Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet u Vrcinu

[es] :: ISP :: Internet u Vrcinu

[ Pregleda: 1733 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BaMak

Član broj: 314154
Poruke: 11
*.ias.bredband.telia.com.



Profil

icon Internet u Vrcinu07.07.2015. u 17:37 - pre 106 meseci
Pozdrav!

U dilemi sam vecoj posto bih za nekih 5 nedelja trebao do Srbije, matorci imaju kucu u Vrcinu, pa trebace mi internet pristup barem prve tri nedelje septembra zbog faksa - predavanja putem streama. Gledao sam prepaid opciju mobilnog interneta, ali realno trebace mi barem 20gb protoka tih nekoliko nedelja podeljenih na mene i devojku koja ce isto tako trebati internet zbog predavanja, mada pitanje je da li je tih 20gb dovoljno. Sto znaci, u najboljem slucaju ako bi uzeli Telenor prepaid pakete 2 modema + 2 x 10gb protoka izaslo bi nas oko 12 000 dinara sto je apsurdno, mada nesto se mislim da nam i to nece biti dosta, tako da mozemo da zaokruzimo oko 15 000 dinara, sto je opet ponavljam apsurdno za 5-6 nedelja provedenih tu.

E sada interesuje me koje postpaid mogucnosti postoje u Vrcinu, video sam da KBCnet nudi opciju bezicnog neta sto ne bi mozda lose bilo, nego da li ima ADSL mogucnosti i da li ima jos koji drugi ISP nudi opciju bezicnog u Vrcinu ili nesto drugo?


Zahvaljujem unapred!

//Marko
 
Odgovor na temu

BaMak

Član broj: 314154
Poruke: 11
*.ias.bredband.telia.com.



Profil

icon Re: Internet u Vrcinu07.07.2015. u 17:40 - pre 106 meseci
Videh sad da Orion ima dosta primamljivu prepaid ponudu za mobilni internet, modem + 2 meseca neogranicenog koriscenja interneta za 4600 dinara. Nagadjam da je ovo nesto tipa, ako ponuda zvuci suvise dobro, zvuci suvise dobro sa razlogom ili? :)
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Internet u Vrcinu

[ Pregleda: 1733 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.