Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban Wordpress Batman i (ili) Wordpress Superman

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban Wordpress Batman i (ili) Wordpress Superman
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1176 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

obradorriuss
Nikola Obradovic
CEO & Founder
NO SOLUTIONS
Novi Sad

Član broj: 30270
Poruke: 177
*.dynamic.kdsinter.net.

ICQ: 329831125
Sajt: www.nosolutions.rs


Profil

icon Potreban Wordpress Batman i (ili) Wordpress Superman21.06.2015. u 11:30 - pre 106 meseci
Daje se na znanje! Mikro firma (koja još uvek nema svoj sajt) a stoji iza nekoliko velikih projekata - ovo su samo neki od njih Theme Street , Sportski Zurnal , KK Partizan i nekih kul manjih kao recimo STFU Hero, traži perspektivnog (jednog ili više njih) Wordpress Supermena....ok Betmena koji se pre svega strastveno bavi Wordpress-om. Tražimo nekog ko je spreman zajedničkim timskim radom da napreduje sa nama. Mi smo tim front-end i back-end developera koji želi da se približi developmentu , tako da ono što očekujemo od kandidata jeste da upotpuni kreativne developerske pravce i doprinese bližoj vezi sa hard core web developerima.

Zašto baš mi?
Mali tim od četvoro ljudi, gde vam poslodavac dahće za vratom, ali ne zato što on to hoće nego zato što naša kancelarija nije velika Mi smo tim gde vi već prvog dana možete postati važniji od onoga ko vam daje platu Mi smo tim koji ne ume baš dobro da razdvoji privatni od poslovnog života, zato što način na koji živimo je i način na koji radimo. Kod nas će vam svako znanje dobro doći.

Kao Betmen treba da posedujete
3+ godine iskustva u radu sa Wordpress-om
Iskustvo u pravljenju WP tema i imate iskustva sa ThemeForest-om
Napredno poznavanje HTML5, CSS3
Poznavanje JavaScript, AJAX, Frameworks/Libraries (JQuery)
Responsive web layout mobile first
Napredno znanje stonog fudbala

Poželjno za poziciju Supermena:
Iskustvo u pravljenju plugin-ova za Wordpress
Poznavanje PHP frameworka (Laravel 5 i Codeigniter)
Iskustvo u korišcenju GIT-a
Kidanje JavaScript-a i JavaScript frameworka (Angular, Backbone)
Iskustvo u radu sa CSS preprocessors (SASS)
Poznavanje CSS frameworka Bootstrap

Nudimo:
Konkurentnu platu
bez rada vikendima i državnim praznicima
fleksibilno radno vreme
prijatan prostor za rad uz ugodnu radnu atmosferu

Ako smo nešto propustili u ovom delu slobodno nam se javi i dopuni svojim portfoliom i CVjem

[email protected] - www.nosolutions.rs
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban Wordpress Batman i (ili) Wordpress Superman
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1176 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.