Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Microsoft Lumia 640

[es] :: Smartphone :: Microsoft Lumia 640

[ Pregleda: 1767 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kicha

Član broj: 321040
Poruke: 47
82.208.242.*



+6 Profil

icon Microsoft Lumia 64024.09.2015. u 20:20 - pre 104 meseci
Kakav su iskustva sa ovim telefonom? Do sada sam imao Lenovo Vibe X S960 koji je odlicne izrade ali mu je UI los i spor, buguje. Kako se sa njim uporedjuje Nokia 640 posto su slicne cene i trebalo bi da gadjaju isti segment?

Hvala
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.opera-mini.net.



+334 Profil

icon Re: Microsoft Lumia 64024.09.2015. u 20:56 - pre 104 meseci
Ne mogu da napravim poredjenje,ali mogu da napisem par stvari za Lumia 640.Imam je nesto vise od mesec dana.Posle 7 Android uredjaja,resih da probam nesto drugo :)
Telefon je skroz OK narocito za cenu po kojoj se prodaje.Kamera vise nego solidna,nista losija od Samsungove koju imam na S2 Plus.Blic je nesto slabiji pa nocne slike treba slikati iz blizine.Baterija odlicna,posle brda razgovora uvece ostane najmanje 50% kapaciteta.Verujem da bi prosecan korisnik bez problema sastavio dva dana sa jednim punjenjem.Ekran je odlican,boje extra,to odmah upada u oci svakom ko uzme da cacka telefon.Sto se tice brzine,telefon je nekako izbalansiran da radi ne preterano brzo,ali radi tecno.Nema tipicnog zaglavljivanja kao kod Androida.
Losa strana je OS na koji nikako ne mogu da se naviknem.
Dosta se razlikuje od Androida,a ima i dosta debilnih resenja tipa ako iz galerije hoces da posaljes sliku BT-om,a BT nije prethodno ukljucen,nema ni Bluetooth-a u opcijama za slanje.Takodje ne nudi ni Viber kao opciju za slanje dok se direkt iz Vibera salje bez problema.
Podseca me na Android serije 2.X.X
Valjda ce neke stvari biti poboljsane izlaskom WP 10.
Dobra stvar je sto moze da se bira gde ce se instalirati programi tako da nema problema sa prepunjavanjem telefonske memorije.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Microsoft Lumia 640

[ Pregleda: 1767 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.