Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

elitemadzone.org :: MadZone :: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

Strane: << < .. 26 27 28 29 30 31

[ Pregleda: 136411 | Odgovora: 616 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 16:42 - pre 106 meseci
Vidi, Sceka, ti smaraš. Pa nisi ti jedini ovde, ne određuješ ti o čemu će da se piše, a bogme ni ja.
Počelo je pljuvanje po Grcima neradnicima, postavljanje jednakosti između nas i njih i objašnjavanje
da ni ne treba da se očekuje u ovom delu sveta bilo šta bude dobro i da je zapad nevin u celoj priči. I da
smo mi ovce, a kada ja kažem da se može ovde ostvariti bolja plata t i onda kažeš kakve to ima veze.
Ima veze, jer oni drugi hoće da iscede ovaj deo sveta, nas preko jeftine radne snage, a Grcima da
otmu dobar deo mora. Što ne traže neke vukojebine i planinčine u zamenu za kredite nego Krf i plaže!

Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 16:51 - pre 106 meseci
Ma ne odredjujem ja nista (i fala Bogu da je tako!) nego prirodni sled dogadjaja rasprave. A tvoja platica i tvoja tracica nemaju veze s' vezom osim ako nisi 'teo da pokazes nesto svoje licno (kako si ti do ]aja pa placas vise a mogao bi manje ili ko zna sta si zamislio) jer to niti znaci nesto niti menja nesto niti je bitno bilo cemu.

Pljuvanje po Grcima u svakom smislu je identicno kao pljuvanje po bilo kom - pljuvanje je pljuvanje. Ali kako ti sa tvojom tracicom za "tvoje ljude" to branis? Na koji nacin? - ne iziskuje odgovor, da budem jasan.

Ko kaze da smo ovce, ko to mi? Pa alo, ljudi mnogo grdsje stvari kazu na ulici pa sta? Ti ces to anulirati postavljanjem slika "jodlovanja" u Nemackoj?!

Ma nema nista veze dokle god neko ne nadje neku vezu - a svako moze da nadje neku vezu. Pa???

Mislim, samo da se probude iz popodnevne dremke neki pa da se uvede YU i cetnici pa Sloba i Djile i neizbezni Vrele Usne Kao Zar...

Kad spomenuh, idem da dremenem. A vi se zabavljajte nasim a svetskim resavanjima problema. Ne mora ni na jedno pitanje da se da odgovor. Niko. Hvala.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 16:51 - pre 106 meseci
Kad Sceka prica kako se treba drzati teme to je kao da Cicciolina prica kako treba cuvati nevinost.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.static.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 17:44 - pre 106 meseci
Citat:
Sceka: Ja reagujem na jedva docekano da se skrene na domaci teren...

A kad je ovaj gore prozvao mene i jos po nekog imenom i preimenom uz prozivku da objasnimo ako umemo, onda niko nije reagovao i rekao da to nema veze sa grckom? Uzivali ste u osecaju "haha, nek ih je pitao, sad ce ispasti glupi jer nece umeti da objasne"?
Tema je od pocetka apsurdna, kakve veze ima necija dilema da li da spakuje gace i papuce u kofetr i ode u grcku da ladi jaja sa zajmom koji grckoj njeni zelenasi nece/hoce da daju? Takve sto je na zahtev kreditora kondom poskupeo par %, pa sad propade sansa za seks?
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 18:29 - pre 106 meseci
branko tod@ 80.000 na kakvoj tracici??


Darko Nedeljković@ svaba protestuje jedan dan godisnje, a nas radnik svaki dan ima neki protest !!!
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 18:36 - pre 106 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:


Ocigledno je da je neo ovde glup - ili Nemci sto se guse dimom suzavca umesto dimom rostilja, ili Srbi sto sa ljubavlju masu ovom zastavom umesto da je zapale zgrozeni cinjenicom da ce zapoceti cetvrtu deceniju svog zivota kao radnici na crno, bez ijednog dana u radnoj knjizici, da svakodnevno besplatno prisilno volontiraju prekovremeno a visinu plate da i ne pominjemo. Ko je glup, razmislite sledeceg prvog maja kad presrecni krenete da se prezderavate cevapima od uvoznog mesa i nalivate stranim pivom. I tako, ima mnogo teksta o tome, koga zanima i voli da cita nek ostavi email na pp, pa cu mu poslati.


zapadne drzave su imale veoma organizovane sindikate tokom hladnog rata, a to nije bio slucaj na istoku gde je radnicka klasa pobedila i dosla na vlast i uvela socijalizam. Posle sloma komunizma cela ta ideja radnistva, sindikata je zamrla, a u Srbiji je tek tu i tamo obnovljen sindikat koji opet suocen sa ogromnom nezaposlenoscu nije imao da se cenjka oko bog zna cega.

Danas, nezaposlenost i na zapadu uzima toliko maha da mladi vise i ne razmisljaju o sindikatima i radnickim pravima. U neku ruku covecanstvo se krece unazad.


 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 18:57 - pre 106 meseci
Citat:
cika dacha:
Darko Nedeljković@ svaba protestuje jedan dan godisnje, a nas radnik svaki dan ima neki protest !!!

Ma daj, pa ne zivim ja na marsu... sad htedoh da ti nabrojim gde se sve masovno krsi zakon o radu a svi cute, ali se setih da ce opet da dodje Sceka i drzi mi pridiku, tako da zaboravi, ako je po tebi prosecan srpski radnik spreman da se bori i izbori za svoja prava, a svaba mirno sedi dok mu se prava krse, onda neka bude tako.

