Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internacionalna garancija na laptopove kupljene u Srbiji

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Internacionalna garancija na laptopove kupljene u Srbiji

[ Pregleda: 2407 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
*.dynamic.sbb.rs.



+20 Profil

icon Internacionalna garancija na laptopove kupljene u Srbiji29.10.2015. u 19:17 - pre 102 meseci
Dragi forumasi,

Uskoro bi trebalo da se selim van Srbije (podrucje Evrope), ali pre toga imam potrebu da kupim laptop (prilicno je hitno posto je stari laptop utihnuo).
Koji brendovi, od ovih koji se prodaju kod nas u Srbiji, nude i internacionalnu garanciju?
Raspitivao sam se u radnji Gigatron gde su mi rekli da HP ima jednogodisnju garanciju koja vazi u internacionalnim okvirima, dok recimo Toshibina NMW (No Matter What) garancija vazi samo u zemlji u kojoj je laptop kupljen?
Ima li neko od vas iskustva u vezi ove teme?
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
Odgovor na temu

popusicko

Član broj: 12568
Poruke: 678



+729 Profil

icon Re: Internacionalna garancija na laptopove kupljene u Srbiji30.10.2015. u 09:11 - pre 102 meseci
Dell iz Pina
 
Odgovor na temu

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
*.dynamic.sbb.rs.



+20 Profil

icon Re: Internacionalna garancija na laptopove kupljene u Srbiji30.10.2015. u 10:24 - pre 102 meseci
Citat:
popusicko: Dell iz Pina

Ako sam dobro shvatio, da tražim radnje gde se prodaju Dell laptopovi koje naručuju od uvoznika PIN Computersa?
A kakvu garanciju daje Dell kupljen na taj način?
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
Odgovor na temu

popusicko

Član broj: 12568
Poruke: 678



+729 Profil

icon Re: Internacionalna garancija na laptopove kupljene u Srbiji30.10.2015. u 23:52 - pre 102 meseci
Internacionalnu,naravno.
Svaki Dell laptop ima service tag koji ukucas na zvanicnom Dell sajtu gde ti napise tacno jos koliko ti vazi garancija.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Internacionalna garancija na laptopove kupljene u Srbiji

[ Pregleda: 2407 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.