da skupis dovoljno poena i to je to. Dok tvoje vestine/diplome/iskustvo treba da potvrdi neka posebna organizacija (u slucaju IT to je ACS: Australian Computer Society).
 
Odgovor na temu

nemanjababic
nezaposlen
Zrenjanin

Član broj: 244042
Poruke: 4
89.216.42.*



Profil

icon Re: Kako dobiti iseljenicku vizu za Kanadu ili Australiju?18.12.2009. u 16:25 - pre 173 meseci
Hvala na informaciji Branko, videcu sta se moze uciniti po tom pitanju.
 
Odgovor na temu

dragancewow
Bgd

Član broj: 185823
Poruke: 60
95.180.79.*



+1 Profil

icon Re: Kako dobiti iseljenicku vizu za Kanadu ili Australiju?12.01.2010. u 18:06 - pre 172 meseci
Pogledajte moju temu

http://www.elitesecurity.org/t...-traze-posao-AUS-USA-CAN-NZ-UK

Zavisno gde hocete da idete ima agencija koje traze i manje novca (NZ oko 500 E).

Pozdrav.
Ko drugome jamu kopa sam u New York
 
Odgovor na temu

zvonceok
doo morgen

Član broj: 235074
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako dobiti iseljenicku vizu za Kanadu ili Australiju?17.07.2010. u 17:28 - pre 166 meseci
Prijatelju svaka ti valja i blago tebi sto si tamo gde si i ne da imamo isto misljenje sto se Kanade tice nego kao da smo blizanci....bio sam tamo pre 18 godina i nazalost zbog oceve smrti sam morao da se vratim ali evo sada posle 18 godina zelim i hocu i moram da se iselim sa decom i suprugom i polako i oprezno radim na tome fali mi jos dosta informacija ali nadam se uz Boziju volju da cu uspeti pa makar i do 45.god dotle sam sebi dao vremena sada imam 42. pozdrav za tebe i sve ljude koji tako misle to je znak da su jos uvek svesni i zdravi u pamet a ove veliko sprske toboze patriote niko nije i niti ce moci da izleci! Zvonko Sumadinac!!!mene su nostalgija i patriotizam kostali 18 godina zivota u haosu,patnji i muci i najgoreg -NEIZVESNOSTI koja je ovde najjaca na SVETU!!!!!!
zvonce
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kako dobiti iseljenicku vizu za Kanadu ili Australiju?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 94353 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.