Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Online Photoshop alat koji simulira rad Adobe Photoshopa

[es] :: Grafički dizajn :: Online Photoshop alat koji simulira rad Adobe Photoshopa

[ Pregleda: 3083 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

real_madrid

Član broj: 329993
Poruke: 13
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+6 Profil

icon Online Photoshop alat koji simulira rad Adobe Photoshopa06.09.2015. u 13:01 - pre 104 meseci
Hocu da pocnem da ucim raditi u Adobe Photosjavascript:addurltag('link')hopu.Za sada znam nesto osnovnu u Gimp-u.
Dok ne kupim Adobe Photoshop (posto nigde da nadjem za download) razmisljam da li da pocnem malo vezbati na sajtovima koji simuliraju rad Adobe Photoshop-a i koji u domenu imaju rec photoshop.
Na njima jasno pise da taj alat nije proizvod kompanije Adobe,ali je jasno da je kopija u pokusaju.
Zanima me koliko ovaj Photoshop online alatima slicnosti sa originalnim Adobe Photoshopom.
Hvala unapred.
Pozzzzzzz
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Online Photoshop alat koji simulira rad Adobe Photoshopa06.09.2015. u 13:34 - pre 104 meseci
Photoshop mozes kupiti na kat sajtu
 
Odgovor na temu

parabolaking
home
a2z

Član broj: 338799
Poruke: 1
103.255.4.*



Profil

icon Re: Online Photoshop alat koji simulira rad Adobe Photoshopa13.07.2018. u 10:55 - pre 69 meseci
Počeću sa slikama u Adobe Photos-u. Za sada znam nešto osnovno u Gimpu.

Sve dok više ne kupujem Adobe Photoshop (dodirni bit za preuzimanje), čudim se ako moram početi malo više približno web stranica koje simuliraju slike iz Adobe Photoshop-a i koje imaju rec photoshop u tom području.

Očigledno je da ovaj uređaj nije proizvod kompanije Adobe, ali je daleko čisto da replika bude u testu.
Zanima me koliko izgleda ovaj Photoshop online uređaj sa Adobe Photoshop-om.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Online Photoshop alat koji simulira rad Adobe Photoshopa14.07.2018. u 09:07 - pre 69 meseci
Ne mogu da kazem da je photoshop i da mozes u njemu nesto uciti, ali za tako neke stvari, proste obrade koristim
https://www.photopea.com

Slicnost sa PS su eto ti lejeri, alatkice, meni... ali naravno to nije ni blizu PS i mislim da ne moze da se pronadje nesto online

edit
ja sam odgovorio pokretacu teme, ne videh u prvi mah sa tel da je postavio pitanje pre 3 god
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Online Photoshop alat koji simulira rad Adobe Photoshopa

[ Pregleda: 3083 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.