Citat:
Danas, nezaposlenost i na zapadu uzima toliko maha da mladi vise i ne razmisljaju o sindikatima i radnickim pravima. U neku ruku covecanstvo se krece unazad.

Da, ja u tome vidim i korene ekonomske krize. Naprimer gotovo svako koga znam radi prekovremeno besplatno. Dvoje ili troje koji rade prekovremeno uzimaju radno mesto jednom koji je zbog njih nezaposlen. Ljudi treba da se ponovo okupe, izadju na ulice i ako treba silom izbore za radno vreme od 40 sati nedeljno, ujedno ce se resiti i problem visoke nezaposlenosti. Ne verujem ja mnogo da je onima pre 150 godina bilo lakse da to ucine, nije tada nezaposlenost bila manja nego sada, nego eto, ljudi su u to vreme bili nekako duhom jaci, a danas su klonuli i utuceni, prihvataju ponudjeno kao svoju sudbinu i nisu spremni da se bore za vise.
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 19:07 - pre 106 meseci


http://www.politika.rs/rubrike...Kraj-uzaludne-polemike.sr.html

Ima li neko izvor za ove otpise duga
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 20:50 - pre 106 meseci
Citat:
cika dacha:
branko tod@ 80.000 na kakvoj tracici??

U mojoj fabričici na tračici.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 21:55 - pre 106 meseci
Darko Nedeljković@ Svaba moze da protestuje jer je nezaposlenost 5% a Srbin mora da cuti i trpi na datom poslu jer je mogucnost drugog posla mala zbog nezaposlenosti od 21%. Nije nas covek glup itd!
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija26.07.2015. u 21:59 - pre 106 meseci
Tako nekako
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija27.07.2015. u 07:33 - pre 106 meseci
I kod svabe funkcionise pravosudje, koliko toliko. sto je vaznije od trzista rada.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija27.07.2015. u 07:47 - pre 106 meseci
Videcemo koliko ce i Svaba jos biti Svaba, mnogo su primili stranaca pa kad se to sve razvodni...
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija27.07.2015. u 18:54 - pre 106 meseci
Ako bude frke aktiviraće "hot chimney"
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija28.07.2015. u 12:34 - pre 106 meseci
Ovo samo na prvi pogled nema veze sa temom:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrva...a-alooooo-rusija---394402.html

'Poštovana EU! (Europska unijo)

Ovim putem vam se zahvaljujem na ogromnoj pomoći koju ste nam pružili dok nama bijesne požari. Od vas 27 država, jeb*m vam svakoj sve u rodu i to po doktorskom receptu, svakih 8 sati po jednom, niti jedna da bi pomogla... niti jedna jedina država!!!

Kad je trebalo pomoći Grčkoj 2012. godine, mi smo bili tu i slali kanadere, baš kao i 2013. kad je gorio Portugal, mada smo i sami iskasapljeni i siromašni, no mi smo pomogli... al klasika, zaboli vas za to vaš europsko civilizirano humanitarni kur*c. Kad neće nitko od naših hrvatskih medija, oću ja... i sad vam jeb*m i oca i majku i sve u rodu, i sve vaše europske tekovine, pič*a vam materina "civilizirana".

Po ovom obraćanju se zaključuje da sam ja divljak, no eto, vi u EU koji ladite jaja i natežete kožicu od kurca, vi ste nadasve fini i kulturni... o jeb* vam ćaća mater da vam jeb*, 100 puta, svakih 8 sati.

Kud prije 500 godina nismo Sulejmana Veličanstvenog pustili do kraja, da i vi u Berlinu, Beču, Parizu, Londonu, imate običaj kuhanja jutarnje turske kave, gov*a sebična da sebična!

„Europska unija je jedna velika obitelj“, u kojoj očito ćaći i materi puca kur*c za „novorođeno dijete“ poput nas. Od svih vas 27, da ne zaboravim da vam još jednom, po ko zna koji put, jeb*m sve u rodu!

Od svih vas 27... ko nama nudi pomoć??? – Rusija krutejeb*!... alooooo Rusija!!! Jel to vama draga EU normalno!?!?... (tlak će me žveknut, oće materemi)... jeb*m vam sve u rodu, vama i velikoj obitelji!

p.s. Tlak mi je uredan... 920/850... pu majku vam milu europsko pružim ti ruku za pomoć osvještenu jeb*m!'
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija28.07.2015. u 14:54 - pre 106 meseci
Citat:
„Europska unija je jedna velika obitelj“, u kojoj očito ćaći i materi puca kur*c za „novorođeno dijete“ poput nas

I to hrvati (katolici).Zamisli nas kao novo dete u porodici,bili bi modno obuceni kao Tom Sawyer,bosi i u iscepanim pantalonicama koji

zure da utovare ugalj u D kotlarnicu da im se debele guze nebi zamrzle.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija28.07.2015. u 15:12 - pre 106 meseci
Haha ujkani placu sto ih zapad ne tretira kao Grke, a zaboravljaju da su Grci od 1950 u Nato paktu a vec 35 godina u Uniji, dok su oni dali najveceg kurcitelja komunizma i neovisnosti druga Josku. Da ne govorim da Grci u USA imaju najmocniju dijasporu iza Jevrejske.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

Strane: << < .. 26 27 28 29 30 31

[ Pregleda: 136411 | Odgovora: 616 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